Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какво масло язди своето конче 2Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

    Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
    Чух версия ,че някoи карат със STIHL - масло за резачки . Какво ви е мнението за това?Казват ,че резачките работят в по-натоварен режим и тяхното масло ,което е на растителна основа ,се отразявало добре и на двутактовите мотори...
    Аз не съм на това мнение,че маслото би се отразил добре на мотора.Резачката работи на много по висока температура от мотора и нейното масло е нбаправено така, че да може да маже при вискоата температура а при мотора няма същите своиства тоя щил.Блокирах едно ЕТЗ с него и от тогава не смея и да си помисля за такова.Ако караш мототра от аватара ти с това масло няма да имаш проблеми дори може и М10Д да му слагаш )
    0888 074 049

    Коментар


    • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

      Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
      Аз не съм на това мнение,че маслото би се отразил добре на мотора.Резачката работи на много по висока температура от мотора и нейното масло е нбаправено така, че да може да маже при вискоата температура а при мотора няма същите своиства тоя щил.Блокирах едно ЕТЗ с него и от тогава не смея и да си помисля за такова.Ако караш мототра от аватара ти с това масло няма да имаш проблеми дори може и М10Д да му слагаш )
      Даже М10Д ще му е по-добре, че при смесване на масло Щил с бензина и мазителните свойства с престоя изчезват, затова самия производител на Щил резачките препоръчва сместа да се използва веднага, а ако остане да се прави прясна смес.
      ПП Навремето купувах нов Щил и от там знам Отделно самото смесване на маслото с бензина изисква доста добро разбиване.
      Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

      Коментар


      • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

        От 17 години карам само с Аджип безгрижно всички мпс-та в къщи: мотори,коли,скутери (2-т, 4-т,скорости,амортисьори.....). Скоро няма да сменя марката.

        Коментар


        • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

          10 години MZ 250 го караме само с такова масло ( STIHL- червено ) без отваряне на двигателя за смяна на нещо!
          Имам мотопед- карал съм го със STIHL, Husqvarna, Castrol, Valvoline, M10D всякакво и не е имал проблем!Като го отворихме навсякъде беше омаслено и в добро състояние
          За Балканчета да не говорим- виждал съм с олио да се карат, отработено масло и т.н.
          KDX съм карал със STIHL и също не е имал проблеми

          И въпреки това, масло за резачки не го препоръчвам за мотоциклети!
          Yamaha WR 200

          Коментар


          • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

            Разбира се ,че не става дума за Балканчето -то даже не е мое ... Въпроса е по-скоро теоретичен - влязох в спор ,като се осъмних в качествата на Щила ,най-вече заради цената му...
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

              Аз преминах на :
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MX5.jpg
Прегледи:1
Размер:39.5 КБ
ID:5298222
              Първи впечатления, че не пу6и изобщо!
              YAMAHA WR450F

              Коментар


              • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                http://www.lubrificanti-online.com/i...-synt-lt-1.jpg Самоче още не съм го пробвал... някой ползвал ли го е ?

                Коментар


                • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                  колеги някой да е ползвал Shell Advance Racing X 2т и ако е да ми каже какво му е впечатлението , тъй като за моя мотор KTM 125sx(1999) по каталог го дават с такова масло да го карам

                  Коментар


                  • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                    Какво ще кажете за Yamalube 2 stroke ?
                    По принцип е за лодки и джетове, но мисля, че и за мотор ще е добре ?
                    Някакви мнения... откъде може да се купи ?
                    Yamaha WR 200

                    Коментар


                    • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                      Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                      Аз преминах на :
                      [ATTACH=CONFIG]355597[/ATTACH]
                      Първи впечатления, че не пу6и изобщо!
                      Путолайн е едно от най-качествените масла с които съм се сблъсквал някога.
                      При нас един пич ги вкарва директно от Германия и цените са му убийствени.
                      Сега минах на Игол, там също съм доволен от естерната синтетика, но Путолайн от към пушилка е по-добро масло.

                      Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                      Чух версия ,че някoи карат със STIHL - масло за резачки . Какво ви е мнението за това?Казват ,че резачките работят в по-натоварен режим и тяхното масло ,което е на растителна основа ,се отразявало добре и на двутактовите мотори...
                      Янко, това е твоята тема - Само за компетентни-въпрос-(масло Щил, свещи)

                      Коментар


                      • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                        Първоначално публикуван от HowHigh Преглед на мнение
                        колеги някой да е ползвал Shell Advance Racing X 2т и ако е да ми каже какво му е впечатлението , тъй като за моя мотор KTM 125sx(1999) по каталог го дават с такова масло да го карам
                        Аз карам мотора са от 3 години с такова масло ,и оплаквания нямам
                        Доволен съм от него

                        Коментар


                        • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                          Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                          Путолайн е едно от най-качествените масла с които съм се сблъсквал някога.
                          При нас един пич ги вкарва директно от Германия и цените са му убийствени.
                          Сега минах на Игол, там също съм доволен от естерната синтетика, но Путолайн от към пушилка е по-добро масло.



                          Янко, това е твоята тема - Само за компетентни-въпрос-(масло Щил, свещи)
                          Може ли да ми кажеш от къде да си купя Путолайн.

                          Коментар


                          • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                            Първоначално публикуван от Миро Преглед на мнение
                            Аз карам мотора са от 3 години с такова масло ,и оплаквания нямам
                            Доволен съм от него

                            А можеш ли да ми кажеш от каде го купуваш, защото аз никаде немога да го намеря ?

                            Коментар


                            • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                              Първоначално публикуван от humvy Преглед на мнение
                              Може ли да ми кажеш от къде да си купя Путолайн.
                              0888713205 - Благе
                              цените са му убийствени

                              Коментар


                              • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                                Моето SUZUKI TS 125 го карам с CASTROL GREENTEC XTS, впечатленията ми са че мотора спря да пуши и работи с една идея по тихо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X