Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно лампата на ABS ТЕРАНО 2 -2000 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно лампата на ABS ТЕРАНО 2 -2000 г.

    При стартиране на двигателя ми примигва лампата на ABS,преди месец започна да примигва първоначално след като е стояла около 5-6 часа, а сега на 1-1.30 ч.Иначе си спира нормално и ABS работи.

  • #2
    От: Въпрос относно лампата на ABS ТЕРАНО 2 -2000 г.

    Примигва в момента, в който върти стартера, или и след това?

    Щото мойта мигва леко точно преди двигателя да запали. Никакви ядове повече. ABS-а си работи, минава си селф теста (при първо тръгване след палене, при достигане на 7км/ч изжужава, което си го пише и в книжката). При никакви други обстоятелства не мигва грам.

    Та, обясни по-подробно какъв е точно случая?
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос относно лампата на ABS ТЕРАНО 2 -2000 г.

      Точно така преди да запали двигателя,но ми направи впечатление понеже в този момент всички лампи по таблот изгасват и тогава за секунда примигва.Примигва само ако е престояла ма место 1-1.30ч ,иначе ако е стартирам в по малък интервал от време не примигва.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос относно лампата на ABS ТЕРАНО 2 -2000 г.

        Първоначално публикуван от OFF GGG Преглед на мнение
        Точно така преди да запали двигателя,но ми направи впечатление понеже в този момент всички лампи по таблот изгасват и тогава за секунда примигва.Примигва само ако е престояла ма место 1-1.30ч ,иначе ако е стартирам в по малък интервал от време не примигва.
        Карай си джипката и не се занимавай с глупости. Мойта си премигва откак съм я взел. Но не за секунда, а за 1-2 десети от секундата. Може да е примерно G сензора, понеже при палене има малко повече вибрации, съчетани с пад на напрежението заради подгревните свещи и стартера. Може и да е някакъва самокалибрация или нещо от сорта.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос относно лампата на ABS ТЕРАНО 2 -2000 г.

          Благодаря за изчерпателния отговор.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X