Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кръстни връзки!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: До: Кръстни връзки!

    Колеги,помагайте,ако имате възможност.Предстой ми операция на коляното и търся за временно ползване шина с шарнир,с регулиране градуса на свиване на крака.Благодаря предварително,и успешно стартиране на новия сезон.

    Коментар


    • #47
      От: Кръстни връзки!

      Нямам. Аз бях с такава назаем. Грешни 200 лв. са си това. А и вече шината май се носи доста по-кратко време - ако не греша около 20 дни.
      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

      Коментар


      • #48
        От: Кръстни връзки!

        Ще разпитам насам натам и аз. Един приятел имаше такава, но лошото е ,че не съм го чувал доста време и не знам дали ще иска да я даде... ако се съгласи веднага ще ти пиша как, какво и що...
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • #49
          От: Кръстни връзки!

          Аз си знам, благодаря.
          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

          Коментар


          • #50
            Благодаря Ви колеги!Тази шина/ортеза/ще ми трябва след сряда/14.03/.Аз също я търся за временно ползване,според хирурга около 30-45 дни.

            Забравих да кажа,че следващите няколко дни най-вероятно нама да имам достъп до компютър,затова ако някой може да помогне,може да ме намери на тел.0897885352,0878323570 Калин.
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-03-12, 09:15.

            Коментар


            • #51
              От: Кръстни връзки!

              Здравейте,

              И аз имам скъсана ПКВ, много изчетох по темата и финансовата страна, но имам един въпрос. Някой от вас по ЗК опериран да е плащал 900 лева за избор на екип???? Днес бях в Г. Баня при доц. А. Андреев, който ми обяви цената от 3000лв чрез ЗК. Просто досега не бях чела за тази малка близо 1000-на подробност наречена избор на екип и се чудя дали е нормално...

              Коментар


              • #52
                От: Кръстни връзки!

                Много неща има да се чудиш в болниците. Питането ми е: спортуваш ли? Гледам, че това ти е първия пост във форума, явно гугъл работи добре.

                Ако спортуваш и искаш да продължиш - операцията е малко по-скъпа и се прави от малко по-добри лекари. Ако не държиш на спорта я правиш където ти е по-евтино. (Аз бих избрал първото). За съжаление реконструкция на ПКВ от здравната каса се поема ... много частично.
                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                Коментар


                • #53
                  От: Кръстни връзки!

                  Не, не спортувам. Но преди 7 години се случи това и оттогава през 1-2 години при тичане или скачане се подува и по няколко месеца ме мъчи. Затова ми се иска вече да приключа с този проблем, но 3 000 лева наистина много ми идват. Сега разпитвам за Т. Георгиев и неговата ценова листа.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Кръстни връзки!

                    Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                    Много неща има да се чудиш в болниците. Питането ми е: спортуваш ли? Гледам, че това ти е първия пост във форума, явно гугъл работи добре.

                    Ако спортуваш и искаш да продължиш - операцията е малко по-скъпа и се прави от малко по-добри лекари. Ако не държиш на спорта я правиш където ти е по-евтино. (Аз бих избрал първото). За съжаление реконструкция на ПКВ от здравната каса се поема ... много частично.
                    Тия гадове знаят какъв % от хората страдат от ставни проблеми и затова не искат да плащат.
                    По темата 5хил. евро в Германия и отново си на пистата,или 5лв в БГ и караш на късмет без гаранции.
                    ПАВКО
                    0888802068

                    Коментар


                    • #55
                      От: Кръстни връзки!

                      Първоначално публикуван от Бръмбарка Преглед на мнение
                      Не, не спортувам. Но преди 7 години се случи това и оттогава през 1-2 години при тичане или скачане се подува и по няколко месеца ме мъчи. Затова ми се иска вече да приключа с този проблем, но 3 000 лева наистина много ми идват. Сега разпитвам за Т. Георгиев и неговата ценова листа.
                      Аз съм се оперирал при него във ВМА.
                      В момента работи в Софиямед, ако не се лъжа и чувах за цена 5000 лв. Провери си все пак.
                      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                      Коментар


                      • #56
                        От: Кръстни връзки!

                        Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                        Аз съм се оперирал при него във ВМА.
                        В момента работи в Софиямед, ако не се лъжа и чувах за цена 5000 лв. Провери си все пак.

                        На 01.02 бях при Георгиев в Софиямед ,цената е 3000лв. Предстои ми операция на ПКВ . Пострадах нелепо на ски . Искаше ми се да избегна операция , но ми каза че ако искам да спортувам е задължително .

                        Коментар


                        • #57
                          От: Кръстни връзки!

                          Ами да. Ако искаш да спортуваш наистина ти е дал правилното решение. Иначе познавам хора, които не са се опрерирали, но коляното си остава нестабилно.
                          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                          Коментар


                          • #58
                            От: Кръстни връзки!

                            Да споделя моя скромен опит с коленните връзки .След падане с мотор скъсах медиална колянна връзка и задна кръстна връзка,втората рядко се късала и се оперирала само при активни спортисти.Първо в Благоевградската болница ми сложиха гипс,който да нося един месец и всичко всичко щяло да бъде наред.На втория ден отидох в София при д-р Костадинов,веднага свали гипса и каза ,че това било грешка.Прати ме на ЯМР,там се оказа че имам медиална и задна кръстна връзка накъсани.При повторно посещение с резултатите при д-р Костадинов той отрече резултатите от ЯМР,каза че не било възможно да скъсам ЗКВ,и трябвало да ми направи артроскопия срещу 400-500 лв и след това операция струваща около 2400 лв.След това посещение реших да се консултирам с друг специалист доц Георгиев,за който бях чел във форума.След направеният преглед той потвърди резултатите от ЯМР и ми назначи артроскопия плюс операция след два дни .Артроскопията показа че имам 2-3 степен скъсване на медиална колянна връзка и ЗКВ.След половинчасова операция бях готов,сложиха ми някакъв имплантант за 750 лв и 1000лв избор на екип и седем дни болничен престой.В момента съм с шарнирна шина която трябва да сваля скоро и да почна рехабилитация.Като цяло съм доволен от доц.Георгиев и екипът му.Те са професионалисти.
                            0878535960-Боби
                            YAMAHA WR 400
                            MITSUBISHI PAJERO 3,0 V6
                            SUZUKI GRAND VITARA 1,6 16V 04

                            Коментар


                            • #59
                              От: Кръстни връзки!

                              от личен опит:
                              в св.София /Мазнейков/, но съм се оперирал при Мурадов много доволен с невероятно бързо възстановяване . Също така и за Загоров се говори че е екстремния хирург, прави само скиори и мотористи . Загоров мисля че идва само определени дни в София, иначе е във Варна
                              Синтезирано Св.София много по модерни методи за реконструкция и добро отношение и база за след оперативно възстановяване
                              при Р. Халваджиян много добър също, страшен диагностик и обяснява от А до Я , просто датите не ме устроиха
                              а относно Т. Георгиев добре че се чака и за прегледите и не го дочаках .... много недоволни има

                              Коментар


                              • #60
                                От: Кръстни връзки!

                                Поздравления, че все пак си стигнал до Т. Георгиев. Не знаех, че има недоволни, но след като сме в България - не се учудвам. И все пак Т. Георгиев е най-добрия. Не се водете от слухове и от мрънкалници, а от действителни резултати и опит.
                                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X