Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брониран УАЗ, как и какъв е резултата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Брониран УАЗ, как и какъв е резултата?

    В момента се произвеждат достатъчно УАЗ-ки със скрито брониране, руските военни в "горещите точки" не могат да им се нарадват
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
    В момента се произвеждат достатъчно УАЗ-ки със скрито брониране, руските военни в "горещите точки" не могат да им се нарадват
    А колко ли тежат??? - впредвид недотам мощния двигател и как се отразява масата на проходимостта на УАЗика? Това едва ли вече е пълноценен джип.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

      Незнам до колко е пълноценен джип, но като гледах Ударная сила за УАЗ и за скритата броня много и се радваха и все хубави неща казваха за нея даже им слагат и климатик скрит под платнището отзад.
      Танки грязи не боятся!

      Коментар


      • #4
        Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
        В момента се произвеждат достатъчно УАЗ-ки със скрито брониране, руските военни в "горещите точки" не могат да им се нарадват
        А това брониране защо е скрито. И от какво го крият.
        Явно е много скрито защото аз досега не съм го виждал в Чечня. Виждам все дупки от АК.

        Коментар


        • #5
          Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
          А това брониране защо е скрито. И от какво го крият.
          Явно е много скрито защото аз досега не съм го виждал в Чечня. Виждам все дупки от АК.
          Аха, по тия със скритото брониране също остават дупки отгоре по ламарината, а отдолу има броня. Крият го от чеченците, то е ясно, мислят че е безащитна УАЗка, пък после половин час пуцат по нея и нищо им няма на тези вътре, ами остави това ми и стрелят от скрити амбразури
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
            А това брониране защо е скрито. И от какво го крият.
            Явно е много скрито защото аз досега не съм го виждал в Чечня. Виждам все дупки от АК.
            Значи добре са го скрили)))))
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              А колко ли тежат??? - впредвид недотам мощния двигател и как се отразява масата на проходимостта на УАЗика? Това едва ли вече е пълноценен джип.
              Това не е пълноценен джип а патрулна кола за райони в които все пак има пътища и тн...
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

                Защото откритото брониране провокира използването направо на следващият калибър средства за поразяване, от които по принцип няма спасение. Камуфлажът е много сложна история, нищо че за масовата публика значи само дебилна блондинка в парцали на петна и с маршируваща походка. Освен да прави носителят си невидим, може да служи и за измама
                Мога да ви кажа една превелика тайна. Тропическият УАЗ се различава от полярният по това че тенекиите под боята са грундирани. Не че пак не ръждясва, ами на Север изобщо няма влага, та от тях спестяват и от миниума ...(((
                Е, не им слагат и подгревателите и печките. И без това не работят никога.

                Коментар


                • #9
                  Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Защото откритото брониране провокира използването направо на следващият калибър средства за поразяване, от които по принцип няма спасение. Камуфлажът е много сложна история, нищо че за масовата публика значи само дебилна блондинка в парцали на петна и с маршируваща походка. Освен да прави носителят си невидим, може да служи и за измама
                  Не ги разбирам тия измами. Звучи ми като надлъгване с дявола. Ама и не съм сигурен че са бронирани. С тия светли стъкла са си чиста конфекция. А в стъклата измама не може да има. Бронираните си личът. В Чечня като ги дупчат спират. Не може да са нови и да не съм ги виждал защото алахуакбар вече станаха като холивудски звезди. Една две седмици след акция и видеото вече е в интернет.
                  В Ирак вече всичко е бронирано и върху бронята. Обличат ги с 1см стомана Трудно се движат но спасяват животи.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

                    Калашника 1 см си го дупчи
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

                      Като види УАЗ, нормалната засада кара снайпериста да гръмне по шофьора или по картечаря с пушката. Като види че по УАЗа висят някви тенекии, хич и не може да види отдалече кви са, и не я интересува. Пуска го близо и го тресва с гранатомета. И броня да е било - все тая. А ако е брониран скрито, може и да задържи куршума и с това да ги предупреди. Какво ще стане после е божа работа, ама един живот вече им е дало.
                      Ми, надлъгване си е. С дявола.
                      А виж, допълнителната броня може да направи и повече беля, околкото ако я няма. А може и да помогне. Категорично означава само едно - собствениците и са тръгнали на тая война свадбарски и урбулешката. А военното и политическото им ръководство е от авантюристи, кретени и убийци на собствената си армия. За която и война и армия да става дума.
                      Руснаците заради Афганистан поне измислиха УАЗ 3170/72, БМП-2 и Нона. Тия специалистори - да слагат тенекии върху недоносчета. И да поръчват бракувани патрони на другия край на света, защото изобщо не могат да произвеждат собствени. И стигнаха до идеята за мотострелковите подразделения и колесните БТРи)) Казват че е по-добре да откриеш топлата вода късно, отколкото изобщо да избегнеш ревматизма. Сега я обмислят))
                      А, и окончателно да бракуват единственият си щурмовик))

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

                        Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                        Не ги разбирам тия измами. Звучи ми като надлъгване с дявола. Ама и не съм сигурен че са бронирани. С тия светли стъкла са си чиста конфекция. А в стъклата измама не може да има. Бронираните си личът. В Чечня като ги дупчат спират. Не може да са нови и да не съм ги виждал защото алахуакбар вече станаха като холивудски звезди. Една две седмици след акция и видеото вече е в интернет.
                        В Ирак вече всичко е бронирано и върху бронята. Обличат ги с 1см стомана Трудно се движат но спасяват животи.
                        Значи не знаеш от къде да си изтеглиш видеото
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

                          Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                          Калашника 1 см си го дупчи
                          Калашника не може да продупчи Хъмвито. Допълнителните брони ги слагат за самоделните взривни устроиства.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Военна техника и впечатления от нея в ИРАК (УАЗ, ЗИЛ, БРДМ, БМП ШЕВИ)

                            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                            Значи не знаеш от къде да си изтеглиш видеото
                            Ми кажи де.
                            Аз знам от тука. Тук всичко се показва преди да го дават по новините.
                            http://www.liveleak.com/

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Брониран УАЗ, как и какъв е резултата?

                              Щом Митко чак от Канада е изтеглил сериите на "Ударная сила" и е видял за бронираните УАЗ-ки, на теб тук ще ти е доста по-лесно мисля. Пусни търсачката и дърпай, има много интересни неща.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X