Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

    Здравейте компанията
    От няколко дни нещо ме влече неустоимо да си купя едно малко джипче, за да ходя на плаж с него, а и да има с какво да идвам на Сузуки Сбирките
    Има една оферта от Русе на добра цена, но за съжаление без документи.Опитах се да се свържа с продавача, но телефона му е изключен.Утре ще го питам каква е историята на джипчето, и дали не може да се намери собственика за да се регистрира.Как ви се струва идеята и дали да се захващам с още един проект

    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...249&f1=details
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

  • #2
    От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

    Ванка, минах по този път... Трябва да му направиш купето наново, да му ушиеш нов брезент, да претапицираш седалките и още и оше... Ако си решил да го реставрираш в автентичния му вид, то имай предвид, че части за двигателя - никакви!

    Ако не помниш моето, след половин година бач и купчина пари, то изглеждаше така:



    Последно редактирано от giorgio; 06-06-10, 13:23.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #3
      От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

      Това от снимките после дойде при мен, и аз половин година бач, пари колкото за един Самурай и след 3 години каране отиде при трето лице, и ... той като нас с Джорджо.

      Добрите страни са, че всичко е като на детска играчка, ефтини са му нещата, намират се, с три ключа го ремонтираш, невероятно проходимо, където съм се навирал с него, с нищо след това не съм успял.

      Лошите страни са , много гние, много друса, не върви, много тясно, много бавно, много неудобно за човек над 180см.

      За парите за който ще го вземеш, транспортираш, възстановиш и регистрираш, ще си вземеш внука му, а именно чудно Джимни или две Витари.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

        Този като го гледам и 100лева не заслужава, имам приятел който продава неговият, пиши ми на лично ако те интересува

        Коментар


        • #5
          От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

          То на Ванката кефа по всичко личи е във възстановяването. Аз оне такива наблюдения имам.
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #6
            От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

            Това е мазохизъм, какъв кеф е?
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

              Имам 1 такъв КОВЧЕГ в двора, имам мерак да го възтановя, но за момента РАЗУМА надделява над МЕРАКА.
              Прикачени файлове
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • #8
                От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                Имам 1 такъв КОВЧЕГ в двора, имам мерак да го възтановя, но за момента РАЗУМА надделява над МЕРАКА.
                Аз съм на кантар.Чух се с колегата от Русе и историята на LJ-то е следната.Има документи но е бракуван, ламарините са зле и е започнал да прави някакъв ремонт, но имал болен човек в семейството и му трябват пари за лечение.Поради тази причина го продава.Двигателя палел, скоростите и мостовете не знае в какво състояние са.Изобщо таралеж в гащите.Мисля да си довърша буса и после ще видя на какъв акъл съм.Каскадьоре, дай твоя на заем да карам лятото бре, ще го постегна
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #9
                  От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

                  Ванка имам чувството че наистина си започнал да тренираш спорта мазохизъм.Как въобще се огледа в тоя кофтор от мобилето.Аз лично даже и няма да го погледна камули да се замислям за такъв мъртвец.Вземи си една витарка и си карай.
                  OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                  www.offroadprimorsko.com
                  0899883765

                  Коментар


                  • #10
                    От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

                    Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                    Ванка имам чувството че наистина си започнал да тренираш спорта мазохизъм.Как въобще се огледа в тоя кофтор от мобилето.Аз лично даже и няма да го погледна камули да се замислям за такъв мъртвец.Вземи си една витарка и си карай.
                    Аз съм извратен мазохист, идеята ми е да се кара само лятото, само кабрио без врати и гюруци.С него до плажа и тук таме в града че лесно се паркира
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #11
                      От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

                      Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                      Аз съм извратен мазохист, идеята ми е да се кара само лятото, само кабрио без врати и гюруци.С него до плажа и тук таме в града че лесно се паркира
                      Имам една такава идея ,която вече е изчистена и имам всичко налично !!! Май ще трябва да пускам нова тема ,но общо взето за да ти стане по-любопитно ще ти кажа : Шаси и малка част от купе на Витарка ,двигател от форд Скорпио 2.9 V6 около 170 кс. Задно предаване без парно ,таван ,врати , чистачки и всички други " глезотии " . С две седалки с колани и тегло под 700 кг. Абе с две думи Витара ДРАКСТЕР . Как ти се струва ?
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • #12
                        От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

                        Без чистачки лятото сте за никъде, поне една

                        Коментар


                        • #13
                          От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

                          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                          Имам една такава идея ,която вече е изчистена и имам всичко налично !!! Май ще трябва да пускам нова тема ,но общо взето за да ти стане по-любопитно ще ти кажа : Шаси и малка част от купе на Витарка ,двигател от форд Скорпио 2.9 V6 около 170 кс. Задно предаване без парно ,таван ,врати , чистачки и всички други " глезотии " . С две седалки с колани и тегло под 700 кг. Абе с две думи Витара ДРАКСТЕР . Как ти се струва ?
                          Адашааа, много хард проект бре
                          На мен не са ми необходими толкова коне за да стигна до плажа а за друго няма да се ползва
                          Освен това да не забравяме и лекия ретро елемент в малкото джипче, което леко напомня на една моя отдавнашна мечта Jeep Willys.
                          Ако дам думата на Derhunter ще заприлича на този

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lj80ER6799k.1.jpg
Прегледи:1
Размер:174.2 КБ
ID:5184340
                          Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 08-06-10, 20:54.
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #14
                            От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

                            PACH направи VW-то 1-во пък после......
                            Лудак

                            Коментар


                            • #15
                              От: Чудя се и аз за един старт от скрапа Suzuki LJ 80

                              Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                              PACH направи VW-то 1-во пък после......
                              Даммм, така ще стане.После ще го мислим.
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X