Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на базата на Defender

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тунинг на базата на Defender

    Представям ви един тунинг проект на базата на Defender

    Баща му обеща, че до Националния събор ще бъде готов
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-06-10, 09:18.
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

  • #2
    От: Тунинг на Defender по Хасковски

    Това не е точно мой тип тунинг. Все пак първото което изхвърлям от джипа е аудиото. Но много ми харесва вниманието към детайла.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: Тунинг на Defender по Хасковски

      Визуално - ВЪРХА Е!!!!

      От практична гледна точка има забележки даже и от снимки......
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        От: Тунинг на Defender по Хасковски

        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        Визуално - ВЪРХА Е!!!!

        От практична гледна точка има забележки даже и от снимки......
        Давай забележките де .... иначе не се брои
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #5
          От: Тунинг на Defender по Хасковски

          Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
          Давай забележките де .... иначе не се брои
          Тази изскуствена трева по подкалниците е пълен ташак......... Това е което се набива на очите...... Външната клетка..... докарай я до моя милост, аз пък ще сбера консилиум от специалисти, дето ще ти докажат каквото си и не можеш да си представиш......
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            От: Тунинг на Defender по Хасковски

            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
            Тази изскуствена трева по подкалниците е пълен ташак......... Това е което се набива на очите...... Външната клетка..... докарай я до моя милост, аз пък ще сбера консилиум от специалисти, дето ще ти докажат каквото си и не можеш да си представиш......
            Ясно ...........
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • #7
              От: Тунинг на Defender по Хасковски

              Изкуствената трева си е намясто предвид идеята за тунинга, и не е точно изкуствена трева.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #8
                От: Тунинг на Defender по Хасковски

                Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                Ясно ...........

                Не се обиждай.... Пак ти казвам - оптично ВЪРХА Е. Шапка свалям за мерака и положения труд..... Обаче явно личи че е правено от човек не карал в гора......
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #9
                  От: Тунинг на Defender по Хасковски

                  За забележките
                  - виждам, че навсякъде са сложени Амове на терафирма с казанчета. Това добре, че отпред кулите са сменени с подсилени, но са със стандартан дължина. Поне на сминката така изглежда. За 5" амове обикновенно слагат по висока кула, иначе при свиване ще се смачка ама.
                  - не се виждат по-високи бъмп-стопове. Пак проблема с смачкването на ама.
                  - не се виждат задържащите пластини на пружините долу към моста. С тези амове при яко отваряне ще избяга пружина с паничка и тн и тн. Това отпред и отзад.
                  - не се виждат конуси - поне отзад да имаше.
                  - отзад сте оставили да виси спирачния маркуч от моста към шасито - предполагам че окъсява. Трябва удължени. Отпред не се виждат.
                  Иначе е хубаво с щангите с коригиран кастор
                  Land Rover Defender 110SW 300tdi

                  Коментар


                  • #10
                    От: Тунинг на Defender по Хасковски

                    Джипа не е довършен
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар


                    • #11
                      От: Тунинг на Defender по Хасковски

                      Ако разговорът ще е за Дифендър - пълна и изчерпателна отврат.
                      Ако разговорът ще е за тунинг, редно е модераторът да премести темата.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Тунинг на Defender по Хасковски

                        Що се отнася до концепцията - признавам има много интересни решения. Обаче (дано да ме опровергаете) клетката е недовършена. Както изглежда сякаш при пеобръщане целата е да се запази двигателя, рамата и калниците от поражения но не и хората в купето. Дано да има и там някъде скрита тръба. Фаровете на покрива изглеждат много яко , но ще останат на първото дърво. Иначе е супер. Как сте насадили двигателя- малко подоробности за това ще може ли
                        Land Rover Defender 110SW 300tdi

                        Коментар


                        • #13
                          От: Тунинг на Defender по Хасковски

                          Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                          Що се отнася до концепцията - признавам има много интересни решения. Обаче (дано да ме опровергаете) клетката е недовършена. Както изглежда сякаш при пеобръщане целата е да се запази двигателя, рамата и калниците от поражения но не и хората в купето. Дано да има и там някъде скрита тръба. Фаровете на покрива изглеждат много яко , но ще останат на първото дърво. Иначе е супер. Как сте насадили двигателя- малко подоробности за това ще може ли
                          Не съм участвал в проекта и немога да ти дам подробности.
                          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                          Коментар


                          • #14
                            От: Тунинг на Defender по Хасковски

                            Не е изкуствена трева. Идеята е да не ти се обръща сърцето като почнат да ти чукат камъчета в подкалниците. Само не знам как ще се сваля калта от това чудо? Иначе визуално и на мен ми харесва. Малко е претрупан за моя вкус, ама за изработката- респект. Не знам и това карбоновото фолио колко време ще изкара там? Оригиналните щанги са оставени, а те по принцип не са каквито трябва. Дай повече снимки отдолу.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Тунинг на Defender по Хасковски

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Не е изкуствена трева. Идеята е да не ти се обръща сърцето като почнат да ти чукат камъчета в подкалниците. Само не знам как ще се сваля калта от това чудо? Иначе визуално и на мен ми харесва. Малко е претрупан за моя вкус, ама за изработката- респект. Не знам и това карбоновото фолио колко време ще изкара там? Оригиналните щанги са оставени, а те по принцип не са каквито трябва. Дай повече снимки отдолу.
                              Като напредне проекта ще направя пак снимки.
                              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X