Обява

Свий
Няма добавени обяви.

09-10.07 - Голямото бедстване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 09-10.07 - Голямото бедстване

    Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
    Ади каза да не се занимавате с глупости, а другия път да го викнете да ви изкарва моторите...или да си вземете "щилка", щот вземал скъпо!

    Апропо, Дани, не е зле да си купиш и камера за нощни снимки, че така нещо репортажа куца!
    Хаха разплака ме Ма то верно ни трее уред за нощно виждане. И Дани и Пепо са пичове но тоя ден превъзбудиха и двамата. 1 куц другия с болки в кръста но и двамата с празни глави. Аз им говоря те не слушат Трее винаги да се слуша най-стария, за да нема оле майко.
    WR400-in-in-in...
    LZ1RAO

    Коментар


    • #17
      От: 09-10.07 - Голямото бедстване

      Първоначално публикуван от anubis Преглед на мнение
      За жалост аз след морето трее влизам в бокса! След като се разделихме дадох 1 газ и нещо 5-а скорост си е*а г**а ...
      Тоест трее се цепи мотора и да гледаме кво е станало. Предполагам поне 2-3 седмици в жегите ще „почивам“! Гадна работа дано намеря читав майстор.
      Моят майстор е читав, ама е в Бояна и май ти е малко далечко. Ако все пак решиш - ще те пратя там. То и аз съм в бокса за няколко седмици след смяна с нова задна гума. Оказа се че спиците на задната ми гума не са издържали и сега ще се почне едно сложно търсене на спици.


      Ако обаче продължавате така с нощното каране, то ще трябва да се отдели специална подсекция от ДЕТ....да речем "Батмани из дефилето" или "Моторизирани нощни кукумявки"
      Последно редактирано от miki64; 12-07-10, 09:49. Причина: "дребен" правопис
      Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

      Коментар


      • #18
        От: 09-10.07 - Голямото бедстване

        Като се върна ще ти звънна не ми е далеч важното е да е надежден!
        WR400-in-in-in...
        LZ1RAO

        Коментар


        • #19
          От: 09-10.07 - Голямото бедстване

          Добре сте се повозили,другия път внимаваите с дерето

          Коментар


          • #20
            От: 09-10.07 - Голямото бедстване

            Първоначално публикуван от Niki Nikolov Преглед на мнение
            Добре сте се повозили,другия път внимаваите с дерето
            То нема кво да се внимава с дерето. По-скоро да се кара по светло и да се минава по места, където може да мине поне планинска коза
            WR400-in-in-in...
            LZ1RAO

            Коментар


            • #21
              От: 09-10.07 - Голямото бедстване

              Брей тоя Радо бре С планинска коза се индентифицира значи

              Кажи какво ще правим с майстора. Аз чакам от две седмици един да ми свали спиците на задната капла, за да ми каже колко да поръчам...срамота направо - още не съм пробвал новата гума
              Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

              Коментар


              • #22
                От: 09-10.07 - Голямото бедстване

                Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                Брей тоя Радо бре С планинска коза се индентифицира значи

                Кажи какво ще правим с майстора. Аз чакам от две седмици един да ми свали спиците на задната капла, за да ми каже колко да поръчам...срамота направо - още не съм пробвал новата гума
                Тва беше шега разбирасе! А за майстора Пепи ВР и Дани Г са майсторите Обещаха снимков матРял.
                WR400-in-in-in...
                LZ1RAO

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X