Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Имах предвдид, че не показва всички теми в които има непрочетени мнение. След като натисна , какво ново намирам още теми в които съм писал или съм се абонирал , които не ми ги е показало.
    На мен не ми е никакъв ориблем , ама съобщавам за нередност
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

      Ще погледна при първа възможност, да си призная не съм забелязал такъв проблем.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        За не знам кой път през телефона натискам вместо какво ново- маркирай като прочетено.
        Няма ли вариант да се размести "маркирай като прочетено" в най-забутания ъгъл на екрана? Или да иска пръстов отпечатък и разрешение от Б.Б. и тогава да се задейства?
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
          За не знам кой път през телефона натискам вместо какво ново- маркирай като прочетено.
          Няма ли вариант да се размести "маркирай като прочетено" в най-забутания ъгъл на екрана? Или да иска пръстов отпечатък и разрешение от Б.Б. и тогава да се задейства?
          И аз съм за . Даже и питах в темата кво се прецака.

          Коментар


          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Ще погледна дали може да се премести.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Има една функция на форума - под темите излиза списък на прочелите ги участници, като подредбата е хронологична, по реда на влизане. На две трети от местата, където влизам, това не работи и подредбата е абсолютно хаотична. Вероятно за поддръжката, това е последна грижа, но след като ще я има тази функция, е резонно да се поддържа, пък като е девета дупка на кавала - нека се премахне. За мен конкретно е полезно информативна.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Има една функция на форума - под темите излиза списък на прочелите ги участници, като подредбата е хронологична, по реда на влизане. На две трети от местата, където влизам, това не работи и подредбата е абсолютно хаотична. Вероятно за поддръжката, това е последна грижа, но след като ще я има тази функция, е резонно да се поддържа, пък като е девета дупка на кавала - нека се премахне. За мен конкретно е полезно информативна.
                сега се загледах, като задържа мишката върху името, показва дата и час на последното посещение /без текущото/ в такъв случай, какво значение има как са подредени ?
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Темите, които следя, обикновено се посещават от десетки, та и стотици участници (еле пък за месец). Ако се интересувам от посещение на конкретен (или няколко) участник, се налага да го "изравям" между всичките.
                  Пак казвам, наясно съм, че надали това е измежду приоритетните за "високата порта" функционалности, но като ще я има, нека работи.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Не на всички форуми са подредени по последно посещени. Това е с цел оптимизация. Демек нарочно е направено.
                    Последно редактирано от Daniel; 11-06-17, 11:10.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      А има ли някаква закономерност в това, къде как се подрежда? Имам впечатление, като че ли една тема като стане особено посещавана и подредбата става хаотична.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        Няма никаква закономерност, закономерността товари сървера.
                        Общо взето както се падне, и когато посещенията са много, съответно и подредбата става още по крива.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          ако се селектира списъка и после с дясна мишка View selection sourse, се отваря нов прозорец със списъка, в него има освен друго има и имената и кой кога последно е гледал, та този списък може са се сортира по желание

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sourse.JPG
Прегледи:1
Размер:82.3 КБ
ID:5756381
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            ако се селектира списъка и после с дясна мишка View selection sourse, се отваря нов прозорец със списъка, в него има освен друго има и имената и кой кога последно е гледал, та този списък може са се сортира по желание

                            [ATTACH=CONFIG]917916[/ATTACH]
                            Обясни на davc как да направи това и черпя каса бира.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Може да почнете с "дясна мишка". (Щот аз май нямам нито една )
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Не знам дали е проблем на портала,ама и офнюз изчезна от известно време.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X