Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аз ли съм тъп или Тикетстрийм?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз ли съм тъп или Тикетстрийм?

    От час се опитвам да си поръчам 2 билета за Каварна на сайта на Тикетстрийм, обаче нъц. Всичко е ОК до момента, в който трябва да избера начин на доставка и там всичко умира. пробвах с всички налични браузъри - опера, ФФ и даже със загубеното ИЕ, но все тая.
    Прави ми впечатление, че никъде не ме пита кой съм и какъв съм.
    Не знам, или на тия хора сайта им не работи като хората или аз правя някаква супертъпанарска грешка
    Някакви идеи? Че като гледам колко билети почти няма.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

  • #2
    От: Аз ли съм тъп или Тикетстрийм се еб@ват?

    Все пак сайта на тикетстрийм не бачка съвсем правилно.

    Проблема обаче е решен, така, че не ми пука. Прост ще си помисля доста, преди да се опитам пак да си купя нещо онлайн от тях...
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #3
      От: Аз ли съм тъп или Тикетстрийм се еб@ват?

      бъди внимателен като поръчваш - за Олимпиядата във Ванкувър бяха направили phisihng сайт .. 1:1 ! Хората платиха и до последния момент си чакаха биУетите... още ги чакат. Отделно имаше невероятни скандали .. в самия официялен сайт - линк на челно място - на препродавач нещо от сорта - "Поръчайте билетите си от тук" и хопаа 20% - 50% отгоре.

      Коментар


      • #4
        От: Аз ли съм тъп или Тикетстрийм се еб@ват?

        Веднъж ми продадоха дублирани билети и каква разправия стана. Точно преди концерт в зала 1, с едни хора се оказа, че имаме билети за едни и същи места, но те си ги бяха купили от "Билетен център" .Не беше грешка! Внимавай, аз по интернет билети никога!
        Успех!
        VARADERO SD2

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X