Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите Фронтери

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

    След продажбата на колата(вече само с джипката ще се возя) и снощното каране по околовръсното реших че не мога повече да си вадя очите и от днес фронтерката е ксенонизирана Разликата е невероятна Взех и биксенон и съм много доволен
    Прикачени файлове
    Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

    Коментар


    • #47
      До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

      Здравейте,
      и аз като почитател на Фронтерите да Ви покажа моята Красавица
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #48
        До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

        здравейте ето я и мойта фронтерка дто ме заряза в една кална локва на равна полянка
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #49
          До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

          Бойното кръщение и на моята FRONTERA2.0 96г.Яз.Пясъчник местностЕлещница,с.Беловица.Оценка 6+.















          Останалите снимки са тук:
          https://htftp.offroad-bulgaria.com/f...ictures/radev/
          Последно редактирано от fanatic; 14-02-08, 10:02.
          БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
          TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
          Съби Радев А(-) 0895745706

          Коментар


          • #50
            До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

            За да не решите, че съм лош, дискусията може да продължи тук:

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=25309&page=7
            no signature no problems

            Коментар


            • #51
              моят красавец май ще има нови зимни гуми наесен че с тези се представи много зле,върви като булдозер,широки са му,малко сняг да има и се спира и буксува та е чудо не се смейте много на първите опити за излизане от пътя макар и не подходящо екипиран,главният виновник са гумите,но няма пълно щастие



              Поздрави

              2 снимки и от мен за 1 излизане извън пътя,много доволен останах,не ме остави никъде и се представи идеално
              след това приключение 1 час се миеше на автомивката-собтвеноръчно че тези гледат само външният вид,а отдолу така щеще да си остане



              Поздрави
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от fanatic; 19-02-08, 16:42.

              Коментар


              • #52
                До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                Нещо ново от мен!Снимките са от поредните оф-приключения.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #53
                  До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                  Здравейте колеги искам да се похваля, че вече съм собственик на Фронтера по-скоро баща ми но и аз ще и се радвам .От скоро чета форума и затова ще се въздържа все още от въпроси за новата ми придобивка макар че имам такива. И така на въпроса ... след дълго мислене и избиране на 4х4 автомобил стигнахме с бащата до извода че Фронтерата е идеалния вариант.Другите 2 бяха Витара и Спортич но .. избрахме опела. Джипа е 97г 2.0 115 коня.
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от fanatic; 09-03-08, 07:53.

                  Коментар


                  • #54
                    До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                    2,2 16V 96година дълга база.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #55
                      До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                      Ето още едно представяне от мен:Frontera 2.0 КБ 96г.Повода са новите ми гуми Malatesta Cobra TRAK NT 245/70/16
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от S.RADEV; 24-03-08, 00:09.
                      БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                      TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                      Съби Радев А(-) 0895745706

                      Коментар


                      • #56
                        До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                        Още снимки,преди и сега вече с лифт.Сложих и "навигация".
                        Прикачени файлове
                        NO RISK NO FUN ! FRONTERA 2.3 TDI

                        Коментар


                        • #57
                          До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                          Моят първи истински оффроуд с джипката.
                          В неделя отидохме с няколко приятели да грилнем сред природата, естестевенно нямаше как да мина без тестване на техниката. Е не минахме и без изпълнения, майстора като ми е сменял маншоните е разменил зъбите на единия хъб и не зацепваше, е устаових го по трудния начин, като я вкарах почти до вира и се опитах да издрапам нагоре, не стана но добре че агитката ни беше голямшка та се събраха 15-на мъжаги да я избутаме. След бърз полеви ремонт, който се състоеше в отварянето на левия хуб и правилното му зглабяне настана истинската веселба. За съжаление от моя страна няма актови снимки, но и тези стават.
                          Като цяло се представи страхотно като се имат предвид слабите гуми, и малкия клиренс който идва от тях. Това ми беше първото истинско излизане на полеви условия и надявам се не последното, макар че май ще се наложи да се разделя с Фронтерката, защото ще ми дават служебна кола, но до тогава дано направя още някое излизане.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #58
                            До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                            Поредната ми идея!...
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #59
                              До: ИЗБОР НА ФРОНТЕРА

                              Ами аз много много не я гледах. Преслушах двигателя. Повозих се малко, ослушвайки се за шумове, тракания и т.н. , пробвах 4x4 и толкоз. Кола и жена не се избират Ето я хубавицата :
                              [URL="http://www.spritmonitor.de/en/detail/306263.html"] [IMG]http://images.spritmonitor.de/306263.png[/IMG][/URL][URL="http://ss7.dupnica.net/?p=632"]
                              [/URL]

                              Коментар


                              • #60
                                До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                                Е дойде време да представя отново Фронтерата.Повода за това е новата придобивка за автомобила и един съвет ,ако някой в момент на скука или умопомрачение,реши да си слага парктроник.Устройството е хубаво и с приложение,но под резерваната гума не слагайте датчици,защото гумата стърчи повече от колкото трябва и датчиците я засичат,като я приемат за външен обект.

                                Проблема се коригира по два начина:
                                1.поставят се само два датчика от страни на броните(в момента съм така) и вършат чудесна работа.Само гледайте в огледалата за дърво по средата,че може и да не бъде засечено.
                                2.По средата на бронята се заварява правоъгълна кутия с дълбочина 8-10 см. и на нея се монтира среден или 2 средни датчика.Така датчиците излизат на зад с тези 8-10 см. и би трябвало вече да не засичат гумата.
                                Прикачени файлове
                                Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                                NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X