Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

    Понеже БАХА - АЛБЕНА за сега няма да се проведе ,а и един мой приятел се изразяваше " бием 1000 км. път за да караме 1 км. състезание " - решехме да си направим такова в околностите на град Пирдоп . Правилата ще са подобни на състезанието от Албена ,а именно ще се карат пълни кръгове около 7 " препятствия " - които могат да бъдат варели от масло ,бурета от бира ,или няколко гуми наредени една върху друга . Ще се засича време за преминаване на трасето ,като всеки един състезател може и сам да засича времето на свой конкурент . Времато ще се обявява на всеки състезател веднага след пресичане на финала . С един автомобил могат да карат и различни състезатели ,но не по-вече от трима .
    Понеже организатора от град Пирдоп пътува някъде из Европата тази седмица снимки от трасето и по-точен правилник ще бъдат качени другата седмица .

    П.С. Бих искал да помоля Злати да ни отрази в календара и да му подскажа ,че буретата може и да са от чичо Джак .
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

  • #2
    От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
    ..................................................................................................................................
    ...................................................................................................................................................... .......................

    П.С. Бих искал да помоля Злати да ни отрази в календара и да му подскажа ,че буретата може и да са от чичо Джак .
    Съгласен съм, ама .... уви вече не е актуално .......
    Трябва да се обърнеш към някой друг, не към Злати ......

    А буретата с бира може ли, да не ги мачкате ...... първо да ги изпразним и тогава.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

      Интересно съзтезание трябва да се получи.Тук предимство ще имат леките джипове със широки гуми
      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

      Коментар


      • #4
        От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

        Щом ще има за закъсване ще караме!
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • #5
          От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

          ако ми се оправи ръката, и аз ще карам
          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

          Коментар


          • #6
            От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
            Щом ще има за закъсване ще караме!
            Незнам къде може да закъсаш на пясъка ,ама ти си талант ! Заповядай .
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • #7
              От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

              Хахах найстина ще покараме.Стига да се състои найстина не като априлци!
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • #8
                От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                Албена ще има, но в края на юни. Какво да правиш, даже може и да не е в Албена.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #9
                  От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                  В Календара сте, но имам един въпрос. На хвостохранилището ли ще се кара? Там е една страхотна малка Сахара и би станала отлична баха на истински пясък. А за съжалени чичко Джак вече не ми е работодател.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #10
                    От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    В Календара сте, но имам един въпрос. На хвостохранилището ли ще се кара? Там е една страхотна малка Сахара и би станала отлична баха на истински пясък. А за съжалени чичко Джак вече не ми е работодател.
                    Колеги, дали не е подходящо да дадем малко от т.нар. "пясък" в хвостохранилището за хим. анализ ?
                    Защото доста прах ще се вдигне - респективно инхалира от зрители и участници.
                    Дали е безвреден този отпадък ? Нека сме сигурни преди да направим масово посещение там.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #11
                      От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      В Календара сте, но имам един въпрос. На хвостохранилището ли ще се кара? Там е една страхотна малка Сахара и би станала отлична баха на истински пясък...
                      Там не е ли малко токсично?

                      Коментар


                      • #12
                        От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                        Там не е ли малко токсично?
                        Не, напълно е безопасно за каране, казвам ти го като геолог, работил 3 години докторантура върху подобно, но много по-опасно, заразено с арсен, хводстохранилище. Каране по пясъка естествено, оня готиния, белия. 99% от този пясък са напълно инертни силикатни минериали и главно кварц и много малко остатъци от руда. Токсична може да е водата, която се трупа в единия край, но там няма кой да се вре, пък и е токсична при пиене и поливане.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #13
                          От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                          Започнал съм "голямото навиване" за Крапец и ако се съчетае с Баха Албена/или където ще е/, току виж съм успял.

                          Нещо не излезе цитата на Пламен Тенев!
                          Life is too short to drive dull cars!

                          Fight global warming !
                          ... turn on your A/С !

                          Коментар


                          • #14
                            От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                            Щом е БАХА - значи е на пясък ! Щом е в Пирдоп - значи е на хвостохранилището ! А дали има по-хубав и по-ситен пясък от там ? А дали е токсичен или не- незнам ,ама има още злато в него ! ! !

                            И така все още очакваме приятели и спонсори за мероприятието за да има по-голям награден фондт и евентуално да нама такса за участие !
                            Къде си чичо джак ? Къде е ......?!???
                            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                            Коментар


                            • #15
                              От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                              Клипове от трасето:

                              http://www.vbox7.com/play:f9ea8687

                              http://vbox7.com/play:3fb487ba
                              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X