Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунис

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Тунис

    Живи и здрави да се върнете, а варадерото дано да държи .Късмет и на добър път!

    Коментар


    • #17
      От: Тунис

      Новините от Чуров са:
      " Пристигнахме в Солун-786км. за деня. Видяхме се с Мони и Бойко на Свиленград.
      Разминахме се с дъжда. Утре поемаме към Игуменица, а прогнозите са ..."

      Което идва да рече, че се е изхитрил и е заобиколил днешния дъжд от юг.
      Мъдро, Янко

      Дано утре не ги вали, много ...
      ______2
      Е = MZ

      Коментар


      • #18
        От: Тунис

        Не само се видяхме, а и Янко ме спаси със слънчеви очила, че в пътуването и бързината и паниката си бях забравил моите. Сега вече карам спокойно. Много успехи в пътуването и незабравими приятни емоции в Тунис.

        Коментар


        • #19
          От: Тунис

          Сега видях че имам нет . След малкко тръгваме към Игуменица (още не е заваляло).Бойко - да ми върнеш каквото е останало от очилата за спомен. Успех и на двама ви.Тук заредих гориво на 1,47Е а после на 1,62 Е
          Поне любимия ресторант в Александрополи ,,Стефанос'' беше свалил цените на октоподите
          ППЕй голяма работа са това комуникациите! ак сме живяли без мобилни тел. и нет
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #20
            От: Тунис

            Давайте Янко и Теди,
            зареждайте "батериите" с емоции и картите със снимки, защото ще ви уморим от разказване, като се върнете.
            От нас: хубаво време, безаварийно пътешествие и много, ама много щастливи усмивки по лицата Ви.
            Късмет:
            По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

            Коментар


            • #21
              От: Тунис

              Янко, как ви изпуснах... можеше да покарам някой километър заедно с вас, когато сте минавали край Бургас...

              Лек път и само приятни приключения!
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #22
                От: Тунис

                Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                Стискам палци
                Янко пиши за ферито, като се оправиш ...
                Нама начин да не намериш решение. Просто още не го знаеш ...
                Димо,отново излезе прав - имал съм решение и вече го знам
                Въпреки прогнозите за проливен дъжд,ни се размина.От ляво и от дясно небето беше черно и се беше ,,съдрало'',само над главите ни имаше ивичка синьо-явно и Начлника беше поел по нашият маршрут
                Пристигнахме рано в Игуменица и в първото бюро ми продадоха билет за ферибота и то на цена на,която и не съм си и мечтал.Дано довечера не се окаже ,,дръвце''.Поради многото часове престой ,решихме да си вземем хотел - малейййй.Не съм виждал по-гадни хотели в живота си ,а цените са от 50 евро нагоре за няколко часа.Криза ли -елате да видите цени....Добре ,че една симпатичн госпожа се смили и се спзариихме за 25 евро.Порззходихме се ,поснимахме,хапнахме,пихме кафе и сега почиваме.Нета го крада от някъде ,но е ужасно бавен...Утре - живот и здраве Бриндизи - Сицилия-малко над 500 км.
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • #23
                  От: Тунис

                  Имаме новини от Сицилия. Всичко върви нормално по план. Сицилия е слънчева. За утре да се готви Етна.
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • #24
                    От: Тунис

                    Тук, какво ново?
                    Новини има ли?
                    Как се развиват нещата?
                    Поздрави.
                    I am just a simple man.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Тунис

                      Вчера Етна беше покорена и отбелязана, като рай за мотористите.

                      Днес в 12:24 тръгват за Палермо.
                      Довечера се качват на фери за Африка-Тунис.
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • #26
                        От: Тунис

                        Днес, 13.39, СМС от Янко, препратен ми от Димо:
                        Тунис! Вече сме "другия бряг" , Паспортният контрол е цял спектакъл.
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Тунис

                          Честито, хубав маршрут. Преди няколко години го правихме.
                          В Тунис, когато наближавате Татауин в предпустинната част, внимавайте за малки тунизийчета които хвърлят камъни по мотоциклетисти. Това явно е някъкъв особен начин за поздрав но боли ако те уцелят.
                          Като цяло спокойна държава и няма да имате проблеми. Има силно присъствие на "Туристическа полиция" и се отзовават и помагат на всякъкви туристи.
                          Желая ви приятно пътуване и безаварийни километри.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Тунис

                            Хайде, Янако, малко по малко превземаме Африка, забавлявайки се! Оставяйте "Дълбоки дири" че както са тръгнали нещата и други люде ще се понесат в тази посока скоро :-)
                            Снимайте и води бележки, че пътеписите ти са от тия, които не се изпускат :-)

                            Кефете се и постоянно си припомняйте, че мото пътешествието е почивка и удоволствие!!!
                            Последно редактирано от giorgio; 10-06-10, 13:37. Причина: Изпусната буквичка...
                            Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                            Коментар


                            • #29
                              От: Тунис

                              Янко, както се казва добре дошъл в Африка. Ще очакваме подробен пътепис особено за паспортната проверка в Тунис за да ги сравняваме. Успех по-нататък с пътуването

                              Коментар


                              • #30
                                От: Тунис

                                Как е пътуването...? Дайте инфо...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X