Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тади Блазусиак ще кара на Red Bull Romaniacs за сефте :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тади Блазусиак ще кара на Red Bull Romaniacs за сефте :)

    От страницата му във фейсбук:

    NEWS: Taddy will start on Red Bull Romaniacs for the first time this weekend!
    EnduroX Alba-Damascena 2019

  • #2
    От: Тади Блазусиак ще кара на Red Bull Romaniacs за сефте

    Охо... това задължително трябва да се гледа! Този път и ако това не го намеря из интернет, ще се престраша да си го поръчам... 2007 и 2008 имам, за другите само съм чел
    Пожелавам късмет на Теди... мисля, че ще му е нужен, все пак това състезание никога не е едно и също и с всяка изминала година става все по-трудно!
    KTM Fen

    Коментар


    • #3
      От: Тади Блазусиак ще кара на Red Bull Romaniacs за сефте

      Е, сега вече, ако не му видят сметката, друг път няма да е. Дано не го утрепат тез...
      Последно редактирано от viki terzieva; 23-06-10, 10:27.

      Коментар


      • #4
        От: Тади Блазусиак ще кара на Red Bull Romaniacs за сефте

        Смятам да го гледам на живо. Много искам да видя Тади не на неговия терен. Защото на Ерцберг определено не му е интересно. Както май и на зрителите... Пък и вече видяхме от снимките на Чинела как неговите хора знаеха точно къде да го чакат и да го изкарат/издърпат/пренесат нагоре.
        Ще пробвам да снимам подробно как се справя : )

        Коментар


        • #5
          От: Тади Блазусиак ще кара на Red Bull Romaniacs за сефте

          Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
          Смятам да го гледам на живо. Много искам да видя Тади не на неговия терен. Защото на Ерцберг определено не му е интересно. Както май и на зрителите... Пък и вече видяхме от снимките на Чинела как неговите хора знаеха точно къде да го чакат и да го изкарат/издърпат/пренесат нагоре.
          Ще пробвам да снимам подробно как се справя : )
          От КТМ имат ресурс да изсипят негови хора по критичните точки , но се надявам да не го направят защото ще опорочат още едно хубаво състезание от WXEC шампионата .
          GAS GAS
          EC 450 =>=> EC 300 2013

          Коментар


          • #6
            От: Тади Блазусиак ще кара на Red Bull Romaniacs за сефте

            Теди е претърпял инцидент в първия ден и сигурно няма да продължи. А на пролога мисля беше 5-6.
            Според мен нямаше много големи шансове за успех в това състезание, много е различно от Ерцберг.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #7
              От: Тади Блазусиак ще кара на Red Bull Romaniacs за сефте

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Теди е претърпял инцидент в първия ден и сигурно няма да продължи. А на пролога мисля беше 5-6.
              Според мен нямаше много големи шансове за успех в това състезание, много е различно от Ерцберг.
              Тади е 3 на пролога, а първият ден е 8-ми


              Очакваме Вики Терзиева и Змея да се включат с много снимки и коментари от мястото на събитието.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X