Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на Gelende клуб...???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Среща на Gelende клуб...???

    Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
    И двата!!! ...така или иначе ще съм последен...
    А аз мислех, че се предлагат и двете неща накуп...
    Не съм чел внимателно.
    Подкрепям те!
    Без блокажи си за никъде. :D
    Без лебедка, хептен...

    0887 731062 - Цецо

    Коментар


    • #32
      От: Среща на Gelende клуб...???

      [QUOTE=turtey;1179765]Хъмм
      идеята започва да ми се избистря.
      [QUOTE]

      Ти да не си си купил друга Гелендия вече?
      Май, тебе и drukman-а чакаме да се поправите.
      Без блокажи си за никъде. :D
      Без лебедка, хептен...

      0887 731062 - Цецо

      Коментар


      • #33
        От: Среща на Gelende клуб...???

        Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
        Ти да не си си купил друга Гелендия вече?
        Май, тебе и drukman-а чакаме да се поправите.
        Друга не - ще реанимирам тая да се мъча ))
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #34
          От: Среща на Gelende клуб...???

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Хъмм
          идеята започва да ми се избистря.

          Задава се точката на състезанието. Всеки се добира до там кой как може.

          Правим по една две обиколки за време, раздваме крупните награди и правим преход по черно до мястото за едене и пиини (и евентуално спане)
          Ден втори - спане до късно и волна програма.
          Програмата взе да се оформя, ама горе-долу коя година се очертава събитието?...,хахаха....., или го виждаш с точност до някой си месец?
          I want out !!!

          Коментар


          • #35
            От: Среща на Gelende клуб...???

            Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
            Програмата взе да се оформя, ама горе-долу коя година се очертава събитието?...,хахаха....., или го виждаш с точност до някой си месец?
            Еми то двеидванайста нали свършва светът та ще гледам да е по-рано. Аз кога ще съм готов не смея да казвам, че ... Абе да не са ми уроки.
            И Вальо го чекаме.

            Начи да кажем юли
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #36
              От: Среща на Gelende клуб...???

              Струва ми се че морето ще ви е далече. Въпреки това има възможност да е в Бяла в края на юни. Иначе поне да е на някой язовир.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #37
                От: Среща на Gelende клуб...???

                Айде пишете ме и мене. Времето ми е малко кът през лятото, но ако срещата е на морето с удоволствие ще разходя Ге-то.

                Коментар


                • #38
                  От: Среща на Gelende клуб...???

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  Струва ми се че морето ще ви е далече. Въпреки това има възможност да е в Бяла в края на юни. Иначе поне да е на някой язовир.
                  Морето е добре , ама на повечето ще им е далече, щото,...съгласете се, че са си бая километри с 2,5 тонен туч с кални гуми и 88 коня (визирам моето Г), от които не се знае колко са на паша...Та затова бих препоръчал на колегите, които избират мястото да се съобразят горе-долу с всички за някаква що годе междинна точка. ....Абе в краина сметка пък където кажете, като се замисля, нали е за приключението...
                  I want out !!!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Среща на Gelende клуб...???

                    Някой знае ли къде е Ивайловград? Няма място в БГ което да отговаря на ЕГН-то на нашите Любимци...
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #40
                      От: Среща на Gelende клуб...???

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      Някой знае ли къде е Ивайловград? Няма място в БГ което да отговаря на ЕГН-то на нашите Любимци...
                      Ето карта на района:

                      http://www.journey.bg/bulgaria/map.php?region=15


                      Ивайловград Информация География
                      Географска характеристика


                      Община Ивайловград е разположена в най-югоизточната част на Родопите. На изток и на юг граничи с Република Гърция, а нейни съседи, на север и запад, са общините Любимец, Маджарово и Крумовград.
                      Климатът на района е преходно-средиземноморски. Територията на общината е 820 кв. км. и попада изцяло в Източно-родопската физико-географска област. Надморската височина се движи от 70 до 700 м. Релефът на региона има добре изразен нискоридов и долинен характер.

                      Каква ти е идеята и какво общо има възръстта на наш'те Г-та???
                      Последно редактирано от yankof; 05-06-10, 10:45.
                      I want out !!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Среща на Gelende клуб...???

                        Последния път, когато бях там, времето все едно беше спряло някъде към 82-85та година. Природата е много красива и си имат и язовир наблизо.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #42
                          От: Среща на Gelende клуб...???

                          Не съм бил в този край и с удоволствие ще дойда - само да се знае датата по-отрано.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Среща на Gelende клуб...???

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Последния път, когато бях там, времето все едно беше спряло някъде към 82-85та година. Природата е много красива и си имат и язовир наблизо.
                            Баш така си е....кат малък имах карта на България и често се питах кой живее толкова далече...като млад инжинер разбрах - аз....бая време 'гних' при ремонтите на язовира.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Среща на Gelende клуб...???

                              Има ли начин да уведомим за евентуалната сбирка клуба всички колеги с Г-та, които са членове на сайта? ...иии...някой би ли ми казал как се мога да поканя собственик на Г в клуба или това е работа на Вальо?
                              I want out !!!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Среща на Gelende клуб...???

                                Хайде измислете го ! Според мен е време за море но в крайна сметка както прецени организатора на мен калните гуми не ми пречат да пътувам ! Решете къде и за кога и да го направим най-после ! След първият път мисля че по-лесно ще успяваме да се организираме ! Поздрави на всички и почитания към организаторите!!!
                                Последно редактирано от 4nikix4; 08-06-10, 11:55. Причина: допълване
                                http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X