Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 21

Тема: СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ ПОМАГА- 24h !!!!

Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    0

Exclamation СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ ПОМАГА- 24h !!!!

В А Ж Н О !!!

ЗА ЕДНА ПО-ХУБАВА И ПО-ЧИСТА СОФИЯ.
    ВЕЧЕ ИМА НА КОГО ДА СЕ ОПЛАЧЕТЕ.

ЗВЪНЕТЕ ЗА ВСЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ, ДУПКИ, НЕУРЕДИЦИ, РАЗБИТИ ШАХТИ И ТРОТОАРИ, БОКЛУЦИ, НЕПРАВИЛНО ПАРКИРАНЕ НА ТРЕВНИ ПЛОЩИ, БЕЗДОМНИ КУЧЕТА, БОКЛУЦИ ОТ СТРОЕЖИ И ВСЯКАКВИ АНОМАЛИИ И БЕЗОБРАЗИЯ В СОФИЯ НА ТЕЛ. 987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ - 24 ЧАСА NON STOP!!!
    9377464 0887-187-807
    ЗА ЖАЛБИ И ПРЕПОРЪКИ : www.sofia.bg/virtdelovodstvo.asp
    ЗА ДУПКИ : dti.signali@abv.bg
    ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НАС ГРАЖДАНИТЕ НА СОФИЯ. БЕЗПЛАТНО И ДЕНОНОЩНО. 987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ.
    ЗВЪНЕТЕ НЕ ГИ ЖАЛЕТЕ!

САМО ТЕ ЩЕ ВИ ПОМОГНАТ!
    ПРАТИ НА ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИ И ПОЗНАТИ!!!!!!!!
    ПРЕДАЙ НАТАТЪК!!!!!

Място
    BG
    Публикации
    6,218
    Точки (при гласуване)
    16

По подразбиране От: СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ ПОМАГА- 24h !!!!

Бе то добре, ама да вземе да ги спонсорирам за един e-mail : ЗА ДУПКИ : dti.signali@abv.bg !?
    някой май отбива номера
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Лъжата е участ на робите.

Ясен е онлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    32,843
    Точки (при гласуване)
    60

Това е някаква нова имиджова мода на mail-провайдерите.
    kuzdov: обикновено отговарям, че [знакът] ми е подарък за рождения ден и си го слагам където поискам.

Място
    BG
    Публикации
    6,218
    Точки (при гласуване)
    16

интересно и доставките ли минават през фрии сървъри
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Лъжата е участ на робите.

Място
    София
    Публикации
    4,014
    Точки (при гласуване)
    16

Хората са нон-стоп на път по столичните улици и могат да си проверяват пощата само през GSMа и по интернет кафетата, затова...

Място
    София
    Публикации
    5,226
    Точки (при гласуване)
    16

То че са по кафенета и кръчми - да, ама не с интернет, а с климатик.

Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    0

Най- сигурният начин ЗЛОТО да победи е добрите хора да не правят НИЩО!!! Безразличието убива!Това ли искате ! Предай нататък!!!

Място
    гр.Божурище
    Публикации
    2,003
    Точки (при гласуване)
    13

Цитат Мнение на sote74 Преглед на публикациите
    Най- сигурният начин ЗЛОТО да победи е добрите хора да не правят НИЩО!!! Безразличието убива!Това ли искате ! Предай нататък!!!
    Ей,много гръмки фрази използваш–не се изсилвай толкова много.
    Всички знаем,че има проблеми и проблеми–някои са решими от този инспекторат,че и не само от него,а други просто не са...
    Идеята не е лоша,но тя не може да оправи на 100%,кривонаредения Свят,в който живеем.(То и магьосници от приказките едва ли биха се справили...)

P.S.И имам предвид,и проблеми,които би трябвало да са в компетенцията на този Инспекторат,но няма да се решат от него.
    Не се сърди и обиждай–просто манталитета на хората,не може да се промени веднага,със създаването на някаква си нова институция,опитваща се да го направи(редом с досега съществуващите със същата цел).

Място
    софия
    Публикации
    154
    Точки (при гласуване)
    6

Т.нар. "инспекторат" така го е закъсал с плана по глобите, че търси помощ отвсякъде. Нито им пука за дупките, нито за друго, сутрин ги изритват и без n. на брой глоби - да не се връщат! (Видял съм го с очите си.) Какво да правят горките, и те като останалите...

Място
    София
    Публикации
    2,206
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    22

Горните телефони истина ли са или не?

