Обява

Свий
Няма добавени обяви.

има ли електро-усилвател за нивата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • има ли електро-усилвател за нивата

    каде ги продават иколко пари де
    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

  • #2
    Два вида има, едните някъде от средна Азия, с вход от оборотомера и горят, другите от европейската част, без тоя вход, не горят, и също не ги използват. Ако ме подсетиш утре вечер, ще питам за подробностите.

    Коментар


    • #3
      a

      Ако все пак имаш някакви данни за електроусилвателите можеш да споделиш , искрено съм заинтерисован.

      Коментар


      • #4
        Стефане пита ли за усилватели
        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

        Коментар


        • #5
          Стига бе батка, не ме ритай вече! Ей сега ме светнаха:
          http://www.eaauto.ru/faq/
          Ама пак ти казвам, това е вкарване на излишна ненадеждност в системата, зорлем ...(((

          Коментар


          • #6
            ок щом казваш може и данесложа.
            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

            Коментар


            • #7
              Тия работи са нещо като красиви, ама лигави гаджета. Екстрти на килограм ... Кво с тях, кво без тях ... Ама по-хубаво без, и аптека не трябва после. Добре де, сервиз))

              Коментар


              • #8
                Нормално серво от Опел

                Човече сложи си нормално серво. ще е по евтино и надеждно. а нива с хидравлика си е друга кола. аз имах такава. кеф е да я караш.
                висете отпуснато

                Коментар


                • #9
                  от каде да взема и колко паири е
                  "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                  Коментар


                  • #10
                    ами...

                    поразрови се из руските сайтове да видиш как се слага. а най-лесно мисля ставаше от Омега. ще си намериш почти без пари във всяка автоморга.не е кой знае колко сложно. и не би трябвало да ти излезе със работата повече от 500лв. ама тва е абсолютния максимум като пари.
                    висете отпуснато

                    Коментар


                    • #11
                      Ще съм ти благодарен ако все пак се разровиш и разбереш кой поставя или от къде да си взема Нива с хидравлика.
                      Попитах в Хасковския Нар и те категорично ми отказаха да внесат такава ,защото ги вкарват без допълнителни екстри и не искат да се занимават с капризни клиенти които искат хидравлика за 21214.
                      И си мисля дали няма да е по-добре да сменя фирмата от НАР на варненската АВТО ИЗТОК.
                      www.lada-bg.com

                      Коментар


                      • #12
                        абе хора...

                        тука преди един месец си продавах нивата с хидравлика,аларма,музика,чисто нови офф роуд гуми и т.н. за 3500лв със платено мито(2400лв.). къде спахте тогава. а беше със оригинална хидравлика на волана.абе трееха ми кинти тогава.дадох я без пари а после сички реват що не каза... аз тогава бех на як зор.следете кат си продавам следващата кола.мен по принцип не ми дреме да изкарам кинти и всички в Трофи клуба ще ви кажат че си продавам ма6ините без пари. та както и да е. като имам време ще звънна на познати в Москва и ще ги разпитам. и те едно време започнаха с ниви.
                        висете отпуснато

                        Коментар


                        • #13
                          имаш ли някой сайт в предвит ,че с търсачките съм слаб
                          "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                          Коментар


                          • #14
                            пробвай...

                            http://autolenta.ru/33.html http://niva.tv/lab.htm
                            като на втория ти препоръчвам да се поразровиш защото може би там е най-добре подготвената нива точно като за наш'те условия.толкова пълна подготовка на нива аз не съм виждал. тя е минавала ладога трофи няколко пъти и е побеждавала прототипи пък ''разбирачите'' нека си плюят кат са им малки..................... някой работи
                            висете отпуснато

                            Коментар


                            • #15
                              а

                              аз ще им пиша и на някой мои познати в русия да ми пратят документация как се праи точно и ще ти я пратя.
                              http://niva.tv/lab.htm
                              там е обяснено точно как да сложиш серво и други полезни нещица. само се запаси с руски речник ако ти е слаб руския или питай ние ще помагаме.
                              пробвай там "хотите спросит вам сюда''
                              абе разрови се надълбоко в страницата малко е непонятна отначало ама не се отказвай има абсолютно си'чко. ше и фанеш цаката. успех
                              висете отпуснато

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X