Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VW Sharan....съвети за покупка....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VW Sharan....съвети за покупка....

    Гледай ти.......имаме си VW раздел тука а аз ходя по чуждите форуми да питам.
    Решил съм да си купувам "шаранче".Мисля да е дизел след 2000 година и на не повече от 130-140 000 км.Даже гледам че има нещо си 4 Motion,та като се има предвид че съм фен на 4x4 автомобилите,ще гледам да си намеря такъв.Ще съм благодарен на всякаква информация за това возило.Мисля поне веднъж-два пъти в година да пътувам до България с него.Надежден ли е?Мисля че е комфортен за дълъг път(още не съм карал).Как работи тая система 4x4.Какви проблеми може да се очакват на тези години и километри?Абе....всичко каквото се сетите.Даже може и да прелагате,ако знаете от къде да купя.Засега съм се загледал в Германията но не ми се занимава много.Та бих си взел и от България ако намеря изгодно.Предварително благодаря на отзовалите се.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
    0877стоидевет215–Радослав

  • #2
    От: VW Sharan....съвети за покупка....

    Първоначално публикуван от Radosl81 Преглед на мнение
    Гледай ти.......имаме си VW раздел тука а аз ходя по чуждите форуми да питам.
    Решил съм да си купувам "шаранче".Мисля да е дизел след 2000 година и на не повече от 130-140 000 км.Даже гледам че има нещо си 4 Motion,та като се има предвид че съм фен на 4x4 автомобилите,ще гледам да си намеря такъв.Ще съм благодарен на всякаква информация за това возило.Мисля поне веднъж-два пъти в година да пътувам до България с него.Надежден ли е?Мисля че е комфортен за дълъг път(още не съм карал).Как работи тая система 4x4.Какви проблеми може да се очакват на тези години и километри?Абе....всичко каквото се сетите.Даже може и да прелагате,ако знаете от къде да купя.Засега съм се загледал в Германията но не ми се занимава много.Та бих си взел и от България ако намеря изгодно.Предварително благодаря на отзовалите се.
    Доста години работих във фирма с автопарк от около 15 автомобила и 1 Шаран. Всичките купувани нови.
    Шарана е прекарал по сервизите повече време от всичките други взети заедно.

    Коментар


    • #3
      От: VW Sharan....съвети за покупка....

      Фен съм на марката Фолксваген, но наистина за Шаран,Галакси, Алахамбра и т.н. никой няма да ти каже добра дума.Шанса да намериш десет годишен автомобил на тези км. който пишеш е в сферата на мечтите Смятай ги средно на година по 30 000 км.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #4
        От: VW Sharan....съвети за покупка....

        аз имам шаранче отговарящо на твоето описание но понеже съм го накичил много и парите са му малко повече но поне съм сигурен че всичко съм препипал

        Коментар


        • #5
          От: VW Sharan....съвети за покупка....

          Айде стига бе........това верно ли?Отивам да пусна тема в другия раздел че ме стреснахте.
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
          0877стоидевет215–Радослав

          Коментар


          • #6
            От: VW Sharan....съвети за покупка....

            Аз имам Touran- 2005-а. Много съм доволен. Страхотен автомобил. Две неща не ми харесват: много е нисък и няма 4х4, но след като си купих джипа не му се дразня толкова!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #7
              От: VW Sharan....съвети за покупка....

              Първоначално публикуван от Radosl81 Преглед на мнение
              Айде стига бе........това верно ли?Отивам да пусна тема в другия раздел че ме стреснахте.
              Верно. Имам и Пасат, ама за него не мога да кажа нищо лошо. Нищо че наближава двайсетака. Карам го от нов.

              Коментар


              • #8
                От: VW Sharan....съвети за покупка....

                В България такъв автомобил под 300 000км няма да намериш , въпреки корекцията на километража на 120 000км от всезнаещите и самонадеяни търговци с големи усти. Ако намериш в Германия случайно такава кола на желаните от теб километри , то цената бързо ще те накара да се откажеш!
                I want out !!!

                Коментар


                • #9
                  От: VW Sharan....съвети за покупка....

                  Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                  В България такъв автомобил под 300 000км няма да намериш , въпреки корекцията на километража на 120 000км от всезнаещите и самонадеяни търговци с големи усти. Ако намериш в Германия случайно такава кола на желаните от теб километри , то цената бързо ще те накара да се откажеш!
                  Да ясни ми са нашите търговци.За избора ще разчитам на познат който с това се занимава.Дано ми намери нещо из Германия или там някъде.
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
                  0877стоидевет215–Радослав

                  Коментар


                  • #10
                    От: VW Sharan....съвети за покупка....

                    Първоначално публикуван от KpuCo18 Преглед на мнение
                    аз имам шаранче отговарящо на твоето описание но понеже съм го накичил много и парите са му малко повече но поне съм сигурен че всичко съм препипал
                    Колега неможах да разбера,предлагаш ми го или......???Ако да, пусни някоя друга снимка тука,да го видим.
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
                    0877стоидевет215–Радослав

                    Коментар


                    • #11
                      От: VW Sharan....съвети за покупка....

                      Първоначално публикуван от Radosl81 Преглед на мнение
                      Да ясни ми са нашите търговци.За избора ще разчитам на познат който с това се занимава.Дано ми намери нещо из Германия или там някъде.
                      Ти дизел или бензин търсиш? ..., но и в двата случая мотор с пробег около 200 000 е ок., ако е педдържан прилично.
                      I want out !!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: VW Sharan....съвети за покупка....

                        Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                        Ти дизел или бензин търсиш? ..., но и в двата случая мотор с пробег около 200 000 е ок., ако е педдържан прилично.

                        Търся дизел,но със сигурност на не повече от 150 000 км.Ако трябва малко ще прибавя към сумата.
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
                        0877стоидевет215–Радослав

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X