Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какво масло язди своето конче 2Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

    Онзи ден взех Agip 2т полусинтетично . В магазина имаше само такова а ми трябваше спешно .
    От него имам следните наблюдения много бушляви мирише неприятно а и двигатела работи малко по различно в сравнение с Motul
    Кара: Mercedes W126 , Citroen C4 VTS / Kawasaki KDX 250, Gilera RX 125

    Коментар


    • Re: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

      Също имам едно питане, бях налял motul 800 2t на Gilera та защото беше наложително а нямах друго ! Тя е с помпичка за отделно мазане а на маслото пише че е за директно смесване с маслото . Та кави могат да са последствията
      Кара: Mercedes W126 , Citroen C4 VTS / Kawasaki KDX 250, Gilera RX 125

      Коментар


      • От: Re: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

        Ми какви понеже маслото е по-гъсто и по -трудно ще достига до карба за смесване, резултата е: намлено смазване, а другия по-лош вариянт, ако маркучите ти са позапушени и помпичката не успее да създаде дебит за изтласкване на маслото те чака основен ремонт ...
        Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

        Коментар


        • Re: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

          а основно по какво се познават кой масла стават за помпички за отделномазане

          Сега сипах Castrol RS 2T voll-synthetisch :Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lsx54_769.jpg
Прегледи:1
Размер:3.3 КБ
ID:5212700
          Дали е подходящо пак то за тази помпичка
          Последно редактирано от Slav_1101; 27-09-10, 16:10.
          Кара: Mercedes W126 , Citroen C4 VTS / Kawasaki KDX 250, Gilera RX 125

          Коментар


          • От: Re: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

            Първоначално публикуван от Slav_1101 Преглед на мнение
            а основно по какво се познават кой масла стават за помпички за отделномазане

            Сега сипах Castrol RS 2T voll-synthetisch :[ATTACH=CONFIG]251916[/ATTACH]
            Дали е подходящо пак то за тази помпичка
            Според това става иначе като си купуваш масла гледай да пише premix
            http://translate.google.bg/translate..._en%26prmd%3Ds
            Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

            Коментар


            • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

              Аз тея помпи им нямам много вяра но работи за сега Иначе на другия взех YACCO MVX COMPETITION 2T 100 % Синтетика Racing на 28лв. литъра и първоначалните ми впечатления са добри
              Кара: Mercedes W126 , Citroen C4 VTS / Kawasaki KDX 250, Gilera RX 125

              Коментар


              • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                Първоначално публикуван от Slav_1101 Преглед на мнение
                Аз тея помпи им нямам много вяра но работи за сега Иначе на другия взех YACCO MVX COMPETITION 2T 100 % Синтетика Racing на 28лв. литъра и първоначалните ми впечатления са добри
                Към този момент с това масло съм минал 320км и смея да кажа че съм доволен, дават го за картинги до 20 000об/мин
                Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                Коментар


                • От: Re: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                  Първоначално публикуван от Slav_1101 Преглед на мнение
                  а основно по какво се познават кой масла стават за помпички за отделномазане

                  Сега сипах Castrol RS 2T voll-synthetisch :[ATTACH=CONFIG]251916[/ATTACH]
                  Дали е подходящо пак то за тази помпичка
                  Колега, не си играй с тези помпи,че един приятел си сипваше маслото в казанчето за разделно мазане и преди няколко дена както си му давал газ и мотора блокирал.Отваря двигателя и що да види?Сегменти няма!И защо?Защото спряло подаването на масло към двигателя!
                  YAMAHA WR450F

                  Коментар


                  • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                    Колеги, искам да ви попитам, къде в Стара Загора се продава двутактово масло на Кастрол, или на Мотул. На Мотул мисля, че имаше на ендурото под Шесто основно. Друга информация да имате?
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                      В момента съм с това:Igol Propuls Racing STS 2T
                      Човека ми даде мотора и 1л масло подарък. Направи ми впечатление, че бензина се оцветява в синьо.
                      Aprilia RX125

                      Коментар


                      • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                        Няма лошо колега. Якото ми е направило впечатление, че се оцветява така - сигурно и много други. Според мен е по - добре така, защото няма да се чудиш дали си сложил масло или не, понякога се забравя. А аз си намерих Мотул 510 2Т само да попитам, понеже не съм го пробвал още защото имам друго - какъв цвят е, и оцветява ли бензина Мотула.
                        Последно редактирано от ivodianov1992; 14-10-10, 22:29.
                        Ако е машина, нека бъде немска!
                        XJR 1200
                        ETZ 150
                        Kawasaki Ninja ZX10R

                        Коментар


                        • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                          Вече имам 4-5 литра изразходвани двутактови масла Castrol и впечатленията са ми много добри! Ще продължавам да карам само такива
                          Поздрави!
                          Yamaha WR 200

                          Коментар


                          • От: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                            Имам ETZ150 закупено чисто ново в далечната 1990г.В тогавашните години на криза сам го карал освен с бензин със спирт, кореселин, нафта. А вместо 2т масло горело масло, олио, грес, трансформаторно масло може и други неща, но не се сещам. В момента е на 70000 км реални и освен съединител и планки на двигателя нямам други ремонти по двг. НАЙ-ЗДРАВИЯ МОТОР

                            Коментар


                            • От: До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2642.jpg
Прегледи:2
Размер:146.5 КБ
ID:5226413 Здравейте, днес си купих това масло за Хонда цр 125, но имам съмнения, че не е подходящо .. Вие как мислите? Сега видях, че темата всъщност е за маслото в бензина, но мисля, че е не голям проблем, че питам тук.
                              Последно редактирано от viki terzieva; 12-11-10, 10:13. Причина: Моля, използвайте главни букви!
                              По-добре провален опит,от колкото да не си опитал. :)

                              Коментар


                              • От: До: Кой с какво масло язди своето конче 2Т

                                Първоначално публикуван от stefko1992 Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]269068[/ATTACH] здравейте ,днес си купих това масло за хонда цр 125 но имам съмнения че не е подходящо .. вие как мислите? сега видях че темата всъщност е за маслото в бензина но мисля ,че е не голям проблем ,че питам тук.
                                Колега Мотула е хубаво масло, едвали ще има някакви проблеми. Въпросът е до колко е подходящо, до колкото виждам е 10х40 - трябва да е добре, можело и по - гъстичко д е , ама не виждам защо да не стане това. Слагай смело.
                                Ако е машина, нека бъде немска!
                                XJR 1200
                                ETZ 150
                                Kawasaki Ninja ZX10R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X