Обява

Свий
Няма добавени обяви.

W460 от 280GE през 380GE към 560GE :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

    Здравей,колега.
    Имам автоматична кутия от 126-купе,5.6-мотор със сменени филтър,масло на мобил и гарнитура.
    Гаранция за кутията не мога да дам,защото не съм я карал.Взех я с мотора но нещо не се получи.
    Та ако ви потрябва,0878501217 Атанас.Намира се в Пловдив.

    Коментар


    • #32
      От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

      Кач пари, Атанасе! Мотора как е?
      Последно редактирано от Andrei; 14-09-10, 12:47.

      Коментар


      • #33
        От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

        Излишен 560?
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #34
          От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Излишен 560?
          Излишен ми е,колегата Andrei се обади и му обясних каквото знам за ДВГ.
          Ако искаш звъни да се разберем.

          Коментар


          • #35
            От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

            излишен 560 тц тц тц,и не се обаждаш...........
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #36
              От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

              Двигателя беше на Мулата от Пирдоп в Г-егата...ше звънна ти дни да го питам за последно как беше тоя двигател.

              Коментар


              • #37
                От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                Обаждам се,само мераклии да има.Имам една молба към BENZBOSS,търся схема как са поставени орегинално на Г-3.0ТД
                интерколера,масления радиатор,хидравличния радиатор и вентилатора и имат ли аналози(в смисъл от какво друго могат да паснат).Гледах колер от А-класа дизел,като дължина ще намеря место ама е наполовина по-тясен.
                Благодаря предварително.

                Коментар


                • #38
                  От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                  http://www.auto-parts.spb.ru/cat/cats/m.mycat?Form

                  Нямам време,тьрси тук и ако я закьсаш свиркай да ровя довечера.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                    А нашия 3.8 си продължава да си пуши, като пуска в наклон без газ, или от някъде прави вакуум много ама от къде... Водачите мисля че немаже толкова да пушат (ако не са ептен износени те и стъблата), ако са те и на ниски ще чади а то само при спускане на скорост... незнам вече.

                    Между главите където е всмукателния колектор дали няма някакъв канал или друго и да минава масло около него и гарнитурата да не е читава и да бърка във смукателните канали нещата като стане голям вакуума.?

                    Дайте предложение.

                    Обмисля се варянт с 500 от W140.
                    Случайни хора УАЗ не карат

                    Коментар


                    • #40
                      От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      http://www.auto-parts.spb.ru/cat/cats/m.mycat?Form

                      Нямам време,тьрси тук и ако я закьсаш свиркай да ровя довечера.
                      Благодаря ти,Benzboss.Този който го даде не се отвори ,но покрай него намерих това http://mb.neoriginal.ru/ и мисля,че ще ми свърши работа,и на някой друг може да му е полезен.
                      Обаче не съм на ясно каква е разликата на трите вида 3.0тд които са ги дали.Това разлика в моторите ли е или купето.(463.330; 463.331; 46330Това са номерата под които са дадени.

                      Коментар


                      • #41
                        От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                        Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                        А нашия 3.8 си продължава да си пуши, като пуска в наклон без газ, или от някъде прави вакуум много ама от къде... Водачите мисля че немаже толкова да пушат (ако не са ептен износени те и стъблата), ако са те и на ниски ще чади а то само при спускане на скорост... незнам вече.

                        Между главите където е всмукателния колектор дали няма някакъв канал или друго и да минава масло около него и гарнитурата да не е читава и да бърка във смукателните канали нещата като стане голям вакуума.?
                        Между главите няма масло..имам 2 разглобени....има само вода и едни канали за ЕГР-и....зависи от модела, ма картерната вентилация на дясната глава е вързана към системата за празен ход...на лявата май е във фитърната кутия. Та може при наклон да се олива. Мда

                        Коментар


                        • #42
                          От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                          Нещо ново по проекта няма ли?

                          Коментар


                          • #43
                            От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                            Има




                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • #44
                              От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                              92-3-4 с мотор М119 и скорости 722.3 или 4 степенни хидравлика.Яка работа еле ако някой може и иска да си играе с турбина или 2.

                              Това на части ще се продава ли?
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #45
                                От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                                Да 92набор, да 119 970- по стария мотор, скоростите незнам... А за турбина(и) то така и така колекторите се преправят...ама за сега не.
                                Само двигателя със скоростите зимаме от нея, купето ще се връща да се удизелява.
                                Случайни хора УАЗ не карат

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X