Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Cevern Cullis - Suzuki: 12 годишното момиче, което накара света да млъкне за 6 минути

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Cevern Cullis - Suzuki: 12 годишното момиче, което накара света да млъкне за 6 минути

    LZ1PPR, 0 (Rh+)
    Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
    За мен: https://goo.gl/8SebdR

  • #2
    От: Cevern Cullis - Suzuki: 12 годишното момиче, което накара света да млъкне за 6 ми

    Ако ще се пускат филмчета на генетични комсомолчета - може ли поне да са без налепените монтажчета по тях ?
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Cevern Cullis - Suzuki: 12 годишното момиче, което накара света да млъкне за 6 ми

      No comment!
      LZ1PPR, 0 (Rh+)
      Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
      За мен: https://goo.gl/8SebdR

      Коментар


      • #4
        От: Cevern Cullis - Suzuki: 12 годишното момиче, което накара света да млъкне за 6 ми

        Едва ли има някой на който всичко това да не е ясно. Проблемът идва от колективната отговорност. Когато всички са отговорни, то раално никой не е отговорен, но отделни индивиди извличат определени облаги.
        Тъпото е, че същото това момиче, най-вероятно след години ще гради кариера в някоя организация която прави точно това против което говореше...
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: Cevern Cullis - Suzuki: 12 годишното момиче, което накара света да млъкне за 6 ми

          Същото това момиче вече си изгради кариерата при зелените. А за но комента - всеки със своето си. Думата ми е че на оригиналните кадри тия налепени емблемки и въртящи се снимчици май са липсвали...

          Като ще се пускат кадри с преждевременни кариеристчета - нека поне да са в оригинал.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            От: Cevern Cullis - Suzuki: 12 годишното момиче, което накара света да млъкне за 6 ми

            Goblin, ако можеш да намериш в оригинал и със субтитри на български този клип, моля да го качиш. По важно е посланието, което ни се изпраща от този клип, отколкото картинките. Какво според теб е преждевременен кариерист? Кога му идва времето на кариериста и всеки, който се занимава с обществена дейност кариерист ли е?
            LZ1PPR, 0 (Rh+)
            Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
            За мен: https://goo.gl/8SebdR

            Коментар


            • #7
              От: Cevern Cullis - Suzuki: 12 годишното момиче, което накара света да млъкне за 6 ми

              А как трябва да наречем едно дванадесет-годишно дете, което вместо с игри, в свободното си време се занимава с политика?! Вярно, политиката е вид обществена дейност, но в последните години е само и единствено, в полза на индивида, който я практивкува и обикновено против обществените интереси.
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #8
                От: Cevern Cullis - Suzuki: 12 годишното момиче, което накара света да млъкне за 6 ми

                Пропуснал съм развитието на темата. На въпроса - просто това са тип хора които са устроени по този начин.

                Дете което на тази възраст изпитва вътрешна потребност да се занимава с такива медийни прояви не може да получи нищо освен съжалението ми, по простата причина че ако наистина му напира отвътре - значи е чист късмет че се е захванало с проповядване на екология, а не на стригане на овци, комунизъм, отглеждане на орхидеи или биене другите по петите с жилави бамбукови пръчици.

                А конкретното дете е отроче на отявлени еко активисти, и присъствието му там на тази крехка възраст е още една причина да го съжалявам. Както и да е. За света не знам, но аз лично искам да крещя "махнете го от там и го пратете да си играе с връстници" бая повече от 6 минути като го гледам.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  От: Cevern Cullis - Suzuki: 12 годишното момиче, което накара света да млъкне за 6 ми

                  Ето моят отговор
                  1 Едва ли на всяка "организация" съставена от, на снимката пет, а момичето изреди три и с нея четри деца която е събрала средства (най-вериятно събрана от закуски) да измине 5000 мили ще им дадът думата на форум (от какъвто и да е ранг) на ООН
                  2 Нямаше ли някой който да и обясни нещата в Канада, че да не се разкарва до Бразилия, ако е без скрити намерения - както казва.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Cevern Cullis - Suzuki: 12 годишното момиче, което накара света да млъкне за 6 ми

                    Не виждам какво толкова лошо е казало момичето,дори и да е с цел като тласък на кариерата си,по важното според мен е че успява да докосне сърцата на хората-на нормалните хора от който съм и аз и вие и още милиарди като нас.
                    И ако само дори се стегнем и започнем да правим малко от това което бе споменато в клипа,определено ще има положителен резултат.
                    А тази прогноза харесва ли ви?
                    http://www.youtube.com/watch?v=hPvrDU9MS-k
                    Kawasaki GTR 1400

                    Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Cevern Cullis - Suzuki: 12 годишното момиче, което накара света да млъкне за 6 ми

                      Първоначално публикуван от SIM Преглед на мнение
                      Не виждам какво толкова лошо е казало момичето,дори и да е с цел като тласък на кариерата си,по важното според мен е че успява да докосне сърцата на хората-на нормалните хора от който съм и аз и вие и още милиарди като нас.
                      И ако само дори се стегнем и започнем да правим малко от това което бе споменато в клипа,определено ще има положителен резултат.
                      А тази прогноза харесва ли ви?
                      http://www.youtube.com/watch?v=hPvrDU9MS-k
                      Извинявай, но наистина ли кълвеш на такава въдица?
                      [IMG]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/IMG]TLC LJ70 - първата любов

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X