Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR-MX за сефте...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • HR-MX за сефте...

    Тъййй, Шефа вика:
    "Стегайте машините и престанете да ми се прайте на шумкари ами слизайте от Балкана и ви чекам на последното село преди Луковит.
    Я си викам "Сигурно че вземаме власта, нема да сме лакоми сигурно първо ще е Плевен че имаме там агенти от нашта партия(клубо).

    ДА ама НЕ, отиваме Ние(Аз, Джама, Пепи и мъненкийо Трипер) тама на това сЕло и заварихме Другаря Цеков, Геле и Мистър Томов, последния известен МХ райдър и вече почна да ми става подозрително, и то с основание.

    Аз леко изпълнен с неква надежда викам на Шефа: "Шефе ке вземаме ли власта?"
    "Ква власт бе!!! Днеска ще тренираме МХ"
    Още не довършил изречението и Ванката(JAMM) вече беше разтоварил КТМ-а и на трета на прекъсвач вече беше у селото, по точно в кръчмата. Малкия Трипер не можа да го последва, но затова пък успя да се шмугне в близката горичка. Пепи не видех изобщо на къде фана. Геле като виде кво става отиде да охлажда двигателя и той в съседното село че нещо много му греел. Е да ама Шефа се опулил в мен и не ме изтърва от поглед, а Аз като в небрано лозе ни напред ни назад, убаво че съдбата ма обича, в същото време КТМ-а на Мистър Томов бъгяса и си викам "Е те сега цел ден ша са праим на монтьорче" и набързо извадих инструментариума на Шефа че моя нещо беше изморен. Докато симулирах неква дейност Цеков доде и със замах ми прибра клещите и чука, даже ми изкърти показалеца и кутрето не левата рЪка "Извадил съм си медицинско ЕЙЙЙ"

    След малко почвам със фотото.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

  • #2
    От: MX за сефте...

    Нещо, нема пикчърс...

    Коментар


    • #3
      От: MX за сефте...

      Първоначално публикуван от Joint022 Преглед на мнение
      Нещо, нема пикчърс...
      Ще има ама си чел по диагонал по-горе.
      Тъй, нема бегане. Шефа почва с оперативката.

      Те тука те почвате да въртите къде е ошкурено и нема трЕва, нема да ми шарите през тревата напреко и забравете че има чукари наоколо.....

      Тама може ли?
      -Не може.
      -А кво да прайме.
      -Въртите по ошкуреното и кат видете некоя по големчка бабуна му намайте газта как му вика Чинела.
      -Ъха, тъй верно.

      Туй му викали двойка

      А Я си мислех че било те тава


      ЕЙ, те тава топлата вода била убава работа като има кой да ти каже от къде да си я пуснеш. Аре па да заождаме....

      Даже и Малкия се появи отнекъде, оти му свършил бензина.


      От другата стрън, че на фотографа му пречело слънцето

      Като му апнем продължавам.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Tpunep; 12-07-10, 20:47.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #4
        От: MX за сефте...

        В това време най-наглата част от оффроуд обществото толкова го мързеше та чак болеше

        по-лека лека решиха и те да се включат

        мързи ги да гледат.

        А в това време Шефо почна да вилнее







        Прикачени файлове
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • #5
          От: MX за сефте...

          Пепи за пръв път припарва до писта и почна и той да си се кефи



          И почна да си се кефи


          Кеф, кеф ама почна да изпростява по една време де що видеше бабуна и гледаше да рипа.

          Опаааа, те тоя момент чаках, Геле иде с неква бира, нищо в тоя мор и те тава се брои.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            От: MX за сефте...

            Шефо вика:
            -Една цистерна с бензин най-малко требва да опукаш доде почнем да те гледам те така.












            Автопротрет на фотографа
            Те тава беше останалите са тука http://npace.snimka.bg/motorcycles/mx-sefte.517382
            Последно редактирано от Tpunep; 12-07-10, 21:59.
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • #7
              От: MX за сефте...

