Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Терминал 2 днес!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Терминал 2 днес!

    И така... малко предистория:
    След като в понеделник след обяд стана ясно, че баща ми трябва да замине командировка не къде да е, а в Китай, и не кога да е, а точно след 2 дни - т.е. днес, преди няколко часа бяхме на летището - Терминал 2!
    Направи ми впечатление, че паркингът е доста пълен, но реших, че сме уцелили по-натоварен момент. След няколко кръгчета и ние най-после се паркирахме. Малко след това чекирахме багажа, помотахме се и той премина към безмитната зона. До тук добре!
    Настъпи моментът на разплатата - плащането на престоя в паркинга. Както вероятно знаете плащането става на една машинка точно до асансъорите /извинявам се за 'ъ', но не знам къде на клавиатурата е правилната буква /. Да, ама не и днес



    Хубаво, обръщаме се към касата и О, боже!!!
    Виждаме това:



    И това:



    Ами това е опашката на касата. Обслужва един човек.
    Едва в този момент ми просветна - ми то затова е препълнен паркинга. Те хората не могат да си тръгнат, защото трябва да чакат на тази огромна опашка, за да си платят. Ужас и безумие, но факт! И ние чакахме.
    Разбира се, имаше и тарикати, които просто си бяха тръгнали, пропускайки това невероятно изживяване да станат част от опашката, но биваха спирани отвън и връщани обратно!
    Това исках да споделя. Хубава вечер на всички.
    Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

  • #2
    От: Терминал 2 днес!

    А "глупавите" Турци на Формулата бяха си освободили всички магистрали от такси за да не бавят хората....

    Малоумна държава сме и това си е!
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: Терминал 2 днес!

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      А "глупавите" Турци на Формулата бяха си освободили всички магистрали от такси за да не бавят хората....
      и тази година ли беше така?

      Коментар


      • #4
        От: Терминал 2 днес!

        Да! И мостовете бяха така. Ама мани, те ония много прости, ама затова и догодина ако има ще отида с кеф, а тук всичко е траш.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: Терминал 2 днес!

          извинявам се за отклонението от темата на колежката..

          предишна година беше същото, и не разбрах веднага, че това било подарък от кметството на Истанбул за всички фенове.
          Пазвантите седяха на безопасни места над касите и само махаха - гид, гид....

          тогава се учудих, сега не се учудвам
          и в отговор на въпроса - пак не се учудвам..

          Тука е така!!!

          Коментар


          • #6
            От: Терминал 2 днес!

            Диваци сме си, и това е. Елементарната логика изисква, щом не можеш да осигуриш нормално фунциониране на тая система, просто да я елиминираш, докато не си оправиш собствените бакии. В крайна сметка, щом не си си свършил работата, не можеш да изискваш другите да са изрядни.

            Ама, така ще е, докато има чакащи на опашки, вместо да вдигнат такъв скандал, че да ги чуят и на другия край на София.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Терминал 2 днес!

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              извинявам се за отклонението от темата на колежката..

              предишна година беше същото, и не разбрах веднага, че това било подарък от кметството на Истанбул за всички фенове.
              Пазвантите седяха на безопасни места над касите и само махаха - гид, гид....

              тогава се учудих, сега не се учудвам
              и в отговор на въпроса - пак не се учудвам..

              Тука е така!!!
              И на летището и миналата година беше така ... И пак беше подарък, но от управата му ....
              Шегата настрана, не беше миналата година, но миналия месец... Или както казва колегата, с който бяхме там тогава"Сефте Маро индианци"
              ПП. В Шенген ще влизаме.....
              LZ1DWW

              Коментар


              • #8
                От: Терминал 2 днес!

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Диваци сме си, и това е. Елементарната логика изисква, щом не можеш да осигуриш нормално фунциониране на тая система, просто да я елиминираш, докато не си оправиш собствените бакии. В крайна сметка, щом не си си свършил работата, не можеш да изискваш другите да са изрядни.

                Ама, така ще е, докато има чакащи на опашки, вместо да вдигнат такъв скандал, че да ги чуят и на другия край на София.
                Да бе, да. Как се отказва печалба, която даже не се налага да ходиш да търсиш, тя сама си идва при теб. Не знам колко се печели от таксата, но като гледам опашката-иска ми се и при мен да се наредят толкова хора за да си дадат парите!
                Изобщо-приятна работа
                Само дето не се е намерил някой с прежалена кола и да изкърти бариерата. Докато има търпимост-все ще е така! Или как беше подписът на колегата...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: Терминал 2 днес!

                  Тук поне не се плащат магистрали.
                  Иначе днес имах работа с чиновници. Абе, тия имат нещо изконно сбъркано. Такива ли се раждат или в последствие стават нямам обяснение. Тотална простотия.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Терминал 2 днес!

                    И пак кажете, че това не е робски народ! При такива идиоти се работи с идиотски методи! Тази опашка трябваше да е пред бариерата и с щанги в ръцете!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #11
                      От: Терминал 2 днес!

                      Колега,вчера си работеше ,но паркинга беше яко препълнен... а вътре в терминала.Има няма 50човека...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Терминал 2 днес!

                        Пари давам да видя други европейци да ги цакат така /за американци не говоря, че съм пристрастен/. Толкова ли няма начин да се оправи "народа ви слугува" в "слуги на народа". Тия верно се мислят за богопомазани! Абе@&$@&$@&!@'ьъ д.....
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • #13
                          От: Терминал 2 днес!

                          Е, аз по коледа по подобна причина налетях даже на бой на малоумниците на касата. Прецакан им апарата и не ми отчита плащане. После ела гледай - вижте бе хора, тц. не си плащал, пуснете камерите да видите, ми не може. Ми тогава си е** м* и газ, оня на бариерата в последния момент я вдигна да не я откъсна. И цялата дандания за 3 лева. Ама няма да им ги дам след като апаратът преди това ми е глътнал нужната сума...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X