Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какво масло язди своето конче 2Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

    Аз вече преминах на това
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:images.jpg
Прегледи:1
Размер:5.1 КБ
ID:5279666

    за кдх-а. Дават го най-доброто за моя модел,малко е скъпичко но все пак машината работи добре когато е с хубаво масло!

    Коментар


    • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

      Аз използвам на Деникол 10/15 мирише странно и е доста тънко, но го дават за 2т.мотора ми е Сузуки рмх.

      Коментар


      • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

        Вчера закупих HONDA CR250,която е карана с MOTUL от предишния собственик,обаче сега мисля да му сложа AGIP,дали ще бъде добре или ще трябва да търся отново MOTUL.

        Коментар


        • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

          Значи да се включа за Agip-a. Преди година когато карах кдх 125 му изгорих 2 литра Agip Cross и НЕ мога да кажа , че съм доволен. Освен от цената, която беше 15лв литъра, но мотул 510 2т ако вземеш 4 литрова разфасофка излиза по 16-18лв литъра. С Agip-а започнах да чувам едно леко притракванене в двигателя, което изчезна моментално след смяната му с мотул. Според мен полусинтетиките на valvoline и Mobil са доста по-качествени от въпросното масло Agip Cross а ценовата разликата е 3-4лв. Но ако моторчето е след 98 година мисля, че би трябвало да се кара с пълна синтетика.

          Коментар


          • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

            Да мотора е за пълна синтетика,сега съм поръчал Motul 800 и ще видя на каква цена ще излезе,ако е разликата му е с няколко лева от другите направо ще си взимам Motul,ако не ще търся нещо друго.

            Коментар


            • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

              Най тънко съм намирал мотул800 на 96лв-4литра но това беше само веднъж. Иначе за 112 или 116 не помня от всеки магазин, където продават мотул можеш да вземеш мотул710. Който също е пълна синтетика, но разликата с 800 няма да е голяма той върви към 120-124лв за 4 литра. Виж мотул510 е друго нещо продажната му цена е 74лв за 4литра ако имаш отстъпки излиза по 15лв литъра. Аз моя КХ125 2002 година го карам с 510 по 30мл на литър и засега съм доволен. Вярно маслото е полусинтетика, но пък и аз не съм състезалел а любител мото-турист

              Коментар


              • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                PдрАВЕЙТЕ колеги, днес забелязах че маслото от помпичката не влиза в карбуратора а отива някаде в двигателя.
                Ако слагам малско във бензина а не в помпичката има ли някакъв проблем ? Аз карам с JB german oil и съм доволен преди карах с хускварна но един маистор ми препоръча това.
                Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                Коментар


                • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                  Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
                  PдрАВЕЙТЕ колеги, днес забелязах че маслото от помпичката не влиза в карбуратора а отива някаде в двигателя.
                  Ако слагам малско във бензина а не в помпичката има ли някакъв проблем ? Аз карам с JB german oil и съм доволен преди карах с хускварна но един маистор ми препоръча това.
                  Няма никакви проблеми, даже е по добре!
                  Какъв ти е мотора?

                  Коментар


                  • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                    honda mtx 125
                    Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                    Коментар


                    • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                      По принцип и аз знам, че е по-добре да се слага маслото дИрекно в бензина, но видях че трЪбичката от помпичката не влиза в карбуратора, а някЪде от лявата страна на двигателя и затова питам .
                      Последно редактирано от viki terzieva; 12-07-11, 21:24. Причина: Правопис и пунктуация!
                      Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                      Коментар


                      • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                        Разликата между МОТУЛ 800 и МОТУЛ 710 е че 800-производителя го препоръчва за смесване в бензина,а 710 е за разделно мазане и е естер.800 1Л.- към 30лв. ,710 1Л.-34лв.

                        Коментар


                        • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                          Колеги някои да е запознан с маслото JB german oil ?
                          Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                          Коментар


                          • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                            Аз карам моята цр-ка 250 с Igol STS-R Competition 2T и съм доволен за сега. Цената е 28лв/литър.

                            Коментар


                            • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                              Нека да споделя мнение за castrol power1 racing 2Т почти един литър вече изгорих от него, маслото го дават, че при смесване с бензина си запазва качествата за дълъг период, отделно ми направи добро впечетление, че като позагрее мотора спира да пуши и единствено остава миризмата като на рецин. От ауспуха не тече масло и по клапата нямаше нагар като я свалях снощи да я почистя. Слагам по 30мл на литър бензин.
                              Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                              Коментар


                              • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                                Чух версия ,че някoи карат със STIHL - масло за резачки . Какво ви е мнението за това?Казват ,че резачките работят в по-натоварен режим и тяхното масло ,което е на растителна основа ,се отразявало добре и на двутактовите мотори...
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X