Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    windows\system32\drivers\etc e директорията. Файла е "hosts", без разширение. Отваря се с администраторски права с notepad, и се добавя следния ред:
    "127.0.0.1 bg.search.etargetnet.com"

    Каква в процедурата при не-windows-ки машини не знам.

    Предполагам може и от рутера да се блокира, даже може да е по-добрия вариант. Може и по IP да се блокира вероятно.
    Последно редактирано от sparkybg; 08-03-17, 11:54.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
      При мен пък чак сега се появи проблема с интервалите. Явно някаква модернизация. До оня ден си беше добре.
      Удряш един ентер, връщаш се на горния ред и си пишеш безгрижно.

      При 140 рикуеста до къде ли не само при зареждането, кой знае кой къде е оцапал метеното.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Удряш един ентер, връщаш се на горния ред и си пишеш безгрижно.

        ...
        То и с две точки и пиша пред тях, пък после трия едната - става. Ама оти требе да е сложно, като може да е още по-сложно.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

          Работи се по въпроса

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
            То и с две точки и пиша пред тях, пък после трия едната - става. Ама оти требе да е сложно, като може да е още по-сложно.
            Оти пестиме от заплати.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Блокирайте "bg.search.etargetnet.com" в hosts файла. Твърде вероятно е да има и други позитиви от това, освен че скрола ще се покаже. При мен вече се показа.
              Сега погледнах - noscript си ги е резнал по подразбиране...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                Да, и при мен се разширява панела сам и се увеличава шрифта и изчезва страничната черта за скролване...
                И при мен беше така,сега е наред вече.
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                  Сега погледнах - noscript си ги е резнал по подразбиране...

                  Резнал е адреса, или е рзнал само скриптовете? Въпроса е да резне css файла, поне за скрола.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Самооправи се и при мен.Проблема може би е бил за около 3 часа.
                    ПП От смартфон проблем при мен нямаше.
                    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                    0887/осемпет 66 4осем

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Резнал е адреса, или е рзнал само скриптовете? Въпроса е да резне css файла, поне за скрола.
                      Спира изпълнението на скрипта. Дали при спрян скрипт се зарежда .css, само мога да гадая. Уеб историите са ми безкрайно мътни...
                      Но не съм имал проблем със скрол бара. Всъщност, не съм имал и повечето описани в темата де...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Отделно ги зарежда. При мен CSS-a се зареждаше преди скрипта дори. Явно са го оправили де.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          В последно време забелязвам един проблем не съм чел темата дали някой друг е писал за него но да кажа. При опит за цитат на мнение някой път не работи SPACE и не могат да се пишат интервали при бърз отговор.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Ами не, последните няколко страници проблемът не е споменаван... повече от 30 - 40 пъти...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от niggaz_nature Преглед на мнение
                              В последно време забелязвам един проблем не съм чел темата дали някой друг е писал за него но да кажа. При опит за цитат на мнение някой път не работи SPACE и не могат да се пишат интервали при бърз отговор.
                              Цъкни с мишката на долния ред преди да почнеш да пишеш.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Вече няма да си играя да слагам интервали между думите, когато не излиза по нормалния начин.
                                Видя се, че с добро няма да се реши проблема, та да започнем с лошо.
                                Призовавам всички да спрат да си оправят постовете, които са написани без интервал, и това като стане масово-и рева към хората занимаващи се с поддръжката ще е масов.
                                Те просто сега са ни отсвирили, и не им се занимава с нас...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X