Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Старозагорски офроуТ тунинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Старозагорски офроуТ тунинг

    Откакто станах офроудър-пешеходец, ръчкам в мобилето да си търся нов стар Рънър. Днес попаднах на следната зашеметяваща оферта: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...737&f1=details . Снимките са впечатляващи.

    Така като се замисля - идеята за броня от алуминиев рифел винаги ме е блазнела... А от предложението да си монтирам "странични стапенки повишаващи клиренса на автомобила" ми иде да паля гумите към Стара веднага щом си намеря нова джипка - да ми я направят барем като хората...
    Последно редактирано от badeff; 09-07-10, 17:58. Причина: граматичен пропуск
    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

  • #2
    От: Старозагорски офроуТ тунинг

    Странно че тая джипка не съм я мяркал по нашия край,ама мястото от снимките ми е познато,намира се в индустриалната зона,там правиха и ресйори ако не се лъжа,заблуждавал съм се явно и че знам местата в околията за офроуТ тунинг,където може да си монтира човек лебеТката качественно....(може и някое дете да е пуснало обявата по молба на родител и затова да е в подобен вид)
    п.с. Не ми допада много бронята,но труда хвърлен по нея не бива да се умаловажава.
    междо другото има много хора които правят страхотен тунинг по Старозагорски,само да можеш да си го позволиш.......
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #3
      От: Старозагорски офроуТ тунинг

      Ъъъ ... че даже снимал не една ами две коли - 4Runner-а и Нисан ... може едното да е бонус при покупката ...
      А истината може да е съвсем проста - човека вероятно е гледал наскоро Mad Max и се е вдъхновил.

      Коментар


      • #4
        От: Старозагорски офроуТ тунинг

        Вчера видях уникална предна броня на Витара. Пластмасова тръба от тези за мръсен канал с диаметър около 70-80мм. не знам колко е стандарта беше сложена както масово хората слагат желязна отпред. Джипката я караше хубаво младо момиче, предполагам, че на приятеля и му е писнало да сменя предна броня или да плаща чужди и е направил това изобретение да поема леки удари.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #5
          От: Старозагорски офроуТ тунинг

          Не си достатъчно отворен. Такава тръба покрива нормите за безопасност, за разлика от железните.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: Старозагорски офроуТ тунинг

            Хайде сега някой да се сети защо този който е правил броните не е ходил в гората?
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              От: Старозагорски офроуТ тунинг

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Хайде сега някой да се сети защо този който е правил броните не е ходил в гората?
              Стила му го издава,кой прави брони от алуминиев рифел за гората,че да сложи и никилиран булбар отпреде,може да си вози прикачния инвентар с кеф обаче...по асвалта.
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • #8
                От: Старозагорски офроуТ тунинг

                Не е това.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #9
                  От: Старозагорски офроуТ тунинг

                  Щото свесовете са безобразни.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Старозагорски офроуТ тунинг

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Щото свесовете са безобразни.
                    И аз съм на това мнение.
                    Джамбазов-нещо бира?...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Старозагорски офроуТ тунинг

                      И това не е. Визирам бронята с лебедката на Нисана. Свеса е отврат, мястото на тавата също, ама другаде за мен поне е ключа на палатката.
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Старозагорски офроуТ тунинг

                        Първо, лебедката като се зарови, баш когато трябва - няма ползване, второ - ако заровен в някой трап , тръгне на задна, бронята ще си остане в гората.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #13
                          От: Старозагорски офроуТ тунинг

                          И трето....?
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Старозагорски офроуТ тунинг

                            Трето - ще има проблеми с охлаждането май.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #15
                              От: Старозагорски офроуТ тунинг

                              По интересно ми е как ще следи какво става с въжето по време на използването на лебедката по предназначение. За миенето на лебедката даже не говорим.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X