Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магазин за части на Витара в Пловдив.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Магазин за части на Витара в Пловдив.

    Колеги,нека всеки който е пазарувал за витарките си някакви части от магазини в Пловдив и е доволен, да сподели тук за качеството и адреса на магазина.Ако знаете такива по-заредени магазинчета за Витари постнете адресите им за по-голямо улеснение на лутащите се из Филибето.Благодаря предварително и безаварийно шофиране!

  • #2
    От: Магазин за части на Витара в Пловдив.

    Незнам за магазините и моргите в Пловдив, но мисля че по-добре е някой модератор да обедини двете ти теми, така дори и да не намери нова част поне ще знае къде да търси втора употреба някой лутащ се колега, успех)))))))))

    Коментар


    • #3
      От: Магазин за части на Витара в Пловдив.

      Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
      Незнам за магазините и моргите в Пловдив, но мисля че по-добре е някой модератор да обедини двете ти теми, така дори и да не намери нова част поне ще знае къде да търси втора употреба някой лутащ се колега, успех)))))))))
      Наистина.......колко си прав само!!!! Как не се сетих ,че между нови части и части от автоморгите няма разлика.Блазе ти ,че ние си от лутащите се,но пък си мисля че ........преди време си бил.Като гледам по отговорите на темите(нулеви) май доста от колегите нямат информация кой,къде какво да търси,което е и целта на занятието. Все пак благодаря ти за идеята,която даваш на модератора!Поздрави!

      Коментар


      • #4
        От: Магазин за части на Витара в Пловдив.

        В Пловдив,Витари на части май няма.Най-близката Витара на части преди година беше на изхода на Пазарджик,посока Велинград.Като,че ли се казваше морга "Найденов".Дълга,1.6-16в,червена англичанка.Не е от най-евтините морги....
        Казват ,че в Карлово има доста Витари на части,нали е "мека-та" на Витарите...
        Нови части купувам от Евро-то,(не ми се е налагало много),то тъй или иначе в Пловдив повечето магазини за авточасти купуват и препродават от тях.
        Консумативи(масла,ремъци) от другаде,тях навсякъде ги има,така,че според предпочитанията.
        Поздрави!
        Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

        Коментар


        • #5
          От: Магазин за части на Витара в Пловдив.

          На бул. Мария луиза има магазин до папараци за японски автомобили ,но не сам пазарувал от там повечето части пазарувам от евро07 защото имат много работи,докато в по малките магазинчета все трябва да чакаш за доставка.
          Бялото BUZUKI 1.6 8в
          0899368772 ;) 0897229322

          Коментар


          • #6
            От: Магазин за части на Витара в Пловдив.

            Аз използвам магазина за японски авточасти на бул"Свобода" под блока.Имат всичко ако не е в наличност до 1 ден пристига.Цените им са най-ниски с останалите магазини които съм обикалял(на мария луиза,по източен,някъде около новотела) като търсих части.

            Коментар


            • #7
              От: Магазин за части на Витара в Пловдив.

              Напълно съм съгласен- фирмата е D&V AUTO - бул. Свобода 3 /между Пещерско шосе и паспортната служба на ул. Волга/ -коректни, точни и изгодни цени. Ако го няма- доставят го по поръчка...

              Коментар


              • #8
                От: Магазин за части на Витара в Пловдив.

                Има и още един магазин на ъгъла на Копривщица и 6-ти септември .Там също продават на ниски цени.
                Subaru Forester 2.0t EJ205
                Автосервиз FLEXAUTO

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X