Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ден на бащата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ден на бащата

    Празнувате ли Деня на бащата?

    В България, както и навсякъде другаде, се чества всяка трета неделя на месец Юни (тоест утре, на 20ти). Дори от няколко години се организират празненства от Асоциация "Любов и грижа", съвместно със Столична община, има сценични и спортни прояви и награди.

    Как ще изненадате татковците утре?

  • #2
    От: Ден на бащата

    Наистина ли е утре? Не съм сигурна, но мисля , че беше през зимата...

    Коментар


    • #3
      От: Ден на бащата

      Ако не се лъжа си има ден на бащата на 24ти декември в България. Тоя през третата неделя на юни е американска измишльотина на няма и сто години, лансирана от някакъв свещеник в девети картофен пояс, оцеляла благодарение на натиска на търговските асоциации. Колкото повече празници се наплякат на календара, толкова повече подаръци се пазаруват.

      При цялото ми уважение към всички бащи, търговските празници не ме вълнуват. Малко ми напомнят за оня герой в "Залезът" на Джоузеф Хелър, където бащата на главния герой беше някакво побъркано старче което се цупеше когато пропуснеха да му честитят някой еврейски празник, които пък при добро търсене в дебелите книги се явяваха по два на ден.
      Последно редактирано от Goblin; 19-06-10, 21:29.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        От: Ден на бащата

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        ... Малко ми напомнят за оня герой в "Залезът" на Джоузеф Хелър, където бащата на главния герой беше някакво побъркано старче което се цупеше когато пропуснеха да му честитят някой еврейски празник, които пък при добро търсене в дебелите книги се явяваха по два на ден.
        Ей, страшен си.
        Като минаваш през нашенско, не пропусни да се чуем и видим - ще ми е приятно и драго да си похортуваме кротичко, на шопска салатка и студена ракийца..

        Коментар


        • #5
          От: Ден на бащата

          Преди 2-3 години бяхме с децата и съпруга ми на кънки на лед на езерото Ариана.Беше много студено и имаше много сняг.Тогава ни доближиха журналисти и взеха интервю от мъжа ми по случай деня на бащата.Не си спомням да е било в деня на бъдни вечер, но няма значение. Поздрави на всички които го празнуват сега.

          Коментар


          • #6
            От: Ден на бащата

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            ... ... ...
            Ще дойда
            За страшен не знам, но със сигурност съм склероза... Понеже тая историйка май беше от "Чисто злато", а не от "Залезът". Пфу...
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              От: Ден на бащата

              Хе, хе, аз пък съм за, един ден и ние да сме хора, а не банкомати, реагиращи на гласовата команда "Тате дай..".
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                От: Ден на бащата

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                Хе, хе, аз пък съм за, един ден и ние да сме хора, а не банкомати, реагиращи на гласовата команда "Тате дай..".
                Хе хе хе. А седмицата преди празника преброил ли си гласовите команди ? Има ли увеличение ? Че едно в друго - май пак си е операция изваждане
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  От: Ден на бащата

                  Може и да са по-на често, ама поне част ще отиде за бащата (банкомата) , т.е. има малко обратни движения на паричните потоци под формата на биричка, салатка, тениска, ризка, дезодорантче, все файда. Още сабале ще обявя за празника, поне няма да вадя прахосмукачката от килера тази неделя.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ден на бащата

                    Днес е международният ден на бащата. Честито на всички, които празнуват, дали днес или на друга дата - няма значение Желая ви прекрасен ден със своите близки, скъпите подаръци далеч не са задължителни, мисля че приятна разходка или хубава вечеря също биха зарадвали татковците

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ден на бащата

                      Да ни е честит.
                      И, както казва Майстора, айде поне в тоя ден да не сме банкомати.
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X