Резултати 1 до 6 от 6

Тема: водоструики

Място
    априлци
    Публикации
    384
    Точки (при гласуване)
    6

Post водоструики

Здравейте на всички незнам дали това е мястот на темата ми но,ако сметнат за добре модераторите нека да я махнат или преместят.
    Та така искам да предложа на всички колеги да обсъдим водоструйките кои са най добрите марки къде има части за тях и най важното доволни ли сте от предобивката си.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

Място
    априлци
    Публикации
    384
    Точки (при гласуване)
    6

По подразбиране От: водоструики

Та така да се възползвам от темата си и да попитам някой знае ли къде пренавиват ротори за kerher k2.160 благодаря предварително.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

Място
    Бяла Слатина
    Публикации
    1,043
    Точки (при гласуване)
    8

Незнам кой са най добри но ще кажа най лошите.
    Не си копувайте Будгет или Буджет мисля че така се чете купих я преди две години мил съм два пъти за периода сега като я пуснах работи 2мин. и налягането падна и до тук за 130лв. миеш два пъти и на третия отиваш на мивка.
    Ходих до Практикер да питам за сервиз и те ми казаха че няма смисъл да се прави по добре да си купя друга.

Публикации
    7,918
    Точки (при гласуване)
    25

Ето тук сме обсъждали водоструйките.
    Има ли желание-има и начин!

Sasho74 е офлайн
    Александър Цветков
    Утвърден участник | +ПЛ |
    Място
    София
    Публикации
    647
    Точки (при гласуване)
    8

Цитат Мнение на Марин Илчев Преглед на публикациите
    Та така да се възползвам от темата си и да попитам някой знае ли къде пренавиват ротори за kerher k2.160 благодаря предварително.
    Навсякъде където навиват ротори на бормашини и по-точно прахосмукачки.

Тази машина е едно голямо недоразумение. Голяма грешка на karcher да пусне на пазара тази измислица и да си развали имиджа /лично мнение/. Претендирам че съм доста в час с машините на Karcher. Особенно с професионалната серия. Много яки и надеждни машини. Всичко зависи от от начина на употреба и най-вече от избора на машина. Като сравнение бих казал че и най-малката, и най-голямата вършат една и съща работа. Разликата е че с по-малката /евтината/ нещата се случват по-бавно. Различават се още и по ресурса и теглото /защо ли/.
    Общо взето не е нужно да си голям специалист като си купуваш най-евтиния модел, да си потготвен за проблеми.

Като цяло марката е немска. Всички професионални машини без прахосмукачките се произвеждат във Виненден ,до Щутгарт. Приличен завод с традиций /лични впечатления/. Всички прахосмукачки се произвеждат в Италия. Всички битови машини /тези по хипермаркетите/ се произвеждат в Китай.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

Място
    Veliko Tarnovo и Горна Оряховица
    Публикации
    177
    Точки (при гласуване)
    7

с брат ми си купихме тоя малкия КЕРХЕР от практикер, ползван е около 30 -40 пъти до сега ,мием си колите и килимите 2 пъти в годината и за сега да чукна на дърво няма проблеми. А за навиване на ротора както каза колегата почти всеки майстор който пренавива електромотори ще ти свърши работа.

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •