Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вежди за терано 2 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вежди за терано 2 ?

    Здравейте на всички преди около година се сдобих с терано 95 дълга база но се налага да сменя веждите но се порових каде ли не и не можах да открия някои да ги продава ако някой може да помогне ще съм много благодарен

  • #2
    От: Вежди за терано 2 ?

    Първоначално публикуван от gesha86 Преглед на мнение
    Здравейте на всички преди около година се сдобих с терано 95 дълга база но се налага да сменя веждите но се порових каде ли не и не можах да открия някои да ги продава ако някой може да помогне ще съм много благодарен
    Трудна работа. Калниците са скъпи, щото оригинални. 500 и кусур лева, май. Вежди не съм виждал да продават изобщо.

    По-скоро търси по морги.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Вежди за терано 2 ?

      Тъкмо повод да ги орежеш малко
      [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

      Коментар


      • #4
        От: Вежди за терано 2 ?

        това е краиния вариант но незнам как ще се получи покраи врата защото е много зле на едната това е за задните маи съм забравил да кажа а
        предните да не повярва човек нямат и грам ражда което е чудно за тоаи модел

        Коментар


        • #5
          От: Вежди за терано 2 ?

          вежди май за терано въобще не се предлагат никъде, а предни калници по моргите ги купуват дори и да са започнали да гният.И няма никъде към момента по моргите (вчера прозвъних света).И накрая излиза че части се купуват през зимата а джипове през лятото.
          TERANO II 2.7 TD 95г, MURANO 3.5 06г, ML W164 320 cdi 2010г.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X