Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подмяна на ангренажна верига

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подмяна на ангренажна верига

    Мсля да постна малко снимки от ремонта, ако някой друг се сблъска с подебен проблем. Мотора е Yamaha WR426 скоро го водих на доктор и той каза прескочила ти е верига и обтегача е за смяна. След кратък размисъл си взех нова верига и нов оптегач. След разглабянето наистина всмукателния разпределителен вал беше зацепен с един зъб повече. следват снимки. До този момен най-големия проблем беше износената глава на болта за скоростния лост.








    И линк към албума в пикаса, да не прекалявам със трафика. Утре продължавам с борбата по свялянето на генератора и изваждането на веригата. После по обратен ред...

  • #2
    От: Подмяна на ангренажна верига

    Мисля че ще ти е много по-лесно ако свалиш двигателя от мотора...Двама човека без опит само технически грамотни правят това движение за 1 час.

    Коментар


    • #3
      От: Подмяна на ангренажна верига

      Първоначално публикуван от da wolf Преглед на мнение
      Мисля че ще ти е много по-лесно ако свалиш двигателя от мотора...Двама човека без опит само технически грамотни правят това движение за 1 час.
      Колега аз пак мисля че е мн по лесно да не се сваля двигателят просто няма смисал да свалиш целия двигател като ще ти отнеме повече време отколкото да свалиш резервоара и капака

      Коментар


      • #4
        От: Подмяна на ангренажна верига

        Колега, мисля че си голям късметлия щом ти е прескочила ангренажната верига и няма никакви поражения по двигателя...Сподели колко пари взе новата верига и обтегач, знам само че е около 3-4 пъти по-скъпа от тази на 450 след 2006г....

        Коментар


        • #5
          От: Подмяна на ангренажна верига

          Първоначално публикуван от g-powerr Преглед на мнение
          Колега, мисля че си голям късметлия щом ти е прескочила ангренажната верига и няма никакви поражения по двигателя...Сподели колко пари взе новата верига и обтегач, знам само че е около 3-4 пъти по-скъпа от тази на 450 след 2006г....
          Веригата найстина е по скъпа от на 450 и не само тя общо взето всичко му е по скъпо на този модел.Веригата в ямаха струва 140лв а за 450то е 70лв.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X