Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Петър тръгна към старта. Да се надяваме, че вече всичко е наред и денят ще е успешен .
    Диян Димитров

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Пепи стискаме ти палци! Гордеем се с теб!

      Като чета репортажите по темата ми настръхват космите, насълзяват ми се очите от вълнение и получавам ускорен сърцетуп.

      Радвам се, че ти си добре и само по машината има проблеми.

      Много, много искам да те видя на почетната стълбичка.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        Нещо се застоя май
        WWW.FBRALLYRAID.COM

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
          Нещо се застоя май
          Това беше леазон, чака си старта след 3 мин. в 8.34 тяхно време, 11.34 наше

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            Да да. Ама нали съм на тръни и всяко спиране ме боде много дълбоко.

            Ще пия едно стограмово хапче.
            WWW.FBRALLYRAID.COM

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              И аз така - като видя вече 0km/h и изтръпвам като кози крак. Отивам да си взема една бира и се залагам.

              Минава в момента през някакъв труден участък. Всички карат там с ~40.

              Пак 0
              Последно редактирано от silverfox; 22-10-10, 13:03.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Днес финишира нормално, но засега няма разместванията в класирането...ще изчакаме наказанията довечера !
                Важното е, че днес всичко е наред, а като се чуя по-късно с него, пак ще пусна инфо !

                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  Live tracking-a още го два, че е на ~600 ярда от финала и се движи със 67км/ч. Нещо се скапа.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Днес Петър стартира в 12.01 часа наше време и етапа им е 238 km : Liaisons 80 km – Selective sector 158 km.
                    Днешния ден е кръстен от организаторите "DESERT GP" и ще бъде изключително бърз, а навигацията със заигравки И отново супер ВИДЕО от вчера
                    И да стискаме палци да се предвижи напред към заветната тройка...
                    И една снимка за атмосфера...че Петър пак го няма по снимките...

                    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-10-10, 09:04.

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      ...че Петър пак го няма по снимките...
                      Той да е жив и здрав и в добра форма, а и машината да не го предаде, пък ще го видим и на снимка, на стълбичката, накрая!
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        Петър е финиширал успешно и може би днес печели етапа. Руснака е дал фира и Петър му е оказал първа помощ.
                        Пoвече инфо довечера.
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-10-10, 16:11.

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          Самия руснак ли не е издържал или машината?

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            http://www.npolive.com/maroc2010/en/classement.php

                            Това е генералното класиране след етап №6. Шапка ти свалям Пепи, евала! Пожелавам на Петър и Тодор успех на Дакар 2011 и да ни радват с още много подобни успехи! Стискам Ви палци!

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Ми... аз като ви казвам, че е вярно, че камерите не могат да го хванат А за руснака дано да е оказвал първа помощ на машината
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                                Самия руснак ли не е издържал или машината?
                                Руснака днес е карал на ръба, три пъти е изпреварвал Петър на дюните, а после на равното руснака е давал много газ като за последно...
                                Излетял е пред Петър на бабуна, три кълбета и трите пъти го удря машината.
                                Само Петър спира и го вкарва в съзнание, щото е бил безжизнен...късмет, че наблизо е имало кола на телевизия, която по станцията е извикала медицинския екип веднага.
                                Руснака е с натрошени ребра и много травми, но ще живее и в момента е в болницата в Загора.
                                Петър е стоял до идването на екипа (така е по правилник) и организаторите му махат времето, което е загубил.
                                В предварителното класиране Петър е втори за деня, а в генералното пак е втори !
                                Награждаването е след няколко часа и тогава ще знаем със сигурност !
                                И една клюка от кухнята...в първите дни на Дакар се карало с 50 % от възможностите, защото етапите са тежки, за да отпаднат начинаещите и соло играчите...
                                След 6-я ден кетъринга на състезанието готви за половината състезатели...
                                Радвам се, че Петър успя да се съхрани до края и не се поддаде на емоцията и адреналина (както стана жертва руснака)
                                и е жив и здрав след първите му 2300 км. в пустинята
                                Още инфо след награждаването
                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-10-10, 15:53.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X