Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Болки в кръста!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Болки в кръста!

    Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
    Вижте ся, аз съм с 3 дискови хернии.Като ме боли гърба-на мотора и газ.Това е лечението
    Спасе, стига се жалва а купувай мотор, сезона идва.....
    Пич си!

    Коментар


    • От: Болки в кръста!

      Първоначално публикуван от Спас Преглед на мнение
      Евала Кире, винаги е приятно да прочетеш такова компетентно мнение :-)
      Е кво, ся да вземем да разтягаме локуми за лекарства, упражнения и тн.Всичко с временен ефект.За мене начините са два-или се абстрахираш и си караш така, или под ножа.Другото е въздух под налягане.....
      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
      Суперскан България www.decbg.com
      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

      Коментар


      • От: Болки в кръста!

        И аз имах проблеми с кръста и всичко се оправи със засилване на мускулатурата на корема и кръста.
        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
        Drag Grand Canyon Daily
        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
        LZ1JYM

        Коментар


        • От: Болки в кръста!

          Колеги, всеки от нас е минавал през болки в кръста. Хубавото е когато те отпусне и отново се почувстваш жив и здрав.
          Гледам чакръкчии, обезболяващи, коремни мускули ..... евала. И аз съм по този път.
          Позволявате ли да ви препоръчам едно самолечение (без значение от теглото ) , но с уговорката после да споделите какво е станало .
          Няма лекарства, чакръкчии , операции........само вие и пак вие. Сам.
          Питам, за да няма пак .... обидени . Че вече не знам как ще се изтълкува ......

          Коментар


          • От: Болки в кръста!

            Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
            Колеги, всеки от нас е минавал през болки в кръста. Хубавото е когато те отпусне и отново се почувстваш жив и здрав.
            Гледам чакръкчии, обезболяващи, коремни мускули ..... евала. И аз съм по този път.
            Позволявате ли да ви препоръчам едно самолечение (без значение от теглото ) , но с уговорката после да споделите какво е станало .
            Няма лекарства, чакръкчии , операции........само вие и пак вие. Сам.
            Питам, за да няма пак .... обидени . Че вече не знам как ще се изтълкува ......
            Аз те ,слушам,?
            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

            Коментар


            • От: Болки в кръста!

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Там общо взето не казаха нищо. Изписаха лекарство и по живо по здраво ни изпратиха. Поне минах коремен хирург и се успокоих, че не е херния. Почнах лекарствата, но до ден днешен болката я има,а и има едно изтръпване на левия крак до коляното което е почти перманентно. Официалната лекарска версия е, че няма нищо прещипано а е възпален нерв. Само че аз имам усещане че има нещо защипано, защото това изтръпване не изчезва. Минаха 6 дни от тогава, ще си направя и ЯМР, вероятно другата седмница. Да ходя на чекръкчии не искам, за да не стане по-голяма белята. Та обръщайте си внимание навреме, че после секса е голям....
              Не става в 100 % от случаите, но и с медицината е така.........
              Човешкото тяло може да се самолекува. Трябва само да го слушаме как...
              Джамбазов вече "усеща" . Тялото му говори чрез болката. Ето един експеримент пред всички . Дано е успешен и болката да изчезне.
              Ако колегата иска разбира се.
              Простичко е - така и така стоиш (седиш, седнал) пред компютъра - да използваме това време.
              Седни на твърд стол или почти твърд. Двата крака ги вдигаш като тежкар на бюрото, изпъваш се удобно и си чатиш. Час - два - колкото ти каже тялото.
              Изпъваш се като се обърнеш малко настрани. И по някое време задните части ще ти изтръпнат. Но това изтръпване ще е ново за теб. ще те боли леко, и ще те сърби леко ...... без майтап. По някое време смени "бузата " - седни на другата.......
              При така изтръпнал "за..ник" изпъваш краката "шпиш" и се опираш на стената САМО с пръстите на краката.
              Нататък - тялото ще ти подскаже какво да правиш.
              Дали ти е минала болката - ще се разбере, когато споделиш какво се е случило, как е реагирало тялото на изтръпването и какво си почувствал.
              Ще усетиш нови възможности на тялото си. Ще се чудиш - как до сега не си се сещал така да се лекуваш ?
              Толкова е просто и елементарно, че звучи леко '' ха-хо" , но когато те боли ( а аз знам какво е болка в кръста - редовно) и се лекувам редовно.
              Не се усмихвай .... СЯДАЙ !
              (важи за всеки с болка в долнта част на кръста и изтръпване към крака)
              Последно редактирано от bgbul; 07-03-11, 20:47.

              Коментар


              • От: Болки в кръста!

                Час два,малии жената нма да ме остави толкова на компа,но ще пробвам.Но като стоя повече от 10-15мин на стол ме заболява кръста,докато изтръпнат бузите може и да не се изправя после.

                Коментар


                • От: Болки в кръста!

                  Болки у кръста немам ама ме бол и високо под врата и знам защона млади години заспах пиян къпан с влажната хавлия и отворен прозорецтри дена не можех да си движа главата
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • От: Болки в кръста!

                    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                    Болки у кръста немам ама ме бол и високо под врата и знам защона млади години заспах пиян къпан с влажната хавлия и отворен прозорецтри дена не можех да си движа главата
                    Гледай тва изпълнение да не го направиш на стари години
                    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                    Суперскан България www.decbg.com
                    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                    Коментар


                    • От: Болки в кръста!

                      Момчета,аз съм Костадин-ра. Съветвам ви да се прегледате при ЕМАНУИЛИС. Няма друг такъв

                      Коментар


                      • От: Болки в кръста!

                        Благодаря на Спас за свръзката

                        Коментар


                        • От: Болки в кръста!

                          не казвам нищо, само ако ходите във ВМА , при новия скенер, вярвайте ми има огромна разлика, мога да помогна там зависи при кой лекар сте.
                          Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                          Коментар


                          • От: Болки в кръста!

                            Скенерът (или т. нар. компютърна томография) има ограничено приложение и информативност при дискова патология. Основно средство на избор при тези случаи е магнитно-резонансната томография (МРТ). Този апарат във ВМА е с мощност от само 1 Т. В София има поне три други, които са с 50% по-мощни. Освен това е важно, кой гледа и дава разчитането - имаме горчив опит с колега от форума точно в тази насока...
                            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                            LZ1EMS

                            Коментар


                            • От: Болки в кръста!

                              Първоначално публикуван от kostadin_ra Преглед на мнение
                              Благодаря на Спас за свръзката
                              Благодаря не пия :-)
                              Шегувам се разбира се, радвам се че си добре.
                              прати ми моля те на лично гсм ти да те питам нещо или моя е 0888 522 505
                              Поздряви
                              Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                              Коментар


                              • От: Болки в кръста!

                                Аз също отскоро имам болки в кръста, и смятах че е от претоварване или наднормено тегло, а то се оказа ...че сводът на лявото ми стъпало се смъкнал т.е. минал съм в категорията на дюстабанлиите .
                                Доктора при който ходих ме научи много лесно да проверявам как се възстановявам намазва се ходилото с мазен крем и се стъпва върху бял лист на твърда подложка, ако ширината на отпечатъка е около 2/3 на дължината работата е ясна - дюстабан и се ходи при доктор да изпишат подходящите стелки, или ги правят индивидуално-аз така направих.
                                Болката в кръстта изчезна при правилна походка, коригирана по съответния начин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X