Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Струг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Струг

    Търся информация за този струг,какъв модел е какви са му параметрите,някои ако е работил на такъв струг да си каже впечатлениото от него.Благодаря предварително.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Струг

    Прилича ми на Ц8 ....
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: Струг

      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      Прилича ми на Ц8 ....
      И на мен.

      По-добър е от другите с тоя калибър, но истинските машини са C10,C11, SU400, SU580 и т.н. Само че са с доста по-голям калибър.

      Въпрос на цели и преценка. Какви са му парите???
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Струг

        Спарки, пропуснал си най-доброто - С13, а СУ не ги нареждай до С, не са им от категорията...
        С8 е малък и непретенциозен струг, малко над клас хоби.
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #5
          До: Струг

          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
          Спарки, пропуснал си най-доброто - С13
          Е, става вече голям, тежък. За сериозна работа.

          А какво им е на СУ-тата? В техникума бяха най-читавите машини?
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: Струг

            За техникумите стават... Пусни го "на норма", на две смени, след година не можеш да го познаеш. Имат компромиси по лагерните възли на вретеното и не само там, а от там и в точността.
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • #7
              До: Струг

              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
              За техникумите стават... Пусни го "на норма", на две смени, след година не можеш да го познаеш. Имат компромиси по лагерните възли на вретеното и не само там, а от там и в точността.
              Мда. Тия подробности не съм ги знаел.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: Струг

                Не е български...такива са ИЖ с тая врътка долу за скоростите..и предполагам, че е точно ИЖ..контактори за посоката, странно изнесена маслена помпа...а бе дърво..
                0888543685 Валери

                Коментар


                • #9
                  До: Струг

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  И на мен.

                  По-добър е от другите с тоя калибър, но истинските машини са C10,C11, SU400, SU580 и т.н. Само че са с доста по-голям калибър.

                  Въпрос на цели и преценка. Какви са му парите???
                  С8 не е ли на фундамент?
                  Този е доста по-малък.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Струг

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    С8 не е ли на фундамент?
                    Този е доста по-малък.
                    Я, Вярно. На колелца е. Сега като сравня с размера на колелцата, наистина изглежда малък....

                    ...някаква несериозна работа е това....
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Струг

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      С8 не е ли на фундамент?
                      Този е доста по-малък.
                      На фундамент ще е ако му направиш, ако не на трупчета като при мен седи.. а тия колелца май някой допълнително ги е слагал..трудно ще се бачка с нестабилен струг.
                      0888543685 Валери

                      Коментар


                      • #12
                        До: Струг

                        Благодаря за отзивчивостта на всички,забравих да кажа че на стругчето има табелка с надпис ЗЗМ Пазарджик а всичко друго му е изтрито и не се чете,колелата са му поставяни допълнително.Не разбрах дали реверсирането на патронника е със съединител или с контактори се реверсира мотора,ел.мотора му е 2.2KW.Детаил между центрите може да хване 70см.Цената която му търсят е 600 лв

                        Коментар


                        • #13
                          До: Струг

                          Струга си е С8 от новите модели С мисля се водеха.СУ320 е почти 1/1 с С8 само ,че произвеждан в Сливен,този е някъква такава модификация,защото е с хидровариаторна трансмисия.А това с колелата,нямам думивероятно е само за преместването.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Струг

                            Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                            Струга си е С8 от новите модели С мисля се водеха.СУ320 е почти 1/1 с С8 само ,че произвеждан в Сливен,този е някъква такава модификация,защото е с хидровариаторна трансмисия.А това с колелата,нямам думивероятно е само за преместването.
                            Ц8 е с поне един метър по-дълъг.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Струг

                              Колега,зависи от С8Защото доколкото пише в дебелите книги няй-голямо разстояние м/у центрите е 750мм. А има и 500. А иначе провери в темата за резбите мисля,колегата Sek.1 е качил снимки на С8 точно с тези ръчки,новия модел.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X