Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Fenix TK45 - първия офроуд фенер.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Fenix TK45 - първия офроуд фенер.

    Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
    Малко встрани от темата, но може ли малко повече информация за това с приклада за Глок-а - откъде, какви пари и т.н.
    Може и ЛС.
    Благодря предварително.
    Toва е KPOS. Предлага се в София тук там на цена малко под 800лв.

    Коментар


    • #17
      От: Fenix TK45 - първия офроуд фенер.

      Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение

      Разбира се от най-висок клас остават шуърфайър, но не разполагам с такива финансови възможности.
      Според мен Surefire не си заслужават парите.
      Имам два техни фенера и не виждам защо струват в пъти повече от Fenix например.

      Китайците са превзели пазара на ЛЕД фенери и то с основание.

      Коментар


      • #18
        От: Fenix TK45 - първия офроуд фенер.

        Един въпрос - вместо 8-те АА батерии, фенера може ли да работи с 2бр C или D размер? За мен би било учудващо да не може, понеже така наредени АА батериите, загубата на място в тялото е доста голяма. Ако се ползват C или D батерии, предполагаемо капацитета им би бил с над 30% повече. Просто загубеното място ще е "напълнено", вместо да се похабява, седейки празно.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: Fenix TK45 - първия офроуд фенер.

          Ще перефразирам един рекламен текст, при това с основание: Марките вече не са това, което бяха!

          Фенерът, който съм показал по-горе, вече е с две годишна зверска експлоатация. Ползва се редовно и не го пазя, колко пъти съм го изпускал, дори и във вода (то си личи и по корпуса), а той дори не угасва. Когато батериите му се изтощят, до последно си свети с номинална яркост и в един момент просто "загасва". След което можете да го "запалите" отново и свети още няколко минути... и така, няколко пъти. Само времето на светене, сатава все по-кратко, но не и яркоста на светлината.
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #20
            От: Fenix TK45 - първия офроуд фенер.

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Един въпрос - вместо 8-те АА батерии, фенера може ли да работи с 2бр C или D размер? За мен би било учудващо да не може, понеже така наредени АА батериите, загубата на място в тялото е доста голяма. Ако се ползват C или D батерии, предполагаемо капацитета им би бил с над 30% повече. Просто загубеното място ще е "напълнено", вместо да се похабява, седейки празно.
            Koлега, току що феникс пуснаха ТК50 , който ползва 2бр D-батерии. Явно този източник на енергия все още си остава популярен. Мен лично не ме кефи идеята, защото в джоба ми се побира няколко пъти по-лек и компактен фенер, с аналогичен рънтайм и сила на светене.
            Ето какво имам в предвид:

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X