Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Вертикално и хоризонтално - няма значение - еднакво отрязва снимката. Интрересното е, че рекламния банер не го виждам изобщо. Специално изскролих цялата тема от горе до долу. Прави ми впечатление, че видеата в постинг #1 и снимките в постинг #2 се виждат нормално, а тези в постинг #3 са отрязани. Аз подозирам проблем със самия постинг #3. Може би вътре има някоя невидима таблица или нещо подобно. Даниел може да го провери това.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

      Пратете ми линк. Банера се вижда само за не логнати с акаунта си.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Ето я темата:
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=222411
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

          И при мен се вижда отрязана в темат. Няма нищо в кода което да я бута. Нищо не мога да направя за съжаление.
          През тапатолка си е ОК

          Коментар


          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Може би трябваше да ги изтрия и кача наново докато ми даваше да редактирам! Тия в постинг 3 ги качвах докато разхождах децата в парка та са през мтел качвани! Те и другите са помалко отрязани ама тия са много. Пък ето тук в тая тема се качи цяла после снимката. Трябваше пак да опитам докато можех през кабелния нет. Различна им е скороста на ъплоуд може пък от там да е.
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • Re: От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
              Може би трябваше да ги изтрия и кача наново докато ми даваше да редактирам! Тия в постинг 3 ги качвах докато разхождах децата в парка та са през мтел качвани! Те и другите са помалко отрязани ама тия са много. Пък ето тук в тая тема се качи цяла после снимката. Трябваше пак да опитам докато можех през кабелния нет. Различна им е скороста на ъплоуд може пък от там да е.
              Не е от там. Друго е. Може да е от някоя предходна. Не си заслужава да ги прекачваш.

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Поредна молба да се премести" маркирай като прочетени" да НЕ Е под " какво ново".
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                  Поредна молба да се премести" маркирай като прочетени" да НЕ Е под " какво ново".
                  Това сме го говорили много пъти, на този етап няма как да стане, то може да се премести но ще пречи на ъпдейтите.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Що не го махнете? Или поне му сложете да иска потвърждение
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Що не го махнете? Или поне му сложете да иска потвърждение
                      Все тая дали ще го преместя, махна или каквото и да е.

                      Коментар


                      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        Колеги, аз бях до тук с поддръжката на форума. Тази тема я заключвам, ако трябва такава, надявам се да отворят нова!
                        Последно редактирано от Daniel; 20-10-17, 09:18.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X