              Репортажа е уникален
              Разбрах ,че тази седмица си искал пак да караш МХ,да не би да ти е харесало

              Коментар


              • #8
                От: MX за сефте...

                Вожде, къртиш ми'йки от всЕкъде! Репортажа ти е стра'отен!
                А явно и си задобрял с моркова. Не искам да караме вече заедно, че много ще се изложа. Ако и тази седмица па' рипаш нЕЕмаш застигане.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  От: MX за сефте...

                  Много оригинален както винаги!!!

                  Трипера надскочи себе си, за няколко часа скочи такива скокове които аз неможех 2 месеца. Е вярно че получаваше готова информация, но и практиката си оказа влиание.
                  Еи не ми вЕрвай чак толкоз че може някои път да се избазикам и да кажа на 4-та с газ а то да е за 3-та с малко!
                  Има потенциал в Трипера, сигурен съм че ако реши ще разбута класирането на някое състезание!

                  Коментар


                  • #10
                    От: MX за сефте...

                    Свежо репортажче, бравос и от мен!

                    Коментар


                    • #11
                      От: MX за сефте...

                      Пацо, не му вервай на екс-шефа изобщо. Мен ми се жалва: изобщо не сме карали, тия само ги ремонтират тези КТМ-и, писна ми от тях... Некви врачански номера ти играе и гледа да те набута нещо.
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #12
                        От: MX за сефте...

                        E аз бях отишъл да покарам, а цял ден ремонтирам CZ-та. Е когато бях на 12г. ги првех, ама стига толкова отдавна се отърсих! Да не съм мазохист като горния!?

                        Коментар


                        • #13
                          От: MX за сефте...

                          Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                          Репортажа е уникален
                          Разбрах ,че тази седмица си искал пак да караш МХ,да не би да ти е харесало
                          Честно казано ДА, не вервах че може да ми хареса да се въртим у кръг как му викаме, а пък и в жегите май това е по правилния вариант покараш малко после на сянка и моабед некоя напитка и пак наново а и сина спокойно мога да си го вземам с мене, па като захладнее па у гората.

                          Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                          Пацо, не му вервай на екс-шефа изобщо. Мен ми се жалва: изобщо не сме карали, тия само ги ремонтират тези КТМ-и, писна ми от тях... Некви врачански номера ти играе и гледа да те набута нещо.
                          Мани, мани яд го е че си продаде КТМ-а, та затуй.

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Вожде, къртиш ми'йки от всЕкъде! Репортажа ти е стра'отен!
                          А явно и си задобрял с моркова. Не искам да караме вече заедно, че много ще се изложа. Ако и тази седмица па' рипаш нЕЕмаш застигане.
                          Генчев споко бе нали си знаеш, колко повече расте ЕГН-то толкова повече почва да ни влече кетъринга.
                          Последно редактирано от Tpunep; 13-07-10, 17:53.
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • #14
                            От: MX за сефте...

                            Евала за репортажа и за фотографа

                            Без кетъринг не може

                            Пацо писта писта ама въртиш 3 часа и ти писва а в гората си е интересно цял ден
                            Аз ще чакам за продълженията в темата за Люлин планина/знам че рано или късно ще се върнеш в гората/
                            SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: MX за сефте...

                              Първоначално публикуван от ! Алекс Преглед на мнение
                              Евала за репортажа и за фотографа

                              Без кетъринг не може

                              Пацо писта писта ама въртиш 3 часа и ти писва а в гората си е интересно цял ден
                              Аз ще чакам за продълженията в темата за Люлин планина/знам че рано или късно ще се върнеш в гората/
                              А една добра дума и за фотографчето де.

                              Никой не го снима него като скача та и цел ден лази около попивките да фане кадро.

                              Люлин планина продължава щом зглоба АТВто и примама Трипера на пресечено.
                              Последно редактирано от Jam; 14-07-10, 22:59. Причина: Ъъъ..

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X