Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на палатка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на палатка

    Аз търся палатка ,,Зайо Норск-3" или евентуално, моделът ,,Норск-2".
    Май ,,Норск-2", поне по спецификация, излиза че има по-добри качества, по отношение устойчивост на дъжд.
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Избор на палатка

      Търся си палатка 200/200см. ширина/дължина,на пространството за спане.
      Надувните матраци са на такъв размер,и няма да ги сменям.
      Искам да е двуслойна,и цена до 150лв.
      За сега намирам тази,дали ще върши работа при дъжд и малко вятър?
      Ще се ползва 3-4 пъти през лятото.
      https://www.decathlon.bg/p/8492486_palatka-za-kmping-arpenaz-3-xl-fresh-black-pipe-3-mestna-byala.html#/7435-25

      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • От: Избор на палатка

        Супер са декатлонските. Тествани са малките от 39лв. на 24ч буря в Родопите - не мръднаха.

        Коментар


        • От: Избор на палатка

          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
          Търся си палатка 200/200см. ширина/дължина,на пространството за спане.
          Надувните матраци са на такъв размер,и няма да ги сменям.
          Искам да е двуслойна,и цена до 150лв.
          За сега намирам тази,дали ще върши работа при дъжд и малко вятър?
          Ще се ползва 3-4 пъти през лятото.
          https://www.decathlon.bg/p/8492486_palatka-za-kmping-arpenaz-3-xl-fresh-black-pipe-3-mestna-byala.html#/7435-25

          Взимаш си един найлон от железарията до вас (най-тънкия) и не се притесняваш от дъжд.Като започне да вали и палатката се намокри леко,покриваш я с найлона,той залепва от водата и готово...
          Cherokee WJ 4.0L- NP242
          Honda Africa Twin XRV 750

          Коментар


          • От: Избор на палатка

            Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
            Взимаш си един найлон от железарията до вас (най-тънкия) и не се притесняваш от дъжд.Като започне да вали и палатката се намокри леко,покриваш я с найлона,той залепва от водата и готово...
            Това съм го пробвал,искам що годе читава палатка без найлон.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • От: Избор на палатка

              Тази,която си посочил,ще ти върши работа
              Cherokee WJ 4.0L- NP242
              Honda Africa Twin XRV 750

              Коментар


              • От: Избор на палатка

                И аз така мисля,но искам и други мнения.
                Благодаря!
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • От: Избор на палатка

                  Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                  Търся си палатка 200/200см. ширина/дължина,на пространството за спане.
                  Надувните матраци са на такъв размер,и няма да ги сменям.
                  Искам да е двуслойна,и цена до 150лв.
                  За сега намирам тази,дали ще върши работа при дъжд и малко вятър?
                  Ще се ползва 3-4 пъти през лятото.
                  https://www.decathlon.bg/p/8492486_palatka-za-kmping-arpenaz-3-xl-fresh-black-pipe-3-mestna-byala.html#/7435-25

                  От началото на сезона ползвам такава палатка (2-местния вариант) и впечатленията са ми добри. Палатката не е моя, но так се случи, че вече има повече от 2 седмици прекарани с нея. Държи на дъжд. Предверието дори на двуместния вариант е с прилични размери, за да побере раници и обувки на сухо и да остане място за влизане и излизане.

                  Недостатък за мен: има малко тъпа измислена система за опъване с колчета, ама се преживява (на предверието има пола, но в задния и край не се фиксира по никакъв начин - реално може да се тунингова като се пришият 2 ластични уши и да се кове колче).
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • От: Избор на палатка

                    Ползвам редовно палатка ARPENAZ 3 XL (без фрешове) от 3 години. Доволен съм. Предверието е много удобно според мен. На дъжд държи, макар че се е случвало да прокапе при сериозен и продължителен порой, особено ако малко ме е домързяло при разпъването, пък и вече е навъртяла километраж... На силен вятър... трудна работа с тия рейки, трябва си алуминий, ама там цените са по-други.
                    Има си кусури палатката, и то доста, ама за тия пари (тая беше 100-тина) е идеална.
                    Само да отбележа, че "редовно ползване" при мен означава почти всеки уикенд без оглед на условията , е и без зимен сезон.

                    Да допълня още - сега я загледах по-подробно въпросната фреш§блек - част от кусурите са оправени.
                    Последно редактирано от carrot; 19-07-18, 11:01.

                    Коментар


                    • От: Избор на палатка

                      За да не протече, трябва да е опъната хубаво (палатката). Особенно внимаваш да не се "слепват" пода и стените. Декатлонските са перфектни за парите си.

                      Коментар


                      • От: Избор на палатка

                        Най-доброто съотношение цена качество, тегло, размери е това:
                        https://www.decathlon.bg/p/8386006_p...a-zelena.html#

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:big_2519e9bc-06fc-4770-879c-ced14430c76e.jpg
Прегледи:1
Размер:52.9 КБ
ID:5794632


                        Тегло 2,7 кг. Алуминиеви рейки, калъфа е 40 см.
                        Разпъва се и на бетон! Не са необходими колчета.
                        Ако има силен вятър требе нещо тежко вътре .....

                        Пробвано многократно. Това е новата версия. все още сме със старата версия .. но не се дава още.
                        Тая новата я имат няколко приятели и.... няма оплаквания.
                        Последно редактирано от CarTest™; 19-07-18, 11:28.
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • От: Избор на палатка

                          Полезна информация.
                          Благодаря!
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: Избор на палатка

                            И такава съм ползвал (стария модел) пак на приятел - доста сполучлив модел, но е по приложим за баир будали (размери на санитарния минимум откъм пространство). Голяма благина с двата входа и двете предверия - 1. всеки си има място за багажа; 2. много по проветрива; 3. не буташ другия ако ти се пишка през ноща.

                            Колега смята да позлва надуваем дюшек, което осначава, че ще я носи с автомобил.
                            Погледни и 2секъндс моделите с ХЛ и фреш&блек - за 200лв има страхотна 3 местна палатка, с много добро проветрение. Абсурдно е да я носиш на гръб обаче. Само автомобил.
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • От: Избор на палатка

                              Преди години в Приморско на събора имаше як дъжд. Наоколо наводнения, удавени хора, бедствие. Цялото семейство спахме в 10 годишната палатка Zajo, която остана напълно суха. Когато я купувах, нямаше ширпотребата Декатлон.

                              Коментар


                              • От: Избор на палатка

                                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                                Преди години в Приморско на събора имаше як дъжд. Наоколо наводнения, удавени хора, бедствие. Цялото семейство спахме в 10 годишната палатка Zajo, която остана напълно суха. Когато я купувах, нямаше ширпотребата Декатлон.
                                Преди 10 години Zajo бяха един друг тип бранд. Сега се мъчат да правят неща, като от високия клас, с цените на високия клас. Имам мембрана на Zajo на 7 години.
                                Колко неща ако знаеш ползвам от ширпотребата, като активно спортуващ и имащ отношение към детайла и практичността... Много добре е конфигурирана ценовата политика. Аз само се възползвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X