Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Датчик за налягането на маслото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Датчик за налягането на маслото

    Здравейте колеги от няколко дена съм притежател на исузу тропер 2.8 тди-1988г .Като цяло машината ми харесва много но човека от който я взех я е карал малко без да влага желание разбирай гориво и газ та имам няколко въпроса:1.Нероботи манометъра за маслото .Уреда е изправен но нещо явно му бягат тоците .Не можах да видя от къде му идва захранването има само един кабел който е свързан с датчик под горивната помпа но той се оказа за лампата на таблото.Имали ли друг датчик отчиташ налягането или този не работи. 2.Бензиномера също не функционира .Единствено от трите прибора работи този за водата.Ако някой се е сблъсквал с подобен род проблеми да помага.Поздрави

  • #2
    От: Датчик за налягането на маслото

    Колеги това явно ви затруднява и бих попитал някой дали има възможност да ми изпрати снимка на самия двигател от няколко различни ъгъла за да мога да се ориентирам с кабелите и маркучите на вакума.Предварително благодаря.

    Коментар


    • #3
      От: Датчик за налягането на маслото

      От къде си ? Ако си от Сф-то, звънни и ела да го погледна.
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: Датчик за налягането на маслото

        От София съм но джипа е в провинцията и сега по него текат козметични ремонти .Благодаря за предложението може би по-нататък ако не успея да се справя сам щети се обадя.

        Коментар


        • #5
          От: Датчик за налягането на маслото

          В крайна сметка някой има ли идея колко струва този датчик?
          +359 899985804

          Коментар


          • #6
            От: Датчик за налягането на маслото

            Като свалиш плочката с уредите, има 1 букса провери първо там, или ти е прекъснала пътечка на платката.

            Коментар


            • #7
              От: Датчик за налягането на маслото

              До уреда трябва да идват + и - при включен контакт. Третият проводник отива към датчика на двигателя. При подаден контакт допри същия проводник към маса. Ако всичко е наред стрелката ще покаже максимално налягане, което означава, че проблемът е или в самия датчик (малко вероятно) или във връзките.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X