Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ с точно определяне модификация на Тойота Land Cruiser ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ с точно определяне модификация на Тойота Land Cruiser ?

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    По-добро от това не може да си купи с пари.
    Да не преувеличаваме все пак...
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #17
      От: Помощ с точно определяне модификация на Тойота Land Cruiser ?

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Да не преувеличаваме все пак...
      Дай пример зо по-доброто, и ще се съгласим.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: Помощ с точно определяне модификация на Тойота Land Cruiser ?

        Първоначално публикуван от Васил Томов Преглед на мнение
        ...Единственно ме притеснява пробега на автомобила за който съм сигурен че е реален но ми се вижда страшно много - 260 000 км...
        Преди няколко месеца си взех BJ-70 на 320 000 км и се радвах, че е на малко километри. Тук не е рядко да се продават машини с 3В на 500 000 км, а това е 4-ри цилиндровият мотор. Твоят би трябвало да изкара повече. Супер си е джипката.
        Toyota Land Cruiser BJ70 1985
        Lexus LS430

        Коментар


        • #19
          От: Помощ с точно определяне модификация на Тойота Land Cruiser ?

          Първоначално публикуван от Васил Томов Преглед на мнение
          Благодаря сега мисля съм на ясно какво съм си купил !
          Има си всичко работещо безупречно ел.стъкла,централно,автопилот дори,и климатик вкл.Като за климатика определено мога да заявя че толкова силен май не съм имал в никоя от колите си досега!
          Състоянието и вътре е като на нов автомобил с изкл. на шоф.седалка.Не съм много на ти с този род автомобили но ми се струва че двигателя работи безупречно както и изглежда.Единственно ме притеснява пробега на автомобила за който съм сигурен че е реален но ми се вижда страшно много - 260 000 км.Карал съм го 3000 км и дава среден разход м/у 10 и 11 л. на 100 км.
          Взел съм го за работа - селско стопанство,и вчера му беше и първото изпитание с което се справи отлично а не ми се вярваше /сега ме е яд защо не снимах/,дръпнах си единият беларус да запали с малката подробност на него имаше закачено ремарке със 5 тона пшеница!
          Абе общо взето се надявам да не съм сгрешил че друго си бях харесал ама ме кандардиса продавача!
          Спал си и късмета ти е работил!
          Да си я караш със здраве!

          Много хора от форума биха си заменили джипките че и отгоре за такава.
          Вече имаш реална оферта от Таргата.
          Друг е въпроса, че е грехота да я използваш като трактор, не че няма да се справи, но силата и е другаде.

          Чакам приказката за придобиването с интерес.

          Коментар


          • #20
            От: Помощ с точно определяне модификация на Тойота Land Cruiser ?

            И това,ако не е късмет-да тръгнеш,за да купиш нещо и да сдобиеш,каквото трябва,и то без да се натискаш!Че дори донякъде от теб да мине си я взел,от немай-къде...!
            Я,кажи 6 числа от тото-то,моля!Ама на лични...
            Честито и тичай обратно за другата!
            И прегледай и обслужи добичето!
            ДЪл не го заменяш за трактор-кЪФ искаш...?Може и с ремарке към него...
            Последно редактирано от mbenz; 09-07-10, 17:32. Причина: правопис
            много автомати-слаби резултати!

            Коментар


            • #21
              От: Помощ с точно определяне модификация на Тойота Land Cruiser ?

              Много бързо И се нарадва, бе колега!
              Вече си я обявил в мобилето, що така?
              Или там, под оня сайвант в Холандия има нещо още по-хубаво?

              Коментар


              • #22
                От: Помощ с точно определяне модификация на Тойота Land Cruiser ?

                Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                Много бързо И се нарадва, бе колега!
                Вече си я обявил в мобилето, що така?
                Или там, под оня сайвант в Холандия има нещо още по-хубаво?
                Ми нали каза,че под холандския сайвант имало една перфектна за 15х.евра...тъкмо се чудех защо и къде изчезна фена...?
                много автомати-слаби резултати!

