Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Посъветвайте ме за лебедка!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Посъветвайте ме за лебедка!

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Грубо 1300 кила е ферозата. За не хардаджийски изпълнения 6500 е достатъчно.
    На патрула фабричната е 1т и а уарн, пък той е бая по-тежък
    Та тая работа с либрите не знам ...
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #62
      От: Посъветвайте ме за лебедка!

      Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
      Ами мисля, че не е проблем с рекламата да кажа. Лебетката е вромоска 6000 либри и съм я закупил от магазина на ЧавдарV93. Купих си освен нея планка за монтаж за да не мъча Фулдата да ми прави плюс комплект колани за теглене, колан за защита на кората на дърветата към които се закачам, шегели и полиспаст. Всико от това изброеното съм ползвал и няма нищо излишно в него.
      Жоро,на каква цена я закупи лебедката?

      Коментар


      • #63
        От: Посъветвайте ме за лебедка!

        Ники, сега ме затрудни ...... лебетка, аксесоарите дето съм изброил по-горе и работата ми излезнаха приблизително 1000 лева. Не мога да се сетя колко бе само лебетката, но ще се опитам да проверя.
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • #64
          От: Посъветвайте ме за лебедка!

          Жоро, сподели моля те с окачването как стоят нещата. Натяга ли торсиони, поведение на пътя и извън него?
          Оператор на италиански реактивен жребец

          Коментар


          • #65
            От: Посъветвайте ме за лебедка!

            Ами да ти кажа нямам проблем. Навъртях доста километри за тази година, както по асфалт така и по черно. Определено лебетката от пред я усетих! При мен регулирането на окачването от купето работи. Преди лебетката карах на позиция S демек най-меко. След монтажа предницата започна да подскача повече от преди, но не фрапиращо. Аз понеже обичам твърдото окачване и на S вече не ми бе така комфортно, та за това врътнах копчето на N .. сиреч нормално. Това корегира нещата и си усещах джипката така, както и преди монтажа. В гората винаги карам на H (хард) та там изобщо нямам грижа. Торсиони не съм натягал.
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • #66
              От: Посъветвайте ме за лебедка!

              Някой монтирал ли е на Фероза лебедка в купето?
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • #67
                От: Посъветвайте ме за лебедка!

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                На патрула фабричната е 1т и а уарн, пък той е бая по-тежък
                Та тая работа с либрите не знам ...
                Тя и на ферозата оригиналната е под тон. Само дето рядко някой нормален "усер" не се набутва там, дето се набутват някои хора тук.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #68
                  От: Посъветвайте ме за лебедка!

                  Ти ся завиждаш
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Посъветвайте ме за лебедка!

                    Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                    Ти ся завиждаш
                    Що? Явно само ти не си разбрал че имам една 9500 дето от 3 години си седи в кашона и чака да я сложа.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Посъветвайте ме за лебедка!

                      Такааа, понеже заболяването е заразно и хванеш ли го няма спиране да се похваля и аз. Най сетне се наканих да оборудвам джипката с лебедка. Понеже нещата са доста сходни , реших да не цапам с нова тема. Лебедката е 6000 либри. Не мога да се нарадвам. Нещата станаха добре и поне за мен много елегантно. Сега да се сдобия и с нов акумулатор и работата ще заспи.Ето и малко снимки:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-07-14_14-20-18_960.jpg
Прегледи:1
Размер:137.9 КБ
ID:5502194Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3527.jpg
Прегледи:1
Размер:202.0 КБ
ID:5502195Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3528.jpg
Прегледи:1
Размер:119.1 КБ
ID:5502196Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3529.jpg
Прегледи:1
Размер:108.8 КБ
ID:5502197
                      Оператор на италиански реактивен жребец

                      Коментар


                      • #71
                        От: Посъветвайте ме за лебедка!

                        Красота! Честито и рядко да ти се налага да я позлваш!
                        Единствениоят недостатък на толкова скрит монтаж - при развиване на въжето да не го преразвиеш. Имай едно на ум, че после трябва да разглобиш половината кола за да го закачиш.

                        Кога ще са пробите
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Посъветвайте ме за лебедка!

                          Ванка, първо монтаж на нов акумулатор, едно бързо ходене до морето и след това мисля да организирам проби.
                          Оператор на италиански реактивен жребец

                          Коментар


                          • #73
                            От: Посъветвайте ме за лебедка!

                            За преразвиването - гледам последните 10 витки са боядисани в червено, предполагам това е идеята.
                            Оператор на италиански реактивен жребец

                            Коментар


                            • #74
                              От: Посъветвайте ме за лебедка!

                              Да, но с времето червеното избелява. Отделно ако си сам на тъмно и теглиш въжето буквално не знаеш къде ще му излезе края

                              Приятна почивка на морето! Тъкмо ще имам време да се ремонтирам и аз докато се върнеш.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Посъветвайте ме за лебедка!

                                Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                                Кога ще са пробите
                                ....ми тя проба минА.....
                                За да не напъваме жили с Редеъра и Фулдата, да вкараме една "Фронтера" с умрял автоматик в гаража, Джуниър като новоизпечен млад баровец фърли една лебедка, и заедно с поли-спас взе да е тътрузи към мястото за възкрисне....
                                .....но тук се появи Чоко, погледнА акумулаторчето на гюрлонтия и отсече "....да не си от ръчен часовник бре..." и акумулатора се обидИ каза "гмц" сплете копита и умрЕ ( както и цялата "Фероца").....
                                Първата снимка (с оранжевия мЪркуч за ток) е "при дядо" в опит да го вдигнем (акумулатора)
                                П.П. Зад кадър има още статисти с кюфтаци в уста за да си мълчат какво е станало......
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X