Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сълзене на радиатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Сълзене на радиатор

    Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
    Колеги работата е ясна,вече я отворих и установих следното:1.Шлайф на главата - имаше нужда 2.Нова гарнитура.3.Ново виско - старото е оле мале 4.Пасване на клапани и смяна на гумичките.5.А радиатора е чисто нов,в стария форум писах за него 280лв.6.Джипа го купих без дифузор около перката на радиатора - сега вече има такъв.Така,че нещата се наредиха - утре започвам тестовете.
    мдааааа :-) както си мислих
    ------------------------------------
    тел. O878 9ЧЧ 999

    Коментар


    • #17
      Re: Сълзене на радиатор

      Нама загряване,няма надуване,върви много добре,а за дифузьора не съм съгласен,че от 2.3 нагоре са с такъв.На колегата е същата като моята 2.0 спорт и си има и при това изглежда доста футуристично/е ,моят не е оригинален но мисля,че ще върши работа/

      Коментар


      • #18
        Re: Сълзене на радиатор

        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
        Нама загряване,няма надуване,върви много добре,а за дифузьора не съм съгласен,че от 2.3 нагоре са с такъв.На колегата е същата като моята 2.0 спорт и си има и при това изглежда доста футуристично/е ,моят не е оригинален но мисля,че ще върши работа/
        днес четох че произведените за италия са с дифузьор иначе тези за англия и германия нямат. Мойта е прозветена в гр. Лутон в Англия и за това явно е без, но вече и тя има. Много бързо ти оправиха колата??? пиши цени за части в съответната тема за да трупаме база...
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          Re: Сълзене на радиатор

          Труд- 60лв,Гарнитура за главата- 35лв,пасване на клапани-25лв,шлайф на главата- 40лв,нова вискомуфа-180лв,гумички на клапаните-15лв,дифузьор-20лв.Незнам дали е много ,но пък "Фронтерката" върви добре.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X