                Коментар


                • #23
                  Една Уникална машина!!! Toyota LandCruiser *J 45

                  Здравейте колеги!
                  Днес както си карам из града и видях това чудо на чудесата.
                  До колкото подочух звяра е бил нещо като пътна помощ , не не знам къде и в коя страна.Уникален е просто.Не знам нищо повече от това което се вижда от снимките , а именно - две механични лебедки , ръчни хъбове , а вътре е направо като от завода..... (не можах да снимам , че може собственика има нещо против)
                  Прилагам и оскъден снимков материал да пооплакнем заедно очи и да помечтаем , то това поне е без пари все още!

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Fj_60.jpg
Прегледи:1
Размер:108.8 КБ
ID:5226540Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Fj_60_-_1.jpg
Прегледи:1
Размер:107.5 КБ
ID:5226541Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Fj_60_-_2.jpg
Прегледи:1
Размер:109.0 КБ
ID:5226542
                  Micubishi Pajero II 3.0 V6 /LPG , Super Select - къса база BMW 316 i Comact , Peugeot Partner.
                  Когато ми се доработи - сядам да си почина докато ми мине! 0893449040 Коко

                  Коментар


                  • #24
                    От: Една Уникална машина!!! Toyota LandCruiser Fj 60 ..... до там са ми познанията!

                    *J 45 - първата(е) буква(и) зависи(ят) от двигателя. Прилича малко на тези застрахователните, само че те са с доста по-различно оборудване. Отзад имат не лебедка, а подемник с подвижно рамо и доста повече сандъци за инструменти и части.
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Една Уникална машина!!! Toyota LandCruiser Fj 60 ..... до там са ми познанията!

                      Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                      *J 45 - първата(е) буква(и) зависи(ят) от двигателя. Прилича малко на тези застрахователните, само че те са с доста по-различно оборудване. Отзад имат не лебедка, а подемник с подвижно рамо и доста повече сандъци за инструменти и части.
                      Тойотата е BJ 45.
                      Пикап.
                      Двигател 3B-3500 куб.см. ДИЗЕЛ...
                      4 СКОРОСТИ
                      Хидравлични лебедки отпред и отзад....
                      Задната се използува за повдигането на вилицата,която е демонтирана в момента....
                      Има опция предната лебедка да бъде механична/карданна/....
                      В чудесно здраве е , но е пенсионирана поради преклонна възраст...
                      На бой отиват само старците!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Една Уникална машина!!! Toyota LandCruiser *J 45

                        Машината както казва Конов e "bj 45"произведена е 1980г. за военните в Норвегия или Финландия / по сериен номер излиза "поръчка за скандинавска европа"/ за затова няма климатик, от там заминава на война някъде из АФРИКА през 1984г. Оборудвана е за пътна помощ преди да замине за Африка. През 1985 година военните я продават на застрахователната компания в Гърция. Някъде около 2003г. се влива в състава на Българският клон на INTERAMERICAN - assistans.
                        Mотора е 3B - 3431cc , 90 hp . на 1ва бавна няма баир който да не може да метне. По табло - максимална скорост 160 км/ч, но аз и не смятан да пробвам.
                        Голям кеф е да се размотаваш по улиците с това камионче. А в гората е направо неустоимо .

                        Коментар


                        • #27
                          Какъв модел е Ленд Крузъра от клипа?

                          http://www.youtube.com/watch?v=4rPdSSkLRnI -

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какъв модел е Ленд Крузъра от клипа?

                            Нещо не разбрах защо този "4х4 Гуру" (както го титуловаха в клипа) мъчи себе си и колата с тези гуми за до мола, но карай...

                            Новите Land Cruiser 76 или 78.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какъв модел е Ленд Крузъра от клипа?

                              За пазара в Африка ли е предназначен?

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какъв модел е Ленд Крузъра от клипа?

                                Почти навсякъде без Щатите и Европа, макар, че се продават и в Европа - например. Най-вече Австралия, Азия, Африка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X