Жена ми звъня за едни дупки - може да се каже, че й се скараха по телефона... След кратка размяна на реплики и обяснение, че едва ли на служителката ще й е приятно, ако тя се обади за свой проблем и й отговорят така, тя прие сигнала. Е, хубаво! Ами сега? Мина вече седмица... Сигурно ще минат още 3. Улица Якубица в София в самото си начало има такива ями, че аз вече заобикалям квартала, т.к. самата дупка е по цялата ширина на платното. Хората си строшиха колите в нея. И продължава да си седи гордо там долу, въпреки множеството сигнали!

Звънях за едни бетонни блокове, с които Софийски университет си запазваше част от уличното платно... Дойдоха след 3-4 дни. Дотук добре. Попитаха тия от университета чий са тези блокове. Онези казаха, че не знаят! Служителката им каза, че това е забранено и ще ги санкционира... А на мен каза, че не може, т.к. няма как да докаже, че са техни и че те са ги сложили. Изпратиха след седмица един кран да ги прибере... до следващия път.

Обадих се за едни разрушени от минаващи строителни машини тротоари. Цъ! Не можело да се докаже, че те са го направили! Е как де?! Мога да доведа 20 души да потвърдят! Е да, но не! Със свидетели тук не върви. В съда може със свидетели, но Инспектората не приема показания. Обяснението беше, че Инспектората не е Съд! Та така. Всъщност инспектората глобява където и както може, но ако направиш нещо и не те хванат - няма как да те глобят! Това са абсурдите в София.

Място
    София
    Публикации
    261
    Точки (при гласуване)
    7

Преди няколко месеца се прибирах с жена ми и малкия в София и на ул. 202 от много далеч забелязах в средното платно клон.Това за нас водачите на МПС е сигурен БГ. знак за препятствие...Както спряхме пред нас директно се обадих на 112 за опастност на пътя.Операторката,която прие сигнала бе много любезна и ми каза,че ще уведоми за проблема Столичния инспекторат.След 3 часа минах по същата улица на път за работа и на мястото на клонът имаше шахта.Същия ден попитах един колега:-Абе човече от колко дни я няма шахтата? -''А бе з@би от три дена е така затова побихме този кол!"...Аз бях първия,който се беше обадил...Сигурен съм,че стотици са минали от там през това време пцуейки шиб@ната ни държава!
    Последно редактиран от tomisagledva4a ; 12-07-10 в 02:08 Причина: Множественото число.
    Тома Томов
    Вече с Kia Sportage.

Място
    София
    Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ОГРОМНАТА СИ БЛАГОДАРНОСТ НА СЛУЖИТЕЛИТЕ ОТ ИНСПЕКТОРАТА И ПО-ТОЧНО НА ТЕЗИ, КОИТО СА НА ТЕЛЕФОН 987-55-55. ОБАДИХ СЕ ПО ПОВОД НА ЕДИН ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ. СЛУЖИТЕЛЯТ БЕШЕ МНОГО УЧТИВ И СЕ ОТНЕСЕ СЕРИОЗНО КЪМ ВЪПРОСА. ОЩЕ НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН ПРОБЛЕМЪТ БЕШЕ РАЗРЕШЕН - ОГРОМНИЯ БОКЛУК БЕШЕ ИЗВОЗЕН. РАДВАМ СЕ, ЧЕ ИМА И СЕРИОЗНИ СЛУЖИТЕЛИ.

Място
    София кв. Борово
    Публикации
    10,241
    Точки (при гласуване)
    20

И аз да ги похваля! Час след обаждането ми за падащи сухи клони, дойдоха с вишка, резачки и дробилка за отрязаните клони. Пометоха даже.
    Могло значи.....
    Тел. 0877 517965
    Кия спортидж 2.0 бензин 2003г. кабрио. Кия Спортидж 2.0 ТДИ 2000г.
    И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки.

Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

Имам огромен проблем и само ме прехвърлят от институция в институция.. Аз съм от улица Виктор Григорович.. някакъв ад е тук от паркирали коли по тротоарите.. няма място да минават нито колички с деца нито възрастни хора с инвалидни колички и бастуни.. паркирането по тези тротоари е забранено.. алармираме дежурните паяци къде ли не звъняхме и никой не идва. Паркират пред магазини пред заведения.. ние няма как да работим а нали с това си изкарваме прехраната и си плащаме данъците..?? Моля помогнете..!! :С

Публикации
    6,994
    Точки (при гласуване)
    19

Цитат Мнение на alessa Преглед на публикациите
    Имам огромен проблем и само ме прехвърлят от институция в институция.. Аз съм от улица Виктор Григорович.. някакъв ад е тук от паркирали коли по тротоарите.. няма място да минават нито колички с деца нито възрастни хора с инвалидни колички и бастуни.. паркирането по тези тротоари е забранено.. алармираме дежурните паяци къде ли не звъняхме и никой не идва. Паркират пред магазини пред заведения.. ние няма как да работим а нали с това си изкарваме прехраната и си плащаме данъците..?? Моля помогнете..!! :С
    Тюх, как са ви пропуснали. Направете подписка ма-а-а-а-алко да се разшири "Зелената зона" http://www.sofiatraffic.bg/bg/parkin...-parkirane/p/1
    После ще пропищят съседните ви улици, но така трябва - (Зоната) расте, но не старее !
    Jeep KJ 3.7 V6
    Jeep WH 5.7 V8 Hemi
    #крышнам

Място
    София
    Публикации
    1,757
    Точки (при гласуване)
    11

В този район паркирането е приключение. Монтирането на антипаркинг стълбчета е вашето решение. Пуснете жалба освен в СО (отдел Организация и безопасност на движението) и в Център за градска мобилност. Хубаво е да е подписана от повече хора.

Място
    София
    Публикации
    2,636
    Точки (при гласуване)
    23

Обадихме се преди седмица на инспектората за огромен сноп "фасадни" кабели, който от тежестта си се беше свлякъл и не можеше да се отваря вратата.

Отговора беше "ние нищо не може да направим, тези кабели са на много фирми,не може да ги намерим. Ако ви пречат -отрежете ги, те ще си ги оправят после".
    Show must go on!

Място
    София
    Публикации
    1,484
    Точки (при гласуване)
    12

Абе принципно е по-добре от нищо...инспектората е нещо като 112, поне събира всички жалби вместо да търсиш 'отговорни лица' по общините. Предвид почти всекидневно ми общуване с 'тях' преди години и това ,че,все още помня всички стаи на Париж 5 и още ми изкачат глоби с билетчета от стари дрехи...мога да кажа как функционираше системата преди време.

Та навремето основна дейност беше глоби на строителни фирми, щото все пак ги хващат в директна издънка...друго да са правили с тоя ресурс от служители с който разполагаха...едва ли....а за кво да те глобят има винаги....пример:

Копам си аз най-отговорно пред икономическия (на отсрещния третоар) и камьона дето товари пръста е спрял на третоара. То третоар нямаше, щото от десетки години зимно опесачаване и непочистване се беше затревил (големо нещо е природата). След багера вече се появява третоар 3 метра широк с откопани плочки

...ама иде 'инспектората' и вика:

- спрел си на тревата!

- казвам не съм отдоло след малко ше има плочки.

-може, ама са е трева, дай си разрешението от Зелени системи (таа организация неква хапсолютно тайна, щото сичките ми опити да ги намера каде са тия хора...пропаднаха)...викам немам разрешение, каде да ги намера?.

- и ние не знаем, ама са ше ти накъсаме тука едни билтчета

- е здраве да е, почвайте!

и те така секи ден....има и по-големи ташаци...наречени Подземен кадастър....начи у София много малко се знае къде кво минава...направо си е куест с елементи на изненади

Място
    София
    Публикации
    2,877
    Точки (при гласуване)
    11

И аз потвърждавам - онзи ден се обадих на 112 за един почти паднал светофар на околовръстното. На връщане след не повече от два часа го нямаше, а на другия ден беше подменен/ремонтиран.
    Александър

Място
    По света...
    Публикации
    3,183
    Блог Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    15

Браво, страхотни новини, дори и зрънцата надежда вече придобиват масовост и се увеличават, можело значи и в България да има институции, които да работят за хората!!!
    Бъдете живи и здрави

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Редбул(или други подобни)-помага или вреди
    От petaca във форум Общи приказки
    Отговори: 70
    Последно мнение: 19-02-14, 13:52
  2. Как хирургът помага на професионалиста?
    От 678 във форум Мотокрос и Суперкрос
    Отговори: 2
    Последно мнение: 16-06-09, 23:31
  3. С какво помага това "фолио"
    От rmihalev във форум Автомобили 4x4
    Отговори: 25
    Последно мнение: 24-02-09, 22:40
  4. 24h Test
    От Tuflek във форум Мотоциклети (Enduro)
    Отговори: 0
    Последно мнение: 20-04-06, 17:30

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •