Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS при паркиране в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GPS при паркиране в София

    Здравейте,
    налага ми се да пътувам до София и да паркирам около Пирогов. От помощ ли ще ми е Гармина и как да деиствам?
    Последно редактирано от Pacific; 21-06-10, 11:36.

  • #2
    От: помош на GPS при паркиране в София

    По-скоро не, поне до скоро имаше и някои улички, които не ги разпознава за затворени. иначе точно срещу пирогов трябва да видиш дали не е синя зона, щото гледам, че редовно турят скоби и вдигат... Ако е синя зона - талонче или смс на 1302 с номера на колата...

    Коментар


    • #3
      От: GPS при паркиране в София

      Улицата пред Пирогов, Пенчо Славейков, е синя зона и почти винаги има място за паркиране. Можеш да влезнеш навътре в квартала срещу Пирогов (кв.Крива река, ул. Константин Иречек или Яков Крайков) където няма синя зона, а места за паркиране-бол.
      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

      Коментар


      • #4
        От: GPS при паркиране в София

        Зависи за колко време имаш работа в Пирогив. Ако ме питаш мен и ако си за 2-3 часа наи добре си купи талонче или испрати SMS както ти казва колегата . Почти винаги има хора с зелени жилетки от които можеш да си купиш талон. Става въпрос за 2,3,или 5лева. А ако е за денонощие? Има в ЗонаБ-5 в блок 5 охраняем подземен паркинг.Незнам колко струва .Близо ти е до Пирогов. Успех))

        Коментар


        • #5
          От: GPS при паркиране в София

          Локалното на цар Борис пред Пирогов не е ли още безплатно? Поне да скоро беше
          Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

          Коментар


          • #6
            От: GPS при паркиране в София

            Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
            Локалното на цар Борис пред Пирогов не е ли още безплатно? Поне да скоро беше
            Безплатно е и за това няма места.
            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

            Коментар


            • #7
              От: GPS при паркиране в София

              Имам кафене на аварийния изход на "Пирогов" - улицата е "Шандор Петьофи" - единствената по локалното платно след болницата.
              До 8:30 места се намират,но се краде безогледно и от общината глобяват, тези които са паркирали на тротоара откъм "тек" номерацията - все още е безплатно.
              Възможно е паркирането с/у заплащане и в двора на "Пирогов", но местата са малко/по същото локално платно на около 50 метра от изхода на рампата за главния вход на болницата - има бариера с пазач - да не се бърка с паркинга за служители на главния вход!/.
              Life is too short to drive dull cars!

              Fight global warming !
              ... turn on your A/С !

              Коментар


              • #8
                От: GPS при паркиране в София

                Локалното на цар Борис пред Пирогов не е ли още безплатно? Поне да скоро беше
                Там често излиза много скъпо!!!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X