Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замириса на феродо отзад!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Замириса на феродо отзад!

    Миналата седмица, след като се поразходих по ливадите на яз.Цигов чарк, се появи миризма на феродо, според мен, идваща някъде отзад.Усетих миризмата след като прибрах джипката в гаража.Лошото е, че продължи да понамирисва и през седмицата, след като съм карал в града при "нормални" условия.Барабаните на колелата са топли, но не прекалено. Съединителя не съм усетил да е тръгнал,в смисъл, скоростите се включват нормално, не личи да губи мощност в следствие "буксуване".Който може да помага, благодаря за мненията!
    Забравих, става въпрос за Терано ІІ 2,7 ТДИ 1997 г, къса база

  • #2
    От: Замириса на феродо отзад!

    Първоначално публикуван от emil5koff Преглед на мнение
    Миналата седмица, след като се поразходих по ливадите на яз.Цигов чарк, се появи миризма на феродо, според мен, идваща някъде отзад.Усетих миризмата след като прибрах джипката в гаража.Лошото е, че продължи да понамирисва и през седмицата, след като съм карал в града при "нормални" условия.Барабаните на колелата са топли, но не прекалено. Съединителя не съм усетил да е тръгнал,в смисъл, скоростите се включват нормално, не личи да губи мощност в следствие "буксуване".Който може да помага, благодаря за мненията!
    Забравих, става въпрос за Терано ІІ 2,7 ТДИ 1997 г, къса база
    Погледни големия шумозаглушител на генерацията /може и цялата/ ... измия я!Като се налепи по него горска кал или застоял тиняк от някоя локва ... точно на феродо мирише защото се спича и започва да тлее.
    Успех.

    Коментар


    • #3
      От: Замириса на феродо отзад!

      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
      Погледни големия шумозаглушител на генерацията /може и цялата/ ... измия я!Като се налепи по него горска кал или застоял тиняк от някоя локва ... точно на феродо мирише защото се спича и започва да тлее.
      Успех.
      Точно! Няколко пъти и аз съм се чудил от где тая миризмица, при това и на двете ми джипки.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Замириса на феродо отзад!

        Действително миризмата е от това...а, аз вече бях започнал да смятам едни цифри (в лв. и други валути).Благодаря за мненията.При среща, бирата е от мен!

        Коментар


        • #5
          От: Замириса на феродо отзад!

          Първоначално публикуван от emil5koff Преглед на мнение
          Действително миризмата е от това...а, аз вече бях започнал да смятам едни цифри (в лв. и други валути).Благодаря за мненията.При среща, бирата е от мен!
          Честито!

          Коментар


          • #6
            От: Замириса на феродо отзад!

            Ха понякога така понамирисва когато е поработило ЛСДто. На Фронтерата също понамирисва след употреба по предназначение.
            Но поне е ясно че отдушникът на дифа работи!!!
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • #7
              От: Замириса на феродо отзад!

              Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
              Ха понякога така понамирисва когато е поработило ЛСДто. На Фронтерата също понамирисва след употреба по предназначение.
              Но поне е ясно че отдушникът на дифа работи!!!
              LSD-то няма от какво да мирише на феродо, или близко до това.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Замириса на феродо отзад!

                Вярно че там са метални пластини,но знаеш ли на какво замирисва маслото по тях когато се мъчат да го запалят от триене а?
                Миризмата може да бъде оприличена на Феродова.
                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                Коментар


                • #9
                  От: Замириса на феродо отзад!

                  Ако е нещо заради добавките за ЛСД - възможно. Но поне аз обикновено пушещо масло с феродо не мога да сбъркам. Ще взема да пробвам на какво ще смърди, ако на струга вместо с обикновено взема че капна за LSD диф. Там се омирисва за нула време цялата работилница, тъй че теста ще си е съвсем меродавен.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X