Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на Gelende клуб...???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Среща на Gelende клуб...???

    Среща на Gelende клуб...??? Хубав въпрос и с няколко въпросителни – не случайно. Чета аз по дискусиите на другите марки - "сбирка на тези тук, сбирка на онези там", а за нашият "Легендеваген" клуб никъде и никой нищо конкретно не казва!...тааа затова се осмелявам да пусна тази тема тук (ако модераторите сметнат за нужно, нека я преместят където е трябва). Неотдавна беше споменал един от уважаемите ни колеги , че ще спретне някаква организация (той си знае кой е...,...няма да го издам де...!!!), ама като гледам не само месец май ще мине, ами и лятото, когато всички са на море и туку виж станало Коледа! Не мислите ли колеги, че е крайно време да помислим по-сериозно по въпроса?
    I want out !!!

  • #2
    До: Среща на Gelende клуб...???

    Аз съм за.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #3
      До: Среща на Gelende клуб...???

      Докато не забием някоя дата и място, все ще се каним...
      Айде, докато не съм счупил Гелендията.
      Без блокажи си за никъде. :D
      Без лебедка, хептен...

      0887 731062 - Цецо

      Коментар


      • #4
        До: Среща на Gelende клуб...???

        Абе то тъпото е, че още нямам предно

        Иначе идеята беше да го направим малко като търсене на съкровище - задава се точка където да се съберем на непознат терен - после малко черно до мястото за скари бири и те така до посиняване
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          До: Среща на Gelende клуб...???

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Абе то тъпото е, че още нямам предно

          Иначе идеята беше да го направим малко като търсене на съкровище - задава се точка където да се съберем на непознат терен - после малко черно до мястото за скари бири и те така до посиняване
          Някой трябва да отиде ден преди това и да зарови съкровището, примерно каса бира , нЕкоя бутилчица хубав алкохол и още каквото се сетите....! ...а, и според мен тряабва да е с преспиване, ама на някаква цивилизована база или палатки и кемпери от типа "Г" (като колегата The Bear).
          I want out !!!

          Коментар


          • #6
            До: Среща на Gelende клуб...???

            Супер е идеята за среща!

            Коментар


            • #7
              От: Среща на Gelende клуб...???

              Нещо много малко желаещи,....това ме учудва честно казано
              I want out !!!

              Коментар


              • #8
                От: Среща на Gelende клуб...???

                Ти какво очакваш? Почивни дни за пиене....форум нямаше...
                Споко, ш' стане.
                Ако не съм в странство и аз ще дойда...

                Ама докато някой не тури дата и място, неке да биде...
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • #9
                  От: Среща на Gelende клуб...???

                  Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                  Ти какво очакваш? Почивни дни за пиене....форум нямаше...
                  Споко, ш' стане.
                  Ако не съм в странство и аз ще дойда...

                  Ама докато някой не тури дата и място, неке да биде...
                  Това го може колегата Turtey, да не се услушва , ми да сА взИеме в ръцИе!!!
                  А ти само гледай да не дойдеш...!!!
                  I want out !!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Среща на Gelende клуб...???

                    И аз съм за.....само трее да има газостанции през максимум 100км...иначе ше си дода със служебната кола

                    Коментар


                    • #11
                      От: Среща на Gelende клуб...???

                      Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                      И аз съм за.....само трее да има газостанции през максимум 100км...иначе ше си дода със служебната кола
                      ...който измисли мястото да те има предвид,....еФтино ще ти излезе де...!!!
                      I want out !!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Среща на Gelende клуб...???

                        Бих дал насока за мястото: някой Старопланински проход около центъра на картата на България, за да е еднакво близко/далече на живеещите в по-крайните райони.

                        За да има и малко черен път, гледам отсечката с. Тъжа - кв. Острец; между вр. Ботев и вр. Триглав.
                        Това е от мен. Аз мога да организирам толкова, колкото да се срещнем, да се запознаем, да наредим Гелендиите за снимка, да покараме, да пием по 2-3 бири, и да спим по джипките, или по ливадите. За по-мащабни и културни мероприятия не съм създаден.
                        Без блокажи си за никъде. :D
                        Без лебедка, хептен...

                        0887 731062 - Цецо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Среща на Gelende клуб...???

                          Хубаво е, че има инициатива от твоя страна, ама кото гледам как оредяха за съжаление джипките, ще трябва да поизчакаме Търтея и Друкмана да си оправят нещата...
                          I want out !!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Среща на Gelende клуб...???

                            Скоро де, до седмица или ще съм в движение или гейката ще е на скрап )
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Среща на Gelende клуб...???

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Скоро де, до седмица или ще съм в движение или гейката ще е на скрап )
                              ...че бидеш навигатор на некое Г, така ли да разбирам, май още не си решил к'во да го правиш Гелендето...
                              I want out !!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X