Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какво масло язди своето конче 2Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

    А при скоростите има ли значение какво ще бъде?
    Питам понеже там се "къпе" съединителя.

    Коментар


    • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

      Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
      Добре,щом така мислиш си караи мотора с каквото искаш,но не подвеждай хората.
      Аз да съм казал, че го карам с какво да е? Моя мотор примерно развива 10-12 хил. оборота а МZ максимум 5000 / мин.
      Последно редактирано от speedrifter; 03-02-11, 12:23.
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

        Първоначално публикуван от petiaka Преглед на мнение
        А при скоростите има ли значение какво ще бъде?
        Питам понеже там се "къпе" съединителя.
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...F1%F2%E8%F2%E5
        Последно редактирано от Наско Петков; 03-02-11, 18:31.
        0888 074 049

        Коментар


        • Re: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

          Какво масло бихте ми предлоръчали за 80cc крос 2-такта ?

          Коментар


          • От: Re: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

            Първоначално публикуван от pavelkb Преглед на мнение
            Какво масло бихте ми предлоръчали за 80cc крос 2-такта ?
            Motorex cross power ,motul 800 off road factory lyne,Castrol tts. Това са мои предложения и трите масла са на цени около 30 лв зависи кое се избереш,има и много други просто немога да ти предложа всички. Карай с тия и няма да имаш проблем.
            0888 074 049

            Коментар


            • От: Re: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

              Здравейте на всички.Аз пък през последните 17-18 години,не съм карал с друго,освен CASTROL TTS,CASTROL RS-2T .
              TTS-а го поръчвах на момчето,което доставя маслата в сервиза ни,а RS-a от официалния представител Филип Сураев от Пловдив,та опасения за произхода и качеството не съм имал. В момента съм с второто,но и с двете честно да кажа(те на цвят и мирис в тубичките разлика нямат) не помня да съм усещал приятна миризма,както чета по-нагоре,даже напротив.Наскоро си говорихме с друг дилър в Пловдив,който твърдеше,че всъщност и най-реномираните синтетики на кастрол си миришат кофти.Това естествено в никакъв случай не може да е критерий за качеството му. Карал съм и малко с MOTUL 800 FACTORY LINE-ester и миризмата там направо ми действа на рейсинговите рецептори в мозъка.На пазара има много марки качествени масла,но когато смесвате масло с бензин,имайте впредвид,че в мануала на кросовия YZ 250 пише буквално:
              "Mix oil with the gas at the ratio specified below.Always use fresh,name-brand gasoline,and mix the oil and gas the day of the race.Do not use premix that is more than a few hours old."
              Последно редактирано от 5ar; 12-02-11, 00:22.
              В основата на всички човешки нещастия... стои невежеството.

              Коментар


              • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                Castrol power 1 racing 2T иматели наблюдение как е водят го един клас над ТТС, като четох в описанието му пишеше, че не губи качества като е смесен с бензина във времето. Сертификатите са му: API TC; JASO FD; ISO EGD същите важат и за ТТС.
                Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                Коментар


                • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                  Има ли годност смесения бензин с масло фул синтетик , и ако има какъв е срока

                  Коментар


                  • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                    Първоначално публикуван от ktm125sx Преглед на мнение
                    Има ли годност смесения бензин с масло фул синтетик , и ако има какъв е срока
                    Не знам да има точно определен срок, но за състезания е важно да е съвсем прясна сместа.
                    Аз гледам да не задържам повече от месец неизползвана двутактова смес.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                      Аз карам с Ajip Racing,добро масло е и е на растителна(рецинова)основа,и дето му викам аз отзад като минеш мирише на мотокрос,и за класа си е на мн .добра цена.Също бих похвалил и MOTUL 800 FACTORY LINE-ester за мен най -доброто то и по цената си личи. Няма нищо случаЙно.
                      Последно редактирано от viki terzieva; 28-03-11, 20:47. Причина: случаЙно

                      Коментар


                      • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                        Kawasaki KDX 125r карам го с CASTROL POWER 1 TTS 2T - While Stocks Last

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:power1_tts_2t.jpg
Прегледи:1
Размер:14.4 КБ
ID:5261716

                        Коментар


                        • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                          motul 510 2t за DT-то , а на YZ-a ще взимам някаква пълна синтетика

                          Коментар


                          • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                            Купих си това масло, някой има ли впечатления ?
                            Поздрави!
                            Yamaha WR 200

                            Коментар


                            • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                              Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                              Купих си това масло, някой има ли впечатления ?
                              Поздрави!
                              Като го гледам на сайта е от ниския клас масло, за симсон може и да става ама за натоварен 2тактов мотор надали.
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                                Това масло ми се вижда много рядко !?
                                Почти като трансмисионно масло ( то е много рядко, почти като вода ).
                                Yamaha WR 200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X