Обява

Свий
Няма добавени обяви.

W460 от 280GE през 380GE към 560GE :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

    Поне ако ви требат части за тия бангии...имам много....имам предвид М117 двигател.

    Коментар


    • #17
      От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

      Редови 6-так срещу 8-мак, 150 срещу над 200. Карал съм СЛ380 не бе зле.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #18
        От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

        Не съм карал 380, но при лимузините казват "американците", че било почти идентично...ма там разликата е 192-211 коня

        Коментар


        • #19
          От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

          Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
          Не съм карал 380, но при лимузините казват "американците", че било почти идентично...ма там разликата е 192-211 коня
          СЕК- е бил хубав...жалко

          Коментар


          • #20
            От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

            Амортесьрите не са ли много твърди от скания защото и аз имах идея да слагам такива ама ми се сториха много яки.
            Никои да не се качва на камионите преди да са дошли ?

            Коментар


            • #21
              От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

              Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
              СЕК- е бил хубав...жалко
              Имам 560 сек
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #22
                От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                А мотора пази ли се, купето не е интересно....

                След малко каране се отличи нещо като проблем - загрява при продължително изкачване по асвалт (вярно навън също е висока температурата). Неможе да върне 2ра дори с педала до долу и държи 3та но в едни обороти в които нито намалява скороста, нито набира и ускорява. Май тежкото купе си казва думата в случая, или има проблем в скоростите /привода/?
                Ако се изведе кикдауна на отделно копче ще сваля ли на 2ра, предложения?
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • #23
                  От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                  Първоначално публикуван от VARIO Преглед на мнение
                  Амортесьрите не са ли много твърди от скания защото и аз имах идея да слагам такива ама ми се сториха много яки.
                  Да, твърдички са!
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • #24
                    От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                    Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                    А мотора пази ли се, купето не е интересно....

                    След малко каране се отличи нещо като проблем - загрява при продължително изкачване по асвалт (вярно навън също е висока температурата). Неможе да върне 2ра дори с педала до долу и държи 3та но в едни обороти в които нито намалява скороста, нито набира и ускорява. Май тежкото купе си казва думата в случая, или има проблем в скоростите /привода/?
                    Ако се изведе кикдауна на отделно копче ще сваля ли на 2ра, предложения?
                    Скоростите рови,налягането в тях,центровката им и ако не е там ровим по мозька и пружинките му.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                      И аз съм впечатлен от бронята и ролбара-перфектно сгъване,изработка и форма,която перфектно пасва на "муцуната"-браво!Повечето,които съм виждал,независимо за коя марка и модел изглеждат доста недодялано,кичозно и не на място-абе откровенно загрозяват(много меко казано)возилото!
                      Може ли на ЛС координати на майстора?
                      много автомати-слаби резултати!

                      Коментар


                      • #26
                        От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                        На бензин ли е сега?...кикдауна е само един соленоид на гъза на кутията...лесно се извежда

                        Коментар


                        • #27
                          От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                          Тя и без кик трябва да сваля от 3 на 2 при някакви си там обороти освен ако не са около и над 4500 да речем или аз нещо не сьм разбрал за какво става дума.За да не говоря на изуст ето и какво пише по дебелите книги.

                          NO KICKDOWN
                          Check throttle control and pressure control cable engagement,
                          condition and adjustment. Connect kickdown solenoid to battery and
                          check for proper operation. Replace solenoid (if necessary). Check
                          kickdown valve in valve body. Replace valve body (if necessary).
                          NO 4-3 OR 3-2 DOWNSHIFT
                          Control pressure cable out of adjustment. Leaking vacuum
                          hoses and/or connections. Ensure brake shaft piston is operable.
                          Replace valve body (if necessary).


                          http://w126.pp.ru/akp722.pdf

                          Еднин добьр ПДФ и едно лично с тема и снимки за центровка на кутията.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                            BENZBOSS мерси много за съдействието, този файл го имам, не е точно за тези кутии но принципа им е еднакъв.
                            Аз мислех че е нещо по привода от щангите, но колкокото повече мнения толкова по добре. Като остане време ще регулираме и ще видиме какво ще стане, ще проверя и клапана, но не ме съмнява там да е проблема, не се знае де.

                            От 4та връща 3та моментално, а като беше с карбуратора връщаше и от 4та до 2ра и в много обороти влизаше :d
                            Сега както казате държи примерно на 2000 или 2500 и нито намалят нито се дигат (в баир и при натиснат до долу педал).
                            Може ли от това да загрява много маслото и от там да загрява и охладителната течност повече от нормално (нали е с топлообменник в радятора)?


                            Andrei и на бензин и на газ върви хубаво... кикдауна знам къде е и какво е

                            Мерси още веднъж и поздрави!
                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • #29
                              От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                              Всичко му вьрти бавно и може да грее на ниски обороти натоварен.От греене до греене обаче има разлика,тия и на 115 им дават да е нормална температура.

                              Виж там какво ще направите с кутията и ако трябва отваряне на мозька за почистване свиркай да пращам снимки / че то много сложно уж /кое и как го правят.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                                Малко по темата
                                Maлко пооправихме скоростите с регулажа на щангите.

                                Сега мотора много изпушва, не са гумички на клапаните щото ги сменихме, компресия има добра, но май си заминават маслените сегменти...

                                А да питам кой е говорил и е пуснал муха на собственика че имал Г с мотор от W140 S500 и 126 скорости?
                                Варянта се обмисля

                                Поздрави!
                                Случайни хора УАЗ не карат

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X