Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТУНИС 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТУНИС 2010

    Прекрасно пътуване , чудесни снимки и описание на екзотични места... И все пак се сещам за нещо казано от наш сънародник , по повод пътуване по подобен район - " ... осъзнах в колко прекрасна страна живеем ... "

    Коментар


    • От: ТУНИС 2010

      Браво!Страхотно пътешествие.Един от най-великите пътешественици обиколил целия свят казва,че откакто е открил Африка,не иска да стъпи никъде другаде.И аз от доста време изследвам северната част на континента.Затова ми е интресно всяко пътуване до там.Поздравявам ви за странстването и се надявам,че не ще спрете да обикаляте.

      Коментар


      • От: ТУНИС 2010

        Благодаря. И аз се надявам да не спираме с пътуванията.
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • От: ТУНИС 2010

          не можах да прекъсна темата за да ви пиша.....дотук вече 2 часа без зареждане :-) съм в Сицилия и Африка,която ме пленява ,колкото и пъти да отида.Благодарение на вас,бях отново...страхотно пътешествие ни поднесохте...поздравления!
          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

          Коментар


          • От: ТУНИС 2010

            С голямо закъснение...
            Благодаря за споделеното пътуване!
            Явно Тунис е голям само за една обиколка, но вие сте се справили отлично!

            Не видях никъде снимки от Монастир, а имах щастието да бъда там за 30 дни.
            В Сус има разкошен арабски пазар.

            Ако доживеем да отворят Алжир като туристическа дестинация... там пък има невероятни места!

            Зимно време ще четем а през лятото ще набираме материал...

            Коментар


            • От: ТУНИС 2010

              Янкоооо, Янко, къде блях до сега?... Изпуснах Декември...
              Да бях си седнал на Д-то по-рано, че да се възползвам....

              Много интересно пътуване от много интересна гледна точка. Впечатлен съм!
              Толкоз много екзотика в рамките на няколко форумни страници не се вижда всеки ден.

              Радвам се, че споделихте и се надявам да прочетем още от вас на есен... а защо не и по-скоро. Януари не е много по-различен от Декември, нали

              И както споменах преди вдъхновението... като ми наляхте вдъхновения сега,а няма к'во да описвам, какво да правя?... Ми да взема да кроя планове, май...
              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

              Коментар


              • От: ТУНИС 2010

                Именно заради това няма кой знае колко за гледане.
                Мъжете не порастват само сменят ИГРАЧКИТЕ.
                HONDA VARADERO 1000

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X