Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата ми играчка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Новата ми играчка

    Благодаря за пожеланията

    Не разбирам много, но 2.5" лифт и пружини от 80тка.
    Харесва ми че в завои е много стабилна и не се клати въпреки височината.
    В момента е с гуми 255/65 - 16.
    Много съм доволен и от разхода - 8/100.

    Коментар


    • #17
      От: Новата ми играчка

      Честито, много е хубава ! Милион безаварийни километри. С удоволствие ще следим.
      Сузуки Витара 1.6 8V
      Nissan X-trail 2.2DI 2003 Michelin 4x4 215/80/16

      Живеем не както искаме, а както можем !

      Коментар


      • #18
        От: Новата ми играчка

        Що не черпиш бре???


        Поне каса бира!
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #19
          От: Новата ми играчка

          А честито и от мен Малък, вече си с голям джип
          LZ1PER

          Коментар


          • #20
            От: Новата ми играчка

            Честито и от мени много емоций с нея.

            Коментар


            • #21
              От: Новата ми играчка

              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
              А честито и от мен Малък, вече си с голям джип
              Мерси, и отново хиляди благодарности за съдействието със застраховката.

              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
              Що не черпиш бре???
              Поне каса бира!
              Точно през Ямбол мислех да мина за по напряко към София, но съм се разглезил и без ГПС убих над 2 часа да намеря как се излиза от Варна.

              Коментар


              • #22
                От: Новата ми играчка

                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                ...................................................................................
                .................................................................................................................................
                Точно през Ямбол мислех да мина за по напряко към София, но съм се разглезил и без ГПС убих над 2 часа да намеря как се излиза от Варна.
                Ми що не ми звънна бре?
                Нали знаеш, че планшета ми е винаги в джоба ....
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #23
                  От: Новата ми играчка

                  ЧЕСТИТО И ОТ МЕНЕ!! ....вече можеш да караш самураи и ферози в багажника )))
                  LZ5DG....0888985906
                  Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                  Не всичко, което има две бузи е лице!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Новата ми играчка

                    Честито!

                    Да те закара там където си намислил и да те върне безаварийно от там!
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Новата ми играчка

                      Аз пак нещо не съм разбрал като хората...защо ти е голям джип като си още малък за такъв.
                      Ако си мислиш, че от това пораства пишката, жестоко се лъжеш....пикане му е майката, пикане.

                      Малкия честито и безаварийно, другото е късмет.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Новата ми играчка

                        Много добре изглежда! Честито и безаварийно каране!
                        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Новата ми играчка

                          Честито ,със здраве да си я караш.Преди 3 месеца си купих същата 96 г.със същия мотор и с доста екстри.Много и се зарадвах защото я търсех доста дълго .Преди 2 години купих на баща ми една само че с по малкия двигател ,пробвах я по един доста рисков маршрут за аматьор и се влюбих в модела.Сега започнах с подобренията ,като начало нови зимни гуми,следващата седмица ще и слагам музики малко по сериозни .Сега съм на вълна техническо ограмотяване .Все още не съм сигурен как искам да я подобря,но мисля да я използвам само за гора и зимата за придвижване на по къси разстояния.До преди месец карах Мазда CX7 ,много сериозен автомобил ,но му направих 100000 км и предцених че е разумно да се освободя от него.Реших да заменя маздата с Рънера за гора и сняг и някакво икономично комби ,за сега съм се спрял на Хонда акорд.
                          .....Нещо се отнесох....много ще се радвам ако в тоя форум намеря нови приятели с които да обменяме идеи

                          Коментар


                          • #28
                            От: Новата ми играчка

                            Честито и от мен. С пожелания за много положителни емоции с колата.
                            Toyota Hilux 2,4 TD

                            Коментар


                            • #29
                              От: Новата ми играчка

                              Благодаря много. Вече навъртях малко над 10 000 км.
                              Единственните проблеми който имах бяха със запецнал термостат и скъсани тампони на стаб. щанги.

                              Машината все повече ми харесва и за миг не съм съжалявал за избора.
                              Разбира се, за да придобие вид и възможности които искам, трябва да се вложат добри суми който едва ли скоро ще имам

                              Коментар


                              • #30
                                От: Новата ми играчка

                                О Венцо а честито и то мен бре,леко и бавно всичко ще си дойде на мястото ))))))))
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X