Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

    Вече се включвам в организацията и аз,надявам се да се получи една отлична баха и в Пирдоп.В непосредствена близост има и язовир ,който иска може да го съчетае с риболов. Ще има скара-бира и всичко от този род.Има места за спане в града и който иска може да остане вечерта.Нека всички които мислят да идват да се обърнат към колегата Иван Попов !Успех на всички!!!
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • #17
      От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

      Поради големият интерес за БАХА Пирдоп и застъпването му със друго мероприятие ,а именно WRC България и за да не раздвояваме интереса на зрителите решихме да отложиме провеждането с една седмица ! А именно за 17.07.2010 г.-за което предварително се извинявам . Тази дата е свободна от всякъкви мероприятия и мисля ,че е най-подходяща за провеждане на БАХА Пирдоп .
      Състезанието ще се проведе в три дисциплини :
      1 - Каране около пет варела от масло предоставени от Германския пройзводител на висококачествени масла PEMCO - за време . Макс. брой участници 50 ,ако няма толкова на брой джипове с един и същи може да се кара по няколко пъти ,но не по-вече от три пъти . Мах. време за преминаване не повече от 5 мин. И за да е по-голяма интригата за първите три места - състезателите с трите най-добри времена ще карат финал около три варела пак за време и крайно класиране !
      2 - Старт от място с директна елиминация по двойки на растояние 500 м. Мах. брой участници 40 . Старт през 5 мин.
      3 - И за финал ,но не за пренебрегване по предложение на Близнаците и подкрепени от дългогодишни оффроуд състезатели ще им предоставиме възможността да си проведат една истинска тренировка за Баха Рали с масов старт и каране от 50 до 100 км. " според възможностите на участниците " и изцяло съобразено трасе с тяхните изисквания !

      Искам да кажа ,че от Немските масла " PEMCO " ще има осигурени материални награди за всички победители .

      Също така искам да помоля другите Приятели на оффроуда в БГ ,който изявиха желание да дадът награди да ги обявът в темата или да ми ги пуснат на лс. и аз да ги кача . Предварително Ви Благодаря .

      Награди ще има много и за Всички участници - ТАКСА ЗА УЧАСТИЕ НЯМА . Заповядайте на оффроуд купона .
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • #18
        От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
        Също така искам да помоля другите Приятели на оффроуда в БГ ,който изявиха желание да дадът награди да ги обявът в темата или да ми ги пуснат на лс. и аз да ги кача . Предварително Ви Благодаря.
        Ми от мен по един едногодишен абонамент за списание OFF-road BG за пилот и навигатор от победилия екипаж.

        Коментар


        • #19
          От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

          Имаме и награда за победителя от двете надпревари ,а именно уйкенд за двама в курорт Рибарица - осигурен от нашият колега г-н Георги Фиков .

          Очаквам включване от друг наш колега г-н Явор Атанасов от Вромос точка ком.... От представяната от него фирма вносител на оффроуд аксесоари и играчки имаме обещани награди за първите трима . Какви са те ? Дори и аз незнам . Ще съм му благодарен да ги представи и дори връчи лично !

          Искам да помоля Злати да ни промени датата в заглавието и в календара .
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар


          • #20
            От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

            Имам един въпрос.Като състезанието е събота има ли каде да се нащува петък вечета.Защото ранното ставане на мен лично ми е трудно.
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #21
              От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

              Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
              Интересно съзтезание трябва да се получи.Тук предимство ще имат леките джипове със широки гуми
              И със турбинки евентуално!
              Иво (таксито) Андреев
              0988 91 80 50
              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

              Коментар


              • #22
                От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                Да и това не е за пренебрегване
                Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                Коментар


                • #23
                  От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                  Да раздвижим малко духовете : Тъй като състезанията ще са две имаме и две класирания и съответно и две награждавания ! За първото - каране между варели за време обявихме голямата награда - уикенд за двама в к-т Рибарица . За второто - директна елиминация на дистанция от 500 м. старт от място по двойки след теглене на жребии - също имаме награда за победителя - уикенд за двама в к-т Слънчев бряг - хотел Шипка . За останалите от призовите места също има атрактивни награди !
                  По-късно днес Любо ще качи тел. и цени на хотели от гр. Пирдоп .
                  0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                  Коментар


                  • #24
                    От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                    Здравейте колеги,ето и някой от хотелите в гр.Пирдоп.http://www.pirdop-region.hit.bg/hoteli.htm Места има и всеки ,който има желание да нощува нека си направи резервация!
                    0887 526 564/ 0897 933 755 /

                    Коментар


                    • #25
                      От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                      Карах на този пясък там един път, има тръпка ама въздушния филтър стана равен от прахоляк само за 5мн.

                      Коментар


                      • #26
                        От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                        Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
                        Карах на този пясък там един път, има тръпка ама въздушния филтър стана равен от прахоляк само за 5мн.
                        Да . Въздушен филтър определено си трябва .Хубаво е да е нов или да се провери преди състезанието .Ако пясъка е мокър т.е. е валяло или вали в момента - не се вдига никакъв прахоляк ! Другото освен въздушния филтър ,което е необходимо и според мен е и по-важно автомобилите да са с мах. широки гуми ,които имате / може и без агресивен грайфер / и ако имате възможност да избирате между няколко коли - изберете тази с по-малко собствено тегло и по-силния мотор !
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • #27
                          От: БАХА - ПИРДОП - 17.07.2010 г.

                          Ако последно датата е17.07 и ние ще уяастваме.Теена много ми хареса.

                          Коментар


                          • #28
                            От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                            значи ше дойда с дьлгата гега,300 DIESEL 80 кончета

                            Коментар


                            • #29
                              От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                              Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
                              значи ше дойда с дьлгата гега,300 DIESEL 80 кончета
                              С твойта гега и мойта витара ще стане перфектна старт-финална арка !!!
                              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                              Коментар


                              • #30
                                От: БАХА - ПИРДОП - 10.07.2010 г.

                                Момчета, знам че има още 2 седмици, ама кажете къде точно е мястото на събитието, че ми се иска да дойда като зрител - и без това в близост до столицата не останаха състезания.
                                Life is too short to drive dull cars!

                                Fight global warming !
                                ... turn on your A/С !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X