Обява

Свий
Няма добавени обяви.

водоструики

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • водоструики

    Здравейте на всички незнам дали това е мястот на темата ми но,ако сметнат за добре модераторите нека да я махнат или преместят.
    Та така искам да предложа на всички колеги да обсъдим водоструйките кои са най добрите марки къде има части за тях и най важното доволни ли сте от предобивката си.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

  • #2
    От: водоструики

    Та така да се възползвам от темата си и да попитам някой знае ли къде пренавиват ротори за kerher k2.160 благодаря предварително.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

    Коментар


    • #3
      От: водоструики

      Незнам кой са най добри но ще кажа най лошите.
      Не си копувайте Будгет или Буджет мисля че така се чете купих я преди две години мил съм два пъти за периода сега като я пуснах работи 2мин. и налягането падна и до тук за 130лв. миеш два пъти и на третия отиваш на мивка.
      Ходих до Практикер да питам за сервиз и те ми казаха че няма смисъл да се прави по добре да си купя друга.

      Коментар


      • #4
        От: водоструики

        Ето тук сме обсъждали водоструйките.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: водоструики

          Първоначално публикуван от Марин Илчев Преглед на мнение
          Та така да се възползвам от темата си и да попитам някой знае ли къде пренавиват ротори за kerher k2.160 благодаря предварително.
          Навсякъде където навиват ротори на бормашини и по-точно прахосмукачки.

          Тази машина е едно голямо недоразумение. Голяма грешка на karcher да пусне на пазара тази измислица и да си развали имиджа /лично мнение/. Претендирам че съм доста в час с машините на Karcher. Особенно с професионалната серия. Много яки и надеждни машини. Всичко зависи от от начина на употреба и най-вече от избора на машина. Като сравнение бих казал че и най-малката, и най-голямата вършат една и съща работа. Разликата е че с по-малката /евтината/ нещата се случват по-бавно. Различават се още и по ресурса и теглото /защо ли/.
          Общо взето не е нужно да си голям специалист като си купуваш най-евтиния модел, да си потготвен за проблеми.

          Като цяло марката е немска. Всички професионални машини без прахосмукачките се произвеждат във Виненден ,до Щутгарт. Приличен завод с традиций /лични впечатления/. Всички прахосмукачки се произвеждат в Италия. Всички битови машини /тези по хипермаркетите/ се произвеждат в Китай.
          Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

          Коментар


          • #6
            От: водоструики

            с брат ми си купихме тоя малкия КЕРХЕР от практикер, ползван е около 30 -40 пъти до сега ,мием си колите и килимите 2 пъти в годината и за сега да чукна на дърво няма проблеми. А за навиване на ротора както каза колегата почти всеки майстор който пренавива електромотори ще ти свърши работа.
            Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X