Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какво масло язди своето конче 2Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P140411_11.51.jpg
Прегледи:1
Размер:126.8 КБ
ID:5267733 a3 карам моя кдх с това масло питах 1 приятел да ми препоръчна някакво масло за него и той ми каза за това и оЩе няколко,но избрах МОТУЛ
    Последно редактирано от viki terzieva; 14-04-11, 11:37.

    Коментар


    • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

      Такаааааам тази криза взе да ме сабяря и 35-36лв за литър мотул ми идват в повче . Карам Кавазаки КХ125 2002 година. Не се състезавам карам ендуро и съм далеч от това да натоваря мотора не до максимум ами и до 50-60% (АБЕ С 2 ДУМИ АМАТЬООООР ) Търся някаква алтернатива на читаво масло на цена около 20лв за литър. Замислям се за http://www.liqui-moly.de/liquimoly/p...cument&land=DE или http://www.liqui-moly.de/liquimoly/p...cument&land=DE . Още не съм им проверил цените това ще стане днес. Но с отстъпките мисля , че маслото от 2-рия линк трябва да ми стъпе на към 20-23лв за литър а първото около 15-18лв за литър. Та някой карал ли е стакива масла и какви са му отзивите. Ще се радвам и ако Ива КХ си даде мнението ( какво маслко по колко мл/литър ) защото доколкото съм чел кара такъв мотор и има повече наблюдения.

      Коментар


      • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

        Ива КХ отдавна не кара КХ
        С LIQUI MOLI съм карал може би най-много. Също КХ но 1996-та и РМХ250 и КTM SX250 и KTM EXC125. Синтетиката им е една от най-добрите, а полусинтетиката също е много добра и с нея съм карал повече. Слагах по 30-35мл/л от нея.
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

          Благодаря за отговора. Обаче голяма занимавка щото нямало интерес към тези масла в Бургас. Реших , че ще му взема една 4литрова туба MOTUL 510 цената и е 73лв или 18.25лв/литур . Ще слагам по 30-33мл/литър бензин и ще се ослушвам за неестествени звуци. А като изгоря тубата ще проверя и клапите в какво състояние са но не се знае кога ще е това.Все още ми е забранено на да карам ама не се сдаржам вече и смятам да правя по едно две крагчета сабота и неделя

          Коментар


          • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

            Някой знае ли дали в София има официален дистрибутор на лики моли и ако да каде се намира?
            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

              Аз си го карам с масло на Castrol Racing

              Коментар


              • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                Не сипвате ли твърде много масло >? На рм 250 му сипваме по 25 мл + малко досипване като разредим бензина Ако карате мотокрос там вече 30-35 гр

                Коментар


                • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                  Първоначално публикуван от ulkataa Преглед на мнение
                  Не сипвате ли твърде много масло >? На рм 250 му сипваме по 25 мл + малко досипване като разредим бензина Ако карате мотокрос там вече 30-35 гр
                  И на разходки ми се случва да задържа газта до дупка за повече от 10 секунди
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                    Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                    Някой знае ли дали в София има официален дистрибутор на лики моли и ако да каде се намира?
                    В Дружба.

                    Коментар


                    • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                      Здравейте изкочи ми една опция да си поръчам масла на мотул с доста добра отстъпка. Проблема е, че ми искат каталожен номер на продукта за да ми направят ценова оферта. Става дума за маслата Мотул 510 2Т , Мотул 710 2Т и Мотул 800 2Т. Доста рових в официалния сайт на мотул и тоз за България, но така и не открих този каталожен номер. Някой може ли да ми ги даде ?

                      Коментар


                      • От: Re: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                        В Проспиид.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                          Или на 056860077 ТИР ИМПОРТ-вносител е на Мотул за България.Града е Бургас.

                          Коментар


                          • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                            А знаеш ли каде в Бъргас се намира ???

                            Коментар


                            • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                              Като се движиш към централния вход на гробищата свиваш в ляво и после през портала в дясно.Отпред в базата им има автомивка,а отдолу кафене.Качваш се горе по стълбите и питаш каквото те интересува момичето.

                              Коментар


                              • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                                ok мерси днес ще го потърся